mrmydlo2023-07-25T17:13:49+02:0024@emerald_city on myśli że jest fajny i fajnie się furka prezentuje
Nuszek2023-07-25T18:09:48+02:0038@emerald_city @mrmydlo może zawsze marzył o Alfie ale stać go tylko na seata
Felonious_Gru★2023-07-25T21:27:06+02:000@Nuszek Ja miałem przesunięta lekko w lewo rejestrację na punciaku II, ale tam to wyglądało zupełnie normalnie (ani lepiej, ani gorzej), a tu jakaś masakra xD
sireplama★2023-07-26T14:30:51+02:002Nie kumam tych ludzi, którzy jeżdżą z rejestracją za szybą ale nie błotniku... Zwłaszcza wśród beemwiarzy ich pełno...