Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Hej Kochani!
Jako, że to mój pierwszy post w społeczności, to przede wszystkim dzień dobry!
Jako nowicjusz chciałem się zapytać Was o radę: czy ktoś miał wcześniej do czynienia z Bois Impérial EDP?
Jakoś rok temu, gdy jeździłem taksówką miałem przyjemność przewożenia klienta który właśnie takimi perfumami był otulony i aż ośmieliłem się zapytać o nazwę, bo (przynajmniej na mnie) zrobiły bardzo pozytywne wrażenie.
#conaklaciewariacie #perfumy
Zaloguj się aby komentować
Na "szczęść boże wniosek formalny" @Statyczny_Stefek , ale też żeby się nie za⁎⁎⁎ać przy pakowaniu do domu i niczego nie zgubić, bo we potem do łodzi jedź, porobiłem zdjęcia pakunku.
Piórniczek za⁎⁎⁎⁎sty btw, super się sprawdza i gumki ma większe. Chociaż faktycznie śmierdział
#piorawieczne



Zaloguj się aby komentować
Ostatnio było Kaweco, teraz gubimy dwie literki i mamy następnego gagatka, znowu chińczyka. Będzie za to skrajnie krótko. K jak Kaco Co wiadomo? Oczywiście cały c⁎⁎j, jak to z chinolami XD Założona w 2011 roku w Szanghaju i to w sumie tyle. Co mówi strona internetowa? KACO to młoda i dynamiczna marka premium, bla bla bla, artykułów piśmienniczych, bla bla bla, zespół specjalistów z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem, bla bla bla, Red Dot Award, iF Design Award oraz Good Design Award. Co to znaczy? Nie mam k⁎⁎wa pojęcia. Pióra wieczne Kaco No i teraz to my rozmawiamy! Mają tego 11 modeli, paradoksalnie tego, z którego w ogóle znam tę markę...
Idę za tydzień na wesele i mam spory dylemat. Mimo że przewąchałem już dziesiątki dekantów, wciąż nie mogę się zdecydować, co zarzucić na tę okazję. Szukam czegoś z atomową trwałością, konkretnym ogonem i wysokim wskaźnikiem komplementogenności.
Moje typy na ten moment:
Roja De La Nuit No 3
Clive Christian - Blonde Amber
Amouage - Reflection (klasyczek)
Może coś jeszcze doradzicie? #perfumy
Zaloguj się aby komentować
Salam stulejkum.
Co tam u Was na grzale?
#conaklaciewariacie
U mnie pierwszy z trzech bliskowschodnich zakupów- Abdul Samad Al Qurashi Safari Black.
Kolejny flanker Safari, kolejny który nie ma nic wspólnego z oryginałem, a ma jedynie bazować na nazwie. Po Blue przyszedł Black.
Piękna skóra podbita liminkową świeżością. Wszystko na kremowej bazie. Dla mnie się podoba. Nieco przypomina TF Fabulous w wyraźnie arabskim klimacie.
#perfumy

@Okrutnik nawet nie wiedziałem, że taki flanker wyszedł :D
U mnie dziś Bortnikoff Tabac Dore tylko tym razem odlewka z najnowszego wypustu. Po opiniach liczyłem się z tym, że będzie gorzej, ale aż takiego downgrade’u się nie spodziewałem. Przez pierwsze kilka sekund można wyczuć coś wspólnego ze starą wersją, ale szybko zaczyna żyć własnym życiem, jest zdecydowanie mroczniejszy, bardziej drzewny i gorzki; ma w sobie też coś jakby mokrego i zbutwiałego. Głównie to byłem go ciekawy czy ma mocniejsze parametry od starej wersja, a okazuje się, że jest gorzej nawet pod tym względem, po mocnym otwarciu in your face, szybko gaśnie.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ensar Oud Sultan Murad 14,5/15ml plus attarek i sampelek - 1700pln
#perfumy


Zaloguj się aby komentować
#perfumy
Hej, widziałem, że któryś z dżentlemenów na tagu miał Pegasusa 200 ml za jakieś 8 stówkę na sell. Proszę uprzejmie się do mnie zgłosić. Pozdrawiam cały tag i Qtafixa
Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Wiedzieliście, że BENU wypuściło na rynek pióro z wizerunkiem @LeniwaPanda ?
To już wiecie XD
Benu Euphoria Red Panda. Skromne 800 w złotówkach + dostawa. Malowane ręcznie, jak połowa z tej linii XD
#piorawieczne



Zaloguj się aby komentować
Siemanko #perfumy
Dzisiaj wpada tytoniowy klimacik od Dimy.
#conaklaciewariacie u Was dzisiaj siedzi?

@Grzesinek Byermia Iris Sura - owocowo-przyprawowy start ze sporą dawką kakao; tytułowy irys też od początku obecny, choć bardziej to korzeń irysa, który w pierwszych fazach jest ziemisty, ale na szczęście nie marchewkowy i finalnie przechodzi w nuty zamszowe i trochę kosmetyczne, bo jest też pudrowy; w bazie natomiast staje się maślany, choć ogólnie powiedziałbym, że całość ma suchy wydźwięk. Kompozycja z jednej strony prosto zbudowana, ale przedstawia wiele aspektów irysa i jest intrygująca, chyba nic podobnego jeszcze nie czułem, więc jest oryginalnie. Lecz EO Iris Ghalia ani Iris Blanc jednak nie przebije
Zaloguj się aby komentować
Dzień 748/749
Lego Botanical Collection 5009408
Liczba elementów 150
Zestaw z roku 2025
Cena katalogowa 84,99 zł
#lego #legodamwa

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Smakuje jak Energetyk z procentami
nie polecam - wziąłem z ciekawości
#piwo

Zaloguj się aby komentować
Dzień 747/749
Liczba elementów 1716
Zestaw z roku 2024
Cena katalogowa 659,99 zł
#lego #legodamwa #smoki

Zaloguj się aby komentować
#lego #moc #tworczoscwlasna #castle
Wszystkiego najlepszego dla wszystkich AFOLi z okazji dnia LEGO!
Stwierdzilem, ze jest to dobra okazja zeby wrzucic jakies MOCe. Na pierwszy rzut leca rydwany przywodcow antagonistycznych fantastycznych frakcji. Nie jest to nic wybitnego, ale buduje glownie z klockow z okolic przelomu milleniow zgromadzonych za gowniaka i staram sie kierowac zasada zeby dopasowac scope i styl do czesci, ktore mam.
Odkurzajcie swoje dziela i tez pokazcie co macie na blacie!


@SzubiDubiDU ostatnio sobie posciagalem pliki .io ze zbudowanymi zamkami wlasnie z tego okresu i jednak lata 90 juz troche traca myszka - nazduzywaja prefabrykowanych scian itp., maja swoj vintage urok, ale ograniczony wybor czesci, ktore czesto byly projektowane w pierwszej kolejnosci z mysla o city/space themes jednak ograniczal kreatywnosc designerow. castle fantasy era to peak, potem kingdoms tez byly spoko, ale bez krasnali i dwarfow to nie to samo, a potem juz rownia pochyla w dol
Zaloguj się aby komentować