Nocna siłownia, to je to kurde

Rysia
- 90wpisów
- 328komentarzy

Nocna siłownia, to je to kurde
Zaloguj się aby komentować
Herr Tüsk musi się trzymać, żeby mu za kocopoły nie przywalić.
#polityka #sejmowyspam

Zaloguj się aby komentować
Mirki i mirab...
Znaczy się
Tomki i Kasixy
Zalałam se śmiertelnie mojego mibanda 6 i przychodzi czas kupić nowego.
Głównie chodzi mi o zegarek mierzenie mnie podczas wysilku na siłowni/rowerku, i krokomierz. Zostac przy mi bandzie, czy moze przerzucic się na jakiegos smartwatcha?
No i wolę spać w zegarku, bo se kontroluje godzinki spanka
#pytanie #xiaomi #smartwatch #technologia.
No i wowzer, to chyba mój pierwszy wpis nie o polityce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja się kilka lat temu przerzuciłem z mibanda 4 na amazfita z wyświetlaczem eink i sobie chwale. Podstawowe funkcje które wypisałeś śmigają, bateria trzyma lepiej niż we wszystkich mibandach od 4 w dół (prócz jedynki - ta nie miała wyświetlacza wcale XD) a i godzinę wyświetla cały czas. Dla mnie bomba i w kosztach to też niewiele więcej od banda wychodziło.
Zaloguj się aby komentować
Może to tylko ja, ale bardzo nie podobają mi sie reklamy styluzowane na programy dyskusyjne/wiadomości.
Tutaj reklama toyoty, ktora brzmi mniej więcej
"-Polacy obawiaja sie, ze samochody cos tam cos tam. Czy to prawda?
No po prostu moze wprowadzic widza w błąd i moim zdaniem jest na tym samym poziomie, co aktorzy grający lekarzy i polecający suplementy diety
#zalesie #samochody

Zgadzam się.
Z reklam to mnie rozsierdziła nowa reklama cukru w granulkach czyli oscillococinum.
Już pomijam, że wymieniając rzeczy, na które nie pomaga...whatever. na koniec pada :TO JEST LEK.
Zapomnieli tylko dodać, homeopatyczny.
Na moje nie powinno być dozwolone reklamowanie homeopati jako terapi czegokolwiek bo to kłamstwo.
Zaloguj się aby komentować
przeglądam sobie licytacje WOŚP na allegro, bo może coś ciekawego se znajdę.
A tam takie coś. No nie przebije, coby ceny nie psuć.
#heheszki #polityka #wosp

Heja, czy jest jutro jakas kontrmanifestacja, albo po prostu śmieszkomanifestacja wobec NieszybkichMediów? Akurat jestem w warszawie i jakby bylo coś ciekawego, to szkoda przegapić.
#polityka #bekazpisu #warszawa
Zaloguj się aby komentować
#sejmowyspam #polityka
Ale to przykre patrzeć, jak ta sala jest pusta.
To literalnie wasza praca tam siedzieć, ciule.
Zaloguj się aby komentować
Kierunek: Warszawa Rozklad jazdy: wszystkim znany #marsz4czerwca #protest
Zaloguj się aby komentować
Na razie bylo samo lurkowanie, ale czas coś napisać:
Jeśli dalej nie wiecie, "co zrobic z tą władzą jak nic nie można" to spróbujmy swoich sił w niedziele 4 czerwca. Marsz z Tuskiem ewoluował już w Strajk Wszystkich i mam nadzieję, że coś tym się ugra. Ja będę maszerować o prawo do marudzenia.
Tez jestem tylko obywatelskim trybikiem, któremu ręce opadają z bezradności. Ale jesli nie teraz, to kiedy wyjdziesz na ulicę?
https://facebook.com/events/s/strajk-wszystkich-antypis-prop/922000738889188/

Zaloguj się aby komentować