Niestety tylko trzy mi zostały :( Miłego piątku ❤️❤️❤️
#heheszki #czerstwyhumor




Niestety tylko trzy mi zostały :( Miłego piątku ❤️❤️❤️
#heheszki #czerstwyhumor



Zaloguj się aby komentować
Oglądać do końca bo zabawne xD Wywiad przeprowadzony w lutym, czyli podczas Black History Month.
#heheszki #ufc #mma #pizza
Zaloguj się aby komentować
Myślicie, że na tej ustawce Karol dostał wpierdziel xD?
#heheszki #polityka #heheszkipolityczne
Zaloguj się aby komentować
Tym razem to nie Australia! :)
Arachnacris corporalis, znany również jako malajski gigantyczny pasikonik (ang. Giant Malaysian Katydid), to jeden z największych przedstawicieli rodziny Tettigoniidae, czyli pasikonikowatych.
Jest to jeden z największych owadów na świecie: dorasta do 15 cm długości ciała, a rozpiętość skrzydeł może osiągać nawet 25 cm. Występuje naturalnie w Malezji i ogólnie w tropikalnych lasach południowo-wschodniej Azji.
#ciekawostki #owady #azja
Zaloguj się aby komentować
Pani pokazuje swojego ptaka :)
#ciekawostki #ptaki #ornitologia
Zaloguj się aby komentować
Kolejna porcja #czerstwyhumor bo przecież nie może być za pięknie :)
#heheszki #suchar #czarnyhumor





Zaloguj się aby komentować
Ten kierowca jest spokojny. To jest osoba zdrowa psychicznie. To jest inteligencja, to jest życzliwość, serdeczność. Nie ma na co patrzeć, proszę się rozejść.
#heheszki #narkotykizawszespoko
Zaloguj się aby komentować
Czy ktoś zrozumiał co on krzyknął?
#heheszki #samochody #wrc #wyscigi
Zaloguj się aby komentować
Zimny Lech też był dobry
#heheszki #polityka #heheszkipolityczne

Zaloguj się aby komentować
Ron już w drugim wcieleniu jest rudy, ten to ma przejebane xD
#filmy #kino #seriale #hbomax #harrypotter i trochę #ksiazki

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Niby środa, ale jakby poniedziałek :/
#heheszki #czerstwyhumor #jezykangielski





Zaloguj się aby komentować
Patrząc na takie "cuda", czasami się zastanawiam, ilu ludzi by zginęło jakby się zerwał. Wiecie, jak z tym żyrandolem w kościele :)
#heheszki #ciekawostki
Zaloguj się aby komentować
A "tree" to pewnie była pierwsza sieć domowa :)
#heheszki #technologia #biblia #apple

Zaloguj się aby komentować
Co się zjebało? Matryca czy karta graficzna? Zewnętrzny monitor działa normalnie.
Samsung Flex 1 czy jakoś tak...
#pcmasterrace #komputery

To ja się wyłamię bo bardzo podobne efekty tylko jeszcze gorzej było jak laptop się przegrzał. Też działał potem z monitorem zewnętrzym i co parę tygodni sprawdzałem tylko czy jest gorzej. Było zawsze tak samo ale za którymś sprawdzaniem po jakimś pół roku samo się naprawiło całkiem i było już dobrze kilka lat aż zmieniłem komputer na szybszy, tamten nadal jest dobry.
Dlatego obstawiam u mnie przegrzaną kartę graficzną.
Zaloguj się aby komentować
Miłego tygodnia wszystkim :)
#heheszki #czerstwyhumor

Zaloguj się aby komentować
Piłka nożna to totalne bagno :)
#heheszki #pilkanozna #sport
Zaloguj się aby komentować
Ja nie wiem dlaczego klauny są uważane za śmieszne...
#heheszki #horrorzone
Zaloguj się aby komentować
No i się wyjaśniła kraksa w #f2 :)
#heheszki #kobiety #samochody #wyscigi #f1
Zaloguj się aby komentować