
SonyKrokiet
- 193wpisów
- 941komentarzy

Zaloguj się aby komentować
no to tego najlepszego ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
ZZ Top - Sharp Dressed Man
#muzyka #sylwesterzhejto #80s #zztop
https://www.youtube.com/watch?v=7wRHBLwpASw
Zaloguj się aby komentować
O, w sumie nienajgorzej jak patrzę XD
#hejto #podsumowanieroku


Zaloguj się aby komentować
Do mojej kolekcji dziwnych wydumek, prócz dziwnej Tatry sprzed roku doszły dwa MOCe - pomarańczowy sedan wzorowany na starych japońskich sedanach, trochę na Lexusie GS300 mk1 oraz biały, wzorowany na Ferrari Testarossa. Pomarańczowy jest 100 % Lego i z dwóch zestawów z supry, biały to większości Lego (w tym drugi silnik z supry pomarańczowej XD) i z domieszką strzelby z #cada jak pamiętam.
Z ficzerów - Ferrari ma podnoszone przednie światła, skrętne koła (zblokowane bo strasznie latały luzem XD) i działający silnik. Sedan ma skrętne koła, działający silnik, oraz zblokowane tylne drzwi, bo konstrukcja nie jest za sztywna XD.
A, i bonusowo jest czarny Kitt, MOC jakiś z Rebrickable, ale nieco przerobiony, bo efekt końcowy był trochę iks de : D
Nie są idealne i nie wyglądają jak prawdziwe wozy, no ale kurde - grunt że wyglądają XDDD
#lego #klocki





Zaloguj się aby komentować
1043 + 1 = 1044
Tytuł: Świat według Bundych (oryg. Married with Children)
Kategoria: Komedia
Reżyseria: Gerry Cohen, Linda Day, Amanda Bearse i inni
Czas trwania: 22 minuty
Ocena: 8/10
Perypetie rodziny Bundych z Chicago - chyba nie ma osoby, która by chociaż nie słyszała o tej kultowej serii. Pierwsze pięć sezonów kapitalne, późniejsze 6-9 lekki spadek formy, 10 sezon może być zaś ostatni 11. najsłabszy względem poprzednich, chociaż z paroma dobrymi odcinkami. Całościowo jednak serial daje radę, głównie ze względu na liczne żarty, aluzje i nawiązania do rzeczywistych osób. No i wszelakie mądrości czy filozofowanie niespełnionego sportowca i sprzedawcy butów Ala Bundy'ego ; )
Wygenerowano za pomocą https://filmmeter.vercel.app
#filmmeter #seriale #światwedługbundych #80s

Zaloguj się aby komentować
Witajcie w okresie świątecznym ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Ostatnio powtarzałem sobie jeden serial - #światwedługbundych dokładnie - i postanowiłem poczynić na Recenzexie o nim wpis, czy tam nie-recenzję . (w sumie nie traktuję tego jako czysta recenzja bo nią nie jest, bardziej to opis serialu i moje przemyślenia XD)
Cóż mogę rzec - miłego wieczoru i weekendu, Szczęśliwego Nowego Roku oraz do zobaczenia niebawem ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
#seriale #80s #recenzex



Zaloguj się aby komentować
Santa Al, przynosi cięte riposty i Tatę Psychopatę na VHSie
#światwedługbundych #guwnowpispremium

Zaloguj się aby komentować
Witajcie : >
Jak pisałem tydzień temu przy wrzutce o Favoricie tak zrobiłem - ukończyłem wpis o Skodzie 105/120/typie 742 - ostatnim tylnosilnikowcu z Mlada Boleslav. Czasem zwanym ostatnią prawdziwą Skodą, ale tych ostatnich prawdziwych to w sumie były trzy modele jakby nie było XD
Generalnie wóz w założeniach miał być autem z silnikiem z przodu i napędem na przód bądź na tył, jednak koniec końców pożeniono go z tym co było i narodził się tylnosilnikowy. Na szczęście Czesi nie pokpili sprawy i dalej myśleli o czymś nowocześniejszym, czyli finalnie produkowanym Favoricie.
Cóż mogę więcej rzec - miłego wieczoru i weekendu, i do następnego wpisu ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
#autakrokieta #samochody #motoryzacja #skoda #recenzex




Zaloguj się aby komentować
Spod serca, kap, kap, słonina i schab, salceson i dwa balerony…
– Widzisz, synku? Tak wygląda baleron!
#guwnowpispremium

Zaloguj się aby komentować
Witajcie : >
Poczyniłem wpis na Recenzexie o Skodzie Favorit - a dokładniej stary wpis poprawiłem i pouzupełniałem o nowe informacje i zdjęcia. Jeśli ktoś kojarzy że kiedyś pisałem o Favoricie to tak, zgadza się ; )
Jeśli chodzi o nowy wpis - nowy, a nie starszy uzupełniony i wrzucony na nowo - to powinien ukazać się najdalej w przyszłym tygodniu, bo się obecnie pisze ; ) a ile zajmie mi doszlifowanie to nie wiem, oby szybko ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Cóż mogę powiedzieć - miłego wieczoru, udanego weekendu i do zobaczenia przy kolejnym wpisie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#autakrokieta #samochody #motoryzacja #skoda #recenzex




Zaloguj się aby komentować
w sumie spoko to złomowisko 60472, fajne fury ma i można spoko scenki rodzajowe robić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#lego

Zaloguj się aby komentować
Witajcie w wieczór Dziadów czy jak kto obchodzi Halloween : >
po maratonie pewnej serii natchnęło mnie na subiektywne zestawienie NAJGORSZYCH pojazdów - czyli wycinek tego co uważam za najgorsze w motoryzacji; wycinek, bo jakbym się rozpisał toby serwerów Recenzexu nie starczyło ; >
Miłego wieczoru, udanego i bezpiecznego weekendu i do następnego wpisu : >
#autakrokieta #samochody #motoryzacja #recenzex

Zaloguj się aby komentować
Dobry wieczór : >
Trochę się leniłem przez ostatni miesiąc, jednak nie całkiem. Poczyniłem wpis na Recenzexie o Fordzie Mustangu Concept I - jednym z pomysłów na znanego, kultowego i produkowanego do dzisiaj pony cara . I to dość nieoczywisty jakby nie było, bo Mustang kojarzy się z silnikiem z przodu i V8, a ten hmmm.
Cóż mogę rzec - miłego wieczoru, udanego tygodnia i do zobaczenia niebawem ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
#autakrokieta #samochody #motoryzacja #ford #ciekawostki




Zaloguj się aby komentować
W końcu pierwsze Siostry w mojej kolekcji, prezent urodzinowy co jakiś czas temu dostałem : 3 :>
(polowałem na jakieś stare wydanie Sisters of Mercy ale nie było - a dobry znajomy wyciągnął spod ziemi XD)
#vinyl #winyle #muzyka #vintage

Zaloguj się aby komentować
nie spodziewaliście się Wałęsy w serialu MacGyver ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#seriale #heheszki #macgyver

Zaloguj się aby komentować
Witajcie : > ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
polonez polonez everywhere polonez XD
Poczyniłem wpis o Polonezie Sanitarce czy tam Van - nieco mniej znanej serii prototypów dostawczych poldów mających służyć jako sanitarki. Ostatecznie za nie służyły Cargo ; )
Miłego dnia i udanej niedzieli ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
#autakrokieta #samochody #motoryzacja #fso #polonez #recenzex



Zaloguj się aby komentować
Jak tak sobie policzyłem to kupuję średnio winyl na miesiąc jakoś? XD parę ich mi się nazbierało chociaż tych co bym chciał to nie mam jeszcze XDDD
#vinyl #winyle #muzyka #vintage


Zaloguj się aby komentować
Dobry wieczór : >
Poczyniłem krótki wpis o w sumie śmiesznym dziwactwie - czyli Reno Sceniku w czterobucie - dość rzadkiej choć spotykanej odmianie _polskiej altimy_ czyli renault scenika pierwszej generacji xD
Miłego wieczoru i do następnego wpisu ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#autakrokieta #samochody (xD) #motoryzacja #renault #recenzex



Nawet go w tym roku dojeżdżałem. Brachol odkupił od szwagra, żeby w PL mieć auto, i teraz ojciec go dojeżdża na brachola budowie. Prowadzić go nie lubię, ale to praktyczne auto. Typowo renówkowe bolączki wkurwiają. Klima działa jak chce - parownik zamarza w upały i jest to trudne do naprawy, bo powodów może być sporo, a najłatwiejsze już sprawdziliśmy. Zawieszenie tylne wibruje, przy dużych prędkościach. Było naprawiane, bo wymiana jest trudna i droga, ale wciąż drży. Masa innych pierdół, ale do celów, jakie wypełnia, do przeżycia.
Zaloguj się aby komentować
Hemlo
Trochę mnie serial jeden pochłonął, zresztą pisałem o nim już, ale auta to jednak auta. Napisałem o koncepcie, a raczej czterech, znanych pod nazwą Mercedes-Benz C111 - czyli sportowych coupe merola z wanklem i nie tylko ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Cóż mogę rzec - miłego wieczoru i do następnego wpisu, raczej nieodległego ; )
#autakrokieta #samochody #motoryzacja #recenzex #mercedes




Zaloguj się aby komentować
Hejjj ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Ostatnio postanowiłem sobie odświeżyć Policjantów z Miami i efektem tego poczyniłem wpis na Recenzexie - a co do serialu, warto było sobie obejrzeć ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Miłego wieczoru ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#miamivice #recenzex #seriale #80s


Zaloguj się aby komentować