
GigaJanusz
- 45wpisów
- 98komentarzy

Zaloguj się aby komentować
W Anglii można wyróżnić 4 rodzaje nieruchomości:
flat czyli mieszkanie w bloku albo podzielonym na mieszkania domu,
detached house czyli dom wolnostojący,
semi detached house czyli dom typu bliźniak,
terraced house czyli dom w zabudowie szeregowej.
W kwestii prawa do użytkowania mamy 2 główne możliwości:
freehold czyli pełna własność nieruchomości włącznie z gruntem na której się znajduje,
leasehold czyli dzierżawa na okres od 0 do 999 lat, którą można przedłużać co wiąże się z zapłatą od kilku do nawet kilkudziesięciu tys. £ ekstra.
W zależności od tego jakie prawo do lokalu posiadamy obowiązywać nas będą różne...

Gdyby Rosjanie uderzyli na Ukrainę zgodnie z logiką i sztuką wojenną, to znajdując się na tych samych pozycjach jakie zajmują dzisiaj, byliby gotowi do ataku na kraje nadbałtyckie i Mołdawię. Na szczęście dla Europy okazało się, że rosyjscy generałowie i politycy to w dużej części wojskowi...
Zaloguj się aby komentować
Tomki i Tomkinie
Potrzebuję smartfona dla seniora. Warunki konieczne:
nie zacina się
nie trzeba restartować co kilka dni
niska cena, powiedzmy do 600 zł ale wiadomo że im mniej tym lepiej
Możecie coś polecić?
@GigaJanusz Dwa lata temu kupiłem Redmi 9A bo akurat był za 300zł w promocji, do dzisiaj korzystam z niego jako tel. do "zadan specjalnych" np. jako przenośny hotspot. Zalewałem go, spadł raz ze schodów, dziesiątki razy ze stołu, działa bez problemu. Jedyne co to bateria do wymiany bo cały czas pracuje w trybie hotspota.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Facelifting jak sam sk⁎⁎⁎⁎syn. Bardziej headlight lifting.




Zaloguj się aby komentować
Admini sprawdzający status wpłat na patronite: https://www.youtube.com/watch?v=D-7a0AM5U-M
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ruscy poddają się pod Chersoniem.
Według opisu kapitulacja rosyjskich żołnierzy była wcześniej telefonicznie uzgodniona ze stroną ukraińską.
https://twitter.com/GirkinGirkin/status/1577709040246947842
Zaloguj się aby komentować

Deweloperzy ze studia The Farm 51 idą za ciosem i rozpoczynają kolejny etap dystrybucji "polskiego Battlefielda". Zgodnie z zapowiedzią, polska strzelanka World War 3 doczekała się otwartych beta-testów i przechodzi równolegle na darmowy model (free-to-play); od tego momentu gra jest...
Czekacie na Forspoken czy gameplaye jak na razie was nie porywają?
Zaloguj się aby komentować
Mała poprawka kolportowanego przez kacapów polandballa
W wysokiej rozdzielczości: https://imgur.com/0CDanJt

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Dla przypomnienia: SKRÓT ROZPRAWY SĄDOWEJ JOHNNY'EGO DEPPA I AMBER HEARD
Zaloguj się aby komentować
@Grievous Jeden rabin powie tak, drugi nie. Mam 159, trochę z niej taka mina kupiona od handlarza, ale z grubsza doprowadziłem ją już do porządku. Samo z siebie nic się zbytnio nie sypie, jest jedynie kilka defektów fabrycznych o które należy zadbać, ale te powinny być w większości usunięte przez poprzednich właścicieli. Jeśli mieli wyjebane to następni właściciele będą mieli problemy.
Zaloguj się aby komentować