Tak, te samochody stały w takim odstępie zanim przyjechał motor. Każdy patrzy tylko na siebie, a potem narzekanie, że nie ma miejsc pod blokiem. Szkoda sów. #gorzkiezale


Tak, te samochody stały w takim odstępie zanim przyjechał motor. Każdy patrzy tylko na siebie, a potem narzekanie, że nie ma miejsc pod blokiem. Szkoda sów. #gorzkiezale

Zaloguj się aby komentować
Potrafię zrozumieć fenomen streamingu i YouTube ogólnie, chociaż generalnie jest to dla mnie starą energii i czasu. Ten wpis jest o tych, którzy podczas wczorajszego live #latwogang pokazali, że kompletnie klimatu nie czują. Odpalałem stream w prime time, gdzie przewijało się dużo znanych gości, a dawka boomerskiego cringe szybko zaczęła wylewać się z ekranu.
Okazuje się (szczególnie jeżeli publiczność cię nie zna), że nie wystarczy być - musisz dać coś od siebie. Powtarzanie, że widzowie są wspaniali i jaka to wspaniała akcja, opowiadanie o sobie albo inne nudne historie nie spełniają oczekiwań widzów. Spontaniczna dynamika streamu (w którą się pięknie wpasował Borys Szyc) jest skrajnie inna od telewizji. Hit w postaci Moniki Olejnik, której pojawienie się wywołało burzę na czacie - ciekawe czego oczekiwała tam przychodząc. I to "Ja pani nie znam" z ust 23-letniego chłopaka do jednej z najbardziej popularnych dziennikarek. Martyna Wojciechowska obiecuje zaśpiewać jak będzie jakaś kwota a "nie umie". Obok najpopularniejsza piosenkarka młodego pokolenia, Sanah - pani Martyno, nobody cares. Telefon do Rafała Sonika (tu już trzeba być naprawdę starym, żeby kojarzyć). Gość wpłaca 100k, ale zaczyna się rozgadywać przy niskiej jakości połączenia - lud brutalnie domaga się zmiany a młody gospodarz po raz kolejny staje w niekomfortowej sytuacji jak komuś takiemu przerwać. Z Golcami przyjechała (chyba 😛) Edyta Golec i Jarek Zawada z zespołu. Bawili się świetnie, tylko raczej nie rozumieli, że internautów jedynie obchodzi żeby bracia zagrali i zaśpiewali. Na licytację przekazują najnowszą płytę i kapelusz. Raczej nie brali pod uwagę, że właśnie streamują do osób, które wysyłały sobie memy o braciach p-lec xd
Paradoksalnie to w dużej mierze dzięki takim osobom akcja dotarła szerzej, przecież nie uzbierałoby się tego od typowych odbiorców streamów. A jednocześnie można było zaobserwować ciekawe przenikanie się światów. Coś, od czego młodzi uciekli do internetu, dopadło ich właśnie tam. Ci, którzy żyją w bańce swojej rozpoznawalności mogli doświadczyć brutalnego (momentami) odbioru ich obecności w tej nowej rzeczywistości. Marzenie PRowca o wielkich i łatwych zasięgach może się w chwilę zamienić w memiczny viral.
@profil_e boomerzy przegrali czasy internetu i ten stream tylko to uwidocznił. Ze starego pokolenia super wypadli Karolak i Szyc, rezta, którą widziałem przyszła i jakieś dziwne warunki zaczęła stawiać, albo nie umiała nic wnieść po za "swoją osobą", a w necie to trochę za mało. Tu nie ma czasu na nauczenie się roli, na kilka prób i dubli, jest tu i teraz.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Też was w Lidl #oszukujo na systemie kaucyjnym? Co 4-6 butelek nalicza 10gr zamiast 50gr. Butelki kaucyjne, z tych samych zgrzewek co zaliczył po 50. Nie ma procedury odwoławczej, automat wciągnął i zgniótł, "błąd systemu". Zresztą komu by się chciało za 80gr tracić czas...
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
To tylko intrygujący kawałek lodu nad polskim morzem, scrolluj dalej #morze

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zrobiłem focaccię z przepisu, który ktoś wrzucił na hejto dość dawno temu, wyszła fenomenalnie chrupiąca, zdjęcia tego nie oddają. Tylko przez 6h trzeba tak co pół godziny poświęcić minutę na przełożenie ciasta. Podrzucam przepis dla przypomnienia https://www.cookwell.com/recipe/focaccia #jedzenie prawie #pizza

Zaloguj się aby komentować
To może być najdłuższy pies na hejto w tej kategorii wagowej. A pogoda dzisiaj taka, że nic tylko wywalić jajca i czekać, aż ktoś pomizia po brzuszku. #pokazpsa


Zaloguj się aby komentować
Obrzeża Gdańska - obrzeża Poznania, w tym dokładnie 26 minut stracone na objazd zamkniętego zjazdu Nowe Marzy (swoją drogą, fatalnie oznaczone). A byłyby poniżej 2:30... #motoryzacja #antyskoda3l

Zaloguj się aby komentować
Obudźcie Pana Green Daya https://youtu.be/pGhwBFYtn1s?si=_lYJMJ1xe9nkaaAw #muzyka
Zaloguj się aby komentować
Tej nocy jeszcze odbiliśmy się od dna #zimowypierdalaj

Zaloguj się aby komentować
1yekyd5jewtetjsi6e5izjzjte565rgttthwdp #uxplakaljakuzywal

Zaloguj się aby komentować
Czemu tak często w Polsce w saunach są wręcz zakazy przebywania bez ubrań? Znowu znalazłem wiele obiecujące z zewnątrz miejsce, a po wejściu "sauna nie jest strefą beztekstylną". W środku zduszonych 10 chłopa i w powietrzu zapach parówy w poliestrze, aż się odechciało. Głównie obserwacja z Polski powiatowej, może tak jakoś niefortunnie trafiam - chyba zwykle kiedy jest to połączone z basenem. Wtedy jeszcze w powietrzu unosi się ostra mieszanka chlorowa. #zdrowie
Zaloguj się aby komentować
Zabrakło mi kilku płytek 20x20, w całym internecie znalazł się jeden sklep, który bez problemu przyjął takie zamówienie. Reszta nie zajmuje się drobnicą, mwz 400zł albo dostawa 200zł... A te płyteczki to do paczkomatu by nawet weszły. Zapłaciłem 55zł za płytki i 20zł za dostawę. Trochę się zdziwiłem, że jednak przyjechała paleta (paletka?), widać taki standard w branży. #budujzhejto

@profil_e kiedyś potrzebowałem dachówki. Dzwoniłem wszędzie mówiąc, że chce 5 dachowek i jak leci wszyscy handlowcy rozumieli, że chce 5 palet xD
Ostatecznie znalazłem dosłownie 3 kilometry obok gościa, który miał takie same dachówki i wstawił sobie okno dachowe. Oddał mi więc 30 dachowek za co łaska.
Zaloguj się aby komentować
Uwielbiam zapach pszoku o poranku
zdecydowanie #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
Można brać po 2. Małe a słodkie.
#ogrodnictwo #dzialka

Zaloguj się aby komentować
Grecka wyspa Kalymnos to wyjątkowe miejsce na wspinaczkowej mapie świata. Dla nas to już 6. podróż tutaj, co daje około 10 tygodni w ciągu kilku lat. Liczba jakościowych dróg wspinaczkowych pozwoliłoby w sumie spędzić tu na wspinaniu całe życie. Zjeżdżają tu ludzie z całego świata, normą jest spotkać pod jedną skałą osoby z USA, Australii, Azji no i całej Europy. Jesteśmy u progu wysokiego sezonu (październik), a już w popularnych sektorach można zobaczyć wzmożony ruch (ostatnie zdjęcie). Zawsze można znaleźć spokojniejszy sektor, gdzie przez cały dzień nie będzie nikogo. Najbardziej oblegane są oczywiście łatwe drogi, więc warto ćwiczyć i ich unikać :)
W tym roku pogoda jak na wrzesień dosyć łaskawa, tj. 26-29 a nie 35 stopni. Nie są to warunki idealne, ale rodzaj wspinania i jakość chwytów dużo wybaczają. W tydzień wyszło nam 6 dni wspinaczki bez odpoczynku na średniej intensywności. Brak resta przypłacilismy srogim bólem rąk w nocy, po czym i tak poszliśmy na wspin, tylko nic na maxa. Optymalnie jest się tu wybrać na minimum 2-3 tygodnie, szczególnie że podróż nie jest prosta (lot na Kos, potem prom). Pozdrawiam czekając jeszcze 8h na samolot po całym dniu wspinania ✌️
#wspinaczka #podroze #podrozujzhejto





Zaloguj się aby komentować
Kto zapakował luzem płyty gk na pobliski pszok i nie doczytał, że nie przyjmują? No ja. Kto teraz wywiezie to 500km na drugi opłacany pszok? Też ja. Czemu jeden przyjmuje a drugi nie? Uj wie
#smieci

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować