13 558,59 + 42,22 = 13 600,81
Dzisiaj easy loooooooong run. Praca nad wytrzymałością i opalenizną w trakcie.
FAJNIE. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#sztafeta
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastats.pl/sztafeta/


13 558,59 + 42,22 = 13 600,81
Dzisiaj easy loooooooong run. Praca nad wytrzymałością i opalenizną w trakcie.
FAJNIE. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#sztafeta
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastats.pl/sztafeta/

Zaloguj się aby komentować
13 474,32 + 11,01 + 10,01 = 13 495,34
Bieganko z dzisiaj. Dwie sesje progowe.
Pierwsza o godz. 10 - 5x 1,61km w progu (tempo ok. 3:50/km) z przerwą 1 min.
Druga o godz. 15 - 10x 0,8km w progu (tempo ok. 3:50/km) z przerwą 1 min.
Podczas pierwszej sesji popełniłem błąd i na górkach pod wiatr niepotrzebnie cisnąłem w docelowe tempo, przez co złapałem w tym treningu sporo beztlenu. Na drugiej sesji poprawiłem się i skupiłem się na pozostaniu w strefie progowej. Weszła jak marzenie, czuję że wycisnąłbym sporo więcej powtórzeń. Trzeba zachować trochę sił na niedzielny kościół long run'a. (✌ ゚ ∀ ゚)☞
FAJNIE. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#sztafeta
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastats.pl/sztafeta/

Zaloguj się aby komentować
13 253,37 + 6,01 + 11,63 = 13 271,01
Dzisiejsze bieganko bezwstydnie podj3bane od baby @Trypsyna乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ
3x 5 minut w tempie progowym (3:46), 3x 3 minuty w tempie interwałów (3:28) i 3x 400m/400m w tempie 3:20.
Nie powiem, wymęczyło konkret bo nie biegłem na wypoczętych nogach. Po pierwszym powtórzeniu progu wiedziałem że nie będzie łatwo. Ale się nie poddawałem. Trening skończyłem kilka kilometrów od domu, więc na powrocie wpadło już 6km na spokojnie (5:19/km).
FAJNIE. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#sztafeta
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastats.pl/sztafeta/

Zaloguj się aby komentować
13 172,74 + 17,00 = 13 189,74
dzisiaj znowu easy wybieganie
FAJNIE. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#sztafeta
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastats.pl/sztafeta/

Zaloguj się aby komentować
13 103,21 + 18,25 = 13 121,46
Wybieganie chłopskie w 3 strefie
FAJNIE. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#sztafeta
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastats.pl/sztafeta/

Zaloguj się aby komentować
12 783,87 + 10,01 + 1,17 + 1,75 = 12 796,80
No i wpadła życiówka na 10km. Poprawa z czasu 37:30 z ubiegłego roku na 36:12. ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ
Czas netto: 36:12
M. open: 17
M. kategoria wiekowa: 6
Dobry to był bieg, nie zapomnę go nigdy! Pierwsze 5km z wiatrem, więc kusiło żeby przygrzać ale trzymałem się w ryzach w tempie 3:35/km. Po 5km była nawrotka no i tutaj zaczynały się ciężary, trochę przygasłem przez bieg pod wiatr. Rezerwy mocy były, zachowałem trochę siły na ostatni kilometr. Wszedł pięknie, w tempie 3:32/km więc trochę nadrobiłem strat.
Cel na ten bieg był taki aby ugrać co najmniej 36:30, w scenariuszu idealnym zrobić sub36. Nie udało się zrobić biegu poniżej 36 minut, ale i tak jestem mega zadowolony ze swojego progresu. Wydolnościowo nie czułem totalnego złomu, bieg zakończyłem potężnym sprintem więc rezerwa mocy najwyraźniej jeszcze była. Co prawda teraz chodzę jak pokraka, no ale cóż.
Trza się regenerować. ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚
BARDZO FAJNIE. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#sztafeta
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastats.pl/sztafeta/

@Mjelon @K44 @Puzzle_zwierzakow @gutek Dzięki, panowie! Yes, trenuję po swojemu bez trenera. Nie lubię być ograniczonym przez plany treningowe więc improwizuję. Nie za bardzo rozumiem jak biegać takie wyścigi na 5 czy 10km inaczej niż w beztlenie. To po prostu taki typ wysiłku. To przecież nie maraton, gdzie leci się go w większości w tlenie :D. Dystanse 5 i 10km z założenia mają boleć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zaloguj się aby komentować
12 590,74 + 2,44 + 10,33 = 12 603,51
10km BS z czwartku 4:39/km śr hr 154
2,5km z dzisiaj, tempo 3:37/km
Jutro zawody na 10km, ambicje są na życiówkę no ale zobaczymy co z tego wyjdzie. Prognozy garmina są dla mnie łaskawe, serce też ostatnio współpracuje ze mną top.
FAJNIE. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#sztafeta
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastats.pl/sztafeta/
Zaloguj się aby komentować
12 416,75 + 10,00 = 12 426,75
10 km spokojnego biegu
FAJNIE. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#sztafeta
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastats.pl/sztafeta/

Zaloguj się aby komentować
12 322,09 + 12,40 = 12 334,49
Dzisiejsza zabawa w progu. Nie chciałem za mocno szaleć po maratonie, więc zrobiłem tylko 6 powtórzeń: mila po ok. 3:55/km z przerwą 1 min.
Fajnie weszło. Po drodze spełniłem swój obywatelski obowiązek i obsadziłem z powrotem do ziemi przetrącony znak drogowy.
FAJNIE. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#sztafeta
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastats.pl/sztafeta/

Zaloguj się aby komentować
12 123,18 + 42,73 + 1,10 = 12 167,01
Drogi pamiętniczku, dzisiaj supportowałem ukochaną @Trypsyna (ʘ‿ʘ) na królewskim dystansie. Z nieba leciał żar i łogiń piekielny. Walczyliśmy z kolką u babeczki, no i po długiej walce udało się pokonać przeciwności i dobiec do mety.
Opaliłem się. Raz sikałem.
BARDZO FAJNIE. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#sztafeta
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastats.pl/sztafeta/

Zaloguj się aby komentować
11 514,89 + 4,30 = 11 519,19
Drogi pamiętniczku, dzisiaj udało się spotkać w doborowym towarzystwie @enron @Trypsyna ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ Węgle przed CM podładowane.
Wybiegaliśmy symboliczny dystans, było w pytę! 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ
PS. Pan @enron istnieje. Nie jest zbiorczą halucynacją sztafety. Przekonaliśmy się o tym na własnej skórze. (✌ ゚ ∀ ゚)☞
BARDZO FAJNIE. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#sztafeta
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastats.pl/sztafeta/

Zaloguj się aby komentować
11 358,52 + 6,39 + 6,07 = 11 370,98
Wczorajsze i dzisiejsze rozruszanko z babO @Trypsyna乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ
W niedzielę na CM łogiń piekielny. ʕ•ᴥ•ʔ
BARDZO FAJNIE. ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
#sztafeta
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastats.pl/sztafeta/

Zaloguj się aby komentować
11 028,09 + 16,52 = 11 044,61
Dzisiaj 15,5km easy run. Dla zabawy ostatni kilometr przyspieszyłem i zrobiłem w 3:33/km. Pomimo wysokiej temperatury biegło się bardzo przyjemnie, tętna nie wywaliło mi do góry. 5 dni, bejbeeeee
FAJNIE. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#sztafeta
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastats.pl/sztafeta/

Zaloguj się aby komentować
10 758,19 + 24,05 + 12,01 = 10 794,25
Dzisiaj wyszło w sumie 36km wybiegania. Udało się wcisnąć z rana 12 km i w południe 24 km, ten dłuższy bieg był już w ramach wycieczki rowerowej ze znajomymi. Biegłem se między rowerkami.
FAJNIE. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#sztafeta
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastats.pl/sztafeta/

Zaloguj się aby komentować
Biegaczki i biegacze! Za nami kolejny miesiąc wspólnego biegania, a to oznacza że nadszedł czas na kolejne podsumowanie tagu #sztafeta ~ marzec 2024
Wspólnie wybiegany dystans: 3435,80 km
Liczba uczestników zabawy: 40 osób
Liczba aktywności: 363 aktywności
Poniżej przedstawiam listę wszystkich biegaczy z tego miesiąca, gratuluję wszystkim wyników!
Ciśniemy dalej ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚
1. @Mjelon z dystansem - 306,24 km
2. @scorp z dystansem - 271,99 km
3. @Sorokawojcie.ch z dystansem - 262,27 km
4. @Trypsyna z dystansem - 234,12 km
5. @Zioman z dystansem - 206,8 km
6. @TheCaptain z dystansem - 206,24 km
7. @mkbiega z dystansem - 178,94 km
8. @paddyzab z dystansem - 127,15 km
9. @enron z dystansem - 120,67 km
10. @minaret z dystansem - 119,18 km
11. @bacteria z dystansem - 103,69 km
12. @nxo z dystansem - 94 km
13. @gonhez z dystansem - 86,08 km
14. @duk z dystansem - 85,91 km
15. @TrzymamKredens z dystansem - 79,7 km
16. @Barcol z dystansem - 78,22 km
17. @Aleksandros z dystansem - 77,01 km
18. @K44 z dystansem - 71,38 km
19. @pluszowy_zergling z dystansem - 67,5 km
20. @CapraCrepa z dystansem - 65,63 km
21. @mordaJakZiemniaczek z dystansem - 64,14 km
22. @Pomidorek z dystansem - 63,6 km
23. @Z_buta_za_horyzont z dystansem - 54,06 km
24. @twombolt z dystansem - 50,98 km
25. @HerrJacuch z dystansem - 50,11 km
26. @def z dystansem - 47,52 km
27. @mulek10d z dystansem - 45,25 km
28. @myjourneytojahh z dystansem - 36,67 km
29. @tyci_koks z dystansem - 31,2 km
30. @pjib z dystansem - 28,66 km
31. @imnotokej z dystansem - 26,48 km
32. @e5aar z dystansem - 22,54 km
33. @Loginus07 z dystansem - 16,71 km
34. @HomoIndustrialis z dystansem - 15,12 km
35. @DM_ z dystansem - 14,1 km
36. @renkeri z dystansem - 10,49 km
37. @Pawelvk z dystansem - 6 km
38. @lukmar z dystansem - 3,88 km
39. @Yes_Man z dystansem - 3,87 km
40. @Morfi_pl z dystansem - 1,7 km
#sztafeta #podsumowaniesztafeta #bieganie
Zaloguj się aby komentować
10 583,08 + 5,01 + 10,63 + 0,97 + 1,01 + 1,00 + 1,01 + 1,03 + 1,01 = 10 604,75
Dzisiaj nieoczekiwana życiówka na 5k. Poprawa o 7 sekund. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Trochę przygasłem po 3km, ale udało się odbić i docisnąć do końca.
sub17 coraz bliżej
FAJNIE. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#sztafeta
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastats.pl/sztafeta/

Zaloguj się aby komentować
10 318,19 + 7,63 + 10,01 + 9,25 + 5,22 = 10 350,30
Jakieś zaległe i dzisiejszy trening. Bieg ciągły na 10km i powrót 7km do domciu w tempie 4:55/km.
Potworny wiatr ale udało się wywalczyć fajny czas.
FAJNIE. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
UWAGA PODSUMOWANIE MARCA WJEŻDŻA W PIĄTEK PIĄTECZEK PIĄTUNIO, KOCHANI ;**
#sztafeta
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastats.pl/sztafeta/

Jestem biegaczem leszczem i mam pytanie. Czy takie tempo to jest zdrowe? Zawsze myślałem, że lepiej jest się trzymać głównie tej strefy tlenowej, a jak widzę 180, to kurde chyba uczucie jakby mieć za chwilę zawał. A u Ciebie widzę zupełnie na odwrót, ale patrząc po tym, że jesteś w stanie tak przebiec 10km, to raczej już trochę trenujesz i wiesz co robisz
@prepetum_mobile to prawda, potencjalnie najwięcej zyskasz trzymając się strefy tlenowej i w niej powinno robić się najwięcej treningów. Stosunkowo największe benefity przy zmniejszonym ryzyku kontuzji. Natomiast bieganie w wyższym tętnie, w progu zwiększa wytrzymałość i przesuwa granicę tempa, przy której zakwasza się mięśnie przy wysiłku.
Poza tym taki bieg ciągły to dla mnie jest też fajny trening głowy, bo przy takim biegu w pewnym momencie głowa mówi "przestań", a ja mimo tego biegnę dalej.
No i ogólnie takie jednostki treningowe stają się już potrzebne kiedy ciało już jest 'wybiegane'. Bez nich ciężko o dalszy progres. Moim zdaniem taką granicą gdzie bez ciężkich jednostek można dojść tylko bieganiem w tlenie są te 21-22 minuty na 5km. Ale trzeba mieć wysoką objętość treningów, miesięcznie ok. 180-200km
Zaloguj się aby komentować
9 870,88 + 27,04 = 9 897,92
luźne wybieganie
śr hr 153
FAJNIE. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#sztafeta
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastats.pl/sztafeta/

Zaloguj się aby komentować
9 717,40 + 10,26 + 10,01 + 4,02 = 9 741,69
Dzisiejsze treningi. Podwójny próg.
Rano, o ósmej, pierwsza sesja i weszło 5 powtórzeń: 1,61km tempem 3:55/km na śr HR 174
O trzynastej druga sesja i weszło 10 powtórzeń: 0,8km tempem 3:50/km na śr HR 173
Zainteresowałem się ostatnio norweską metodą treningową, która oparta jest na bieganiu w progu. Nie ukrywam, że bieganie w progu sprawia mi największą frajdę i zawsze najbardziej progresowałem na takim bieganiu. Zrezygnowałem więc z przyjętego planu treningowego (szybko poszło xD) i będę biegał po swojemu, ale już na innych zasadach niż wcześniej - z głową. A przynajmniej będę się starał (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞
FAJNIE. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#sztafeta
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastats.pl/sztafeta/

Zaloguj się aby komentować
9 583,21 + 12,52 = 9 595,73
Na zmęczonych nogach, ale nie ma obierdalania się.
5x 1km tempem ~ 3:35/km z przerwą 400m
jedziemy panowie!!! (i panie)
FAJNIE. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#sztafeta
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastats.pl/sztafeta/

Zaloguj się aby komentować