@bojowonastawionaowca tak teraz mysle, ze po co mam jechac ba #hejtopiwo jak hejtopiwo moze przyjechac do mnie? Lokal jest, wszystkim dobrze znany, krzesla sa… xD
#heheszki
@bojowonastawionaowca tak teraz mysle, ze po co mam jechac ba #hejtopiwo jak hejtopiwo moze przyjechac do mnie? Lokal jest, wszystkim dobrze znany, krzesla sa… xD
#heheszki
@bartek555 A oni tam w ogóle piją piwo? Bo po twarzach to nie wiem czy w ogóle pełnoletni.
Na każdym zdjęciu z hejtopiwo młokosy, zamiast spodziewanych starych brodatych grubasów.
A tak ciężko pracujemy nad wizerunkiem Hejto jako portalu dla starych ludzi.
https://www.hejto.pl/wpis/drugie-hejtopiwotrojmiasto-dzieki-obecnym-za-przybycie
@Opornik Na każdym zdjęciu z hejtopiwo młokosy
Twój komentarz to klasyczny przykład błędu przeżywalności (ang. survivorship bias, survivor bias). wyciągasz wnioski na podstawie zdjęcia tych którzy przyszli, podczas gdy większość nie przyszła bo akurat ich postrzyknęło w karku/mieli umówioną prywatnie wizytę na holter u kardiologa/czekali w kolejce na opiece całodobowej itd. itp.
@bartek555 jak już będziesz się z nim widzieć, to zapytaj się dlaczego mimo wrzucenia go na czarno dalej widzę jego wypociny ns hejto, które nie są związane w żaden sposób z jego działalnością moderatorską. Za to z uporem maniaka moderuje moje wpisy pod swój światopogląd i ma głęboko w d⁎⁎ie ustosunkowanie się do moich zastrzeżeń.
@Wyrocznia pewnie dlatego, bo mode.
Wczoraj widziałem Twój wpis i jego komentarz, że masz 5 minut na dodanie źródła bo usunie wpis. To dotyczyło kandydata na prezydenta i jego ekhm... ew. przygód hotelowych - nie wdając się tu w zbytnią politykę.
Taki trochę zarzut, ale temat mnie zaciekawił i postanowiłem poszukać info o tym i jedyne co znalazłem, że tekst 1:1 od jakiegoś gościa na Facebooku na jednej otwartej grupce. Więc wpisałem odpowiednie słowa kluczowe w Google z zaznaczeniem "ostatni tydzień" i znowu nic. Ja też nie cierpię jednej partii, plusuję Twoje wpisy ale tu no... wpis był na zasadzie "trust me bro", to się nie dziwię ze spadł z rowerka. Nie zniżajmy się do poziomu i nie powielajmy ew. fejków i nieweryfikowalnych informacji z dupy jak Najwyższa Partia i Jej Wyznawcy.
@bojowonastawionaowca - owieczko nasza kochana, możesz się wypowiedzieć?
Zaloguj się aby komentować