#humorobrazkowy #trzeciadroga #holownia #polityka


#humorobrazkowy #trzeciadroga #holownia #polityka

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#humorobrazkowy #heheszki #swiatwedlugkiepskich

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
@jajkosadzone Program dla patusów to i poziom dostosowany. Pseudoeksperci (a wśród nich... Zanussi), wywyższająca się Jaworowicz, występy gwiazd disco polo, żerowanie na najniższych instynktach poprzez poruszanie skrajnie absurdalnych i obrzydliwych tematów. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że ten cyrk jest finansowany z naszych pieniędzy.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
@5tgbnhy6 ja w wieku 7 lat wypiłem 2 kieliszki szampana na weselu(podkradłem) i biegnąc nie trafiłem w furtkę. Ale potem wygrałem jeszcze wino za taniec z panną młodą w takim odliczaniu np. od 5 minut, leci muzyka i kto wrzuci monetę do kapelusza tańczy z panną młodą. Ostatni wygrywa. Takie wiejskie wesele.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#fotografia #goldenageofhollywood
Janet Blair

Zaloguj się aby komentować
#fotografia #goldenageofhollywood
Olivia De Havilland, 1938

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Już c⁎⁎j tam nawet z poziomem usług który zakrawa na sabotaż, ale tam pracuje podobno 66 tysięcy ludzi!
A zarobki ogromnej większości z nich, to:
listonosz pieszy - 3490 zł brutto + dodatek 360 zł,
listonosz samochodowy - 3490 - 3710 zł brutto + dodatek za korzystanie z auta,
pracownik sortowni - do 4360 zł brutto
ekspedient/ka (pracownik przy okienku) - 3490 zł brutto
specjalista/ka do spraw analiz strategicznych - 6390 zł brutto
Dane podobno z maja.
To skąd oni k⁎⁎wa biorą tych ludzi do pracowania za te pieniądze??
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
gdyby umowy byly jawne i mozna je bylo komentowac tak aby byly zrozumiale dla zwyklego kowalskiego to bylo by spoko XD
Ale co tam - wczoraj wypowiedzialem umowe o internet w kraju zachodnim.
Aby wypowiedzec umowe masz 2 mozliwosci:
Zadzwonic na infolinie (2 € za minute) czynna od 8 do 11 XD
Wypelnic formularz na stronie
Wypelnilem formularz, tam mozna bylo tez dodac zalacznik, wiec profilaktycznie wrzucilem proste wypowiedzenie umowy z podpisem.
Dzisiaj dostalem maila, ze skontakuja sie ze mna jak najszybciej - ale jesli w formularzu, brakuje oficjalnego wypowiedzenia to samo wypelnienie formularza jest niewazne XD
Czyli wypelniasz formularz o nazwie wypowiedzenie, wysylasz - ale nie jest on zobowiazujacy. Chyba, ze jako zalacznik masz wypowiedzenie napisane w Wordzie XD
@Bystrygrzes nadal prościej niż w Polsce...
W poslce po pół roku przychodzi windykator, bo okazuje się, że czegoś nie dopilnowali i liczyli dalej rachunek do tego momentu. I nie umozą bo dług już oddany do windykacji w ch... ci wiesz gdzie xD
Ja się biłem jakieś 3 lata temu z Oragne tak. Udało mi się po drodze wywalić pracownika, który mnie oszukał z pracy. XD
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować