Od wielu lat mieszkam za granicą ale za każdym razem jak jestem w Polsce to coraz bardziej mi się podoba. Jest bardzo bezpiecznie, czysto, sporo fajnych miejsc na wypady weekendowe, ceny w skali globalnej znośne pomimo inflacji. Żona właśnie dostała świetną propozycję pracy we Wrocławiu i się poważnie zastanawiamy, czy jest tu ktoś z Wrocławia kto mógłby obiektywnie powiedzieć jak się tam mieszka i czy są jakieś większe minusy Wrocławia w stosunku do innych polskich miast? Jak myślicie czy obecnie jest dobry czas na powrót?
#emigracja #wroclaw #polska #powroty