Już c⁎⁎j tam nawet z poziomem usług który zakrawa na sabotaż, ale tam pracuje podobno 66 tysięcy ludzi!
A zarobki ogromnej większości z nich, to:
listonosz pieszy - 3490 zł brutto + dodatek 360 zł,
listonosz samochodowy - 3490 - 3710 zł brutto + dodatek za korzystanie z auta,
pracownik sortowni - do 4360 zł brutto
ekspedient/ka (pracownik przy okienku) - 3490 zł brutto
specjalista/ka do spraw analiz strategicznych - 6390 zł brutto
Dane podobno z maja.
To skąd oni k⁎⁎wa biorą tych ludzi do pracowania za te pieniądze??
Zaloguj się aby komentować