Jak z Niemiec to pewnie inwazja...
NIEMCY, PROSZĘ PANA! xd
#hehe


Jak z Niemiec to pewnie inwazja...
NIEMCY, PROSZĘ PANA! xd
#hehe

Zaloguj się aby komentować
Leśna mapa plus działa wspaniale. To, że dwie godziny pomiarów poszły się kochać, to mały szczegół. I mus znowu iść. Ja jebe
Fakt, że od początku jej istnienia nie naprawili/ nie umią naprawić problemu z edycją obiektów poligonowych jest nieśmiesznym żartem.
W normalnym programie kończysz pomiar, klikasz na obiekt, wybierasz edytuj i tyle.
Ale nie w aplikacji od jednej z najbogatszych instytucji w Polsce.
W mapie+ kończysz pomiar. Wyłączasz mapę plus. Włączasz leśnika+. Czekasz z 40 sekund aż się uruchomi. Następnie włączasz mapę+. Znów czekasz kole minuty. Dopiero wtedy program łaskawie pozwoli Ci zedytować obiekt poligonowy. Gdzie do luja.
Toż to żart
#lesnapracbaza #pracbaza #las

Zaloguj się aby komentować
Chciałbym tylko powiedzieć, że mnie to k#rwa wk#rwia.
Baryłka tania, dolar najtańszy od nastu miesięcy, a ceny paliw oczywiście rosną.
Gdzie do ch#ja, 95 już po sześć złotych.
CHYBA ŻE WCHODZĄC DO STACJI ZROBISZ SALTO W TYŁ Z TELEMARKIEM ORAZ ZAKUPISZ TEN OTO RZADKI MODEL DAIHATSU TERIOS PIERWSZEJ GENERACJI WYPRODUKOWANY PRZEZ FIRMĘ TREFL, TO DAMY CI ZNIŻKĘ, KTÓREJ CZĘŚĆ POCHŁONIE TERIOS, ALE J3BAĆ, CHA CI W DE.
A na dystrybutorze kartka ,, najniższa cena sprzed 30 dni - 5, 30"
Boli mnie to xd
Groszek pachnący bez związku xD
#orlen #gorzkiezale #paliwa

Zaloguj się aby komentować
Zbyt pyszne to to nie jest, ale z lodówki więc robi robotę
Zaś do siedemnastej... xd
#lesnapracbaza #pracbaza #las #piwo

Zaloguj się aby komentować
,,Będę o 12 ⁰⁰"
To niezła dwunasta zaczynająca się 10 minut przed trzecią. Czasami to człowiek traci chęć do życia.
#pracbaza #lesnapracbaza #las

Zaloguj się aby komentować
Gierka przyszła.
Mimo posiadania wersji xbox live dokupiłem sobie pudełkową. Zachowałem się jak modern audience, która kupowała po pięć kopi ac shadows.
Tylko ja w odróżnieniu od niej istnieję naprawdę . XD
Chyba... xD
Świetna gra.
Oby takich więcej.
Lumiere od miesiąca chodzi mi po głowie i nie chce przestać.
#xbox #gry #clairobscur

Gra rewelacja, ale jednak takie klimaty soulslike nie są dla mnie. Męczą mnie te walki z bossami, zwłaszcza że później, żeby było trudniej, niektórych trzeba pokonać dwa razy. No nic. Jak się powiedziało “A”… muszę spiąć poślady i dokończyć gierkę, bo jestem ciekaw jak rozwinie i zakończy się ta opowieść.
Zaloguj się aby komentować
Używacie jeszcze ,,bluta"? xd
#pytanie #smartfony

Zaloguj się aby komentować
Wiosną kupiłem trzy odmiany czosnku do posadzenia:
-główkę harnasia za mniej niż złotówkę w dino
-dziesięć główek jarusia za 20 zł w ogrodniczym
-kilo wynalazku pod nazwą jarry na alegro za cztery dychy.
wszystko ładnie wzeszło, ale od jakiegoś czasu coś mi ten czosnek niszczy. I co ciekawe jedynie ten wynalazek jarry, pozostałe odmiany pięknie stoją. Widać jak od linijki gdzie się kończy jaruś, a gdzie zaczyna jarry. Oceniam, że już wypadło ze 30 procent jarrego.
Bardzo mi z tego powodu smutno, zrobiłem interes życia kupując jakieś ścierwo z przydomowej hodowli xd
zdjęcie podglądowe z neta, nie chce mi się iść i wnerwiać patrząc na porażkę
#ogrodnictwo #blog

Zaloguj się aby komentować
Gdy cebula wzywa moim obowiązkiem jest kupić dwa szpadle i dwie łopaty w promocji 2+2 w biedrze
#promocja #biedronka

Zaloguj się aby komentować
Pierwszy grzybek w tym sezonie
#grzyby #las #lesnapracbaza

Zaloguj się aby komentować
Nowa Siekierka kupiona do pracy.
Potężna marka NITEO dodaje plus 20 do sił łupiących xd
#lesnapracbaza

Zaloguj się aby komentować
#gownowpis #offtop
Ostatnie dwa tygodnie w pracy strasznie mnie przetyrały. Nie mam siły na nic i nic mi się nie chce xd
Plus rozwaliłem sobie zegar biologiczny, od teraz wstaję o czwartej. A tak fajnie spało się do szóstej... xd
Praca samemu jest dość ciężka i szczerze to sobie nie wyobrażam jak na dłuższą metę jedna osoba miałaby ogarnąć leśnictwo z średnim/dużym pozyskaniem. Zawsze coś. I to dosłownie.
I tak sobie siedzę w graciorze, trzy auta wyjechały, nie wiem co z sobą zrobić, wpakowałem się w głęboki las, może nikt nic odemnie nie będzie chciał xd
Przejdźmy do traktorków. Nie kupiłem żadnego od dwóch miesięcy. Boli mnie to. Na rynku wtórnym nic ciekawego się nie pokazuje, a rynek pierwotny to żart.
W ogóle mam chęć coś sobie kupić, tylko sam nie wiem co.
Myślałem nad telefonem. Bardzo podoba mi się vivo x200 pro. Szkoda mi jednak kasy.xd
Przez ajfona dostaję szału, i to, że nie wylądował jeszcze w bagnie to cud.
Kupno flagowca w 2025 to takie aha66
Zastanawiałem się również nad laptopem/potem. Pograłbym sobie w coś, np. Ekspedycję 33. Grałem na xboxsie s i moim zdaniem za takie zachowanie powinien być trybunał w Hadze. Ale i tak gra jest świetna. Te całe avowed, assasiny czy dragon ejdże w d⁎⁎e zaj3bane powinno się zdelegalizować.
Zaś telefon, wracając...
Mój biedny acer z 1050ti niestety nie daje już rady. W ogóle na pepperach zawsze piszą, że te acery strasznie się jeb.. psują. Że mój pracując w tak tragicznych warunkach się nie zepsuł to cud. Szacunek dla niego.
Chciałbym coś , co by mi starczyło na kilka lat.
Kolejną rzeczą, nad którą myślałem jest czarny xbox. Jednak 3k Golda to trochę za dużo według mnie. Niby jest biały, ale ja chcę czarnego. Niby Microsoft wciąż pozwala na szybkie wycieczki do Argentyny, ale zaprawdę powiadam wam: Będzie nas Microsoft rüchał w dooopę jak nie robiło tego Google.
Rozważałem też nowego graciora. Nawet znalazłem felicię za 3k w stanie średnim. Może coś z tego wyjdzie.
Od dawna mam takie marzenie. Kupić sobie dzimiaka czwartej generacji. Odkładam sobie pieniądze, ale zamiast się zbliżać do celu to się oddałam, bo j3bany drożeje cały czas. Plus trzeba jakąś poduszkę sobie zostawić, bo wydać całą kasę i zostać beż grosza to idiotyzm. Chyba nic z tego nie będzie, bo 130k za durną taczkę nie podoba mi się za bardzo.
#blog
Taki głupi wpis by się odstresować, na pewno bez ładu i składu. No i bez sensu, ale czasem trzeba #blog

@Airbag
Mój biedny acer z 1050ti niestety nie daje już rady.
Nigdy mi się Acer sam z siebie nie skończył, mam 5830tg z 2011 roku i j⁎⁎⁎ny do tej pory działa (choć wiadomo że procek i grafika już nie wyrabia przy obecnym użytkowaniu) kupiłem nitro5 w 2020 i śmiga legancko, daje radę
A co do auta to imo za 2-3lata będzie coś fajnego ev więc warto na to poczekać niż ładować się w nowe spalinowe xd
Zaloguj się aby komentować
Od piątej do piątej xd
#lesnapracbaza #pracbaza #las

Zaloguj się aby komentować
Gdy zaczniesz ładować auto o piątej jest szansa, że do szóstej się załaduje xd
Dobrze, że komary nie gryzą
#las #pracbaza #lesnapracbaza

Zaloguj się aby komentować
Krótkie co tam w lesie xd
Od miesiąca jestem odpowiedzialny za ten młyn. I to odpowiedzialny w pełnym tego słowa znaczeniu. Przełożony jest na chorobowym przez co wszystko spadło na moje barki.
Oczywiście wiąże się to z wzrostem wynagrodzenia. Mogę stwierdzić, że zarabiam według mnie dobrze, a biorąc pod uwagę moją okolicę to bardzo dobrze. Znajomy się śmiał, że takie pieniądze na moim stanowisku zobaczyłbym po 40 latach pracy w zawodzie.
Czy jestem zadowolony z obecnego stanu rzeczy? I tak, i nie. Do moich zwykłych obowiązków doszło od groma dodatkowych, które muszę wykonać sam.
Czy te dodatkowe pieniądze są tego warte? Nie wiem, pewnie tak. Ale tyrka jest sroga, często nie wiem w co ręce włożyć.
Przydałaby się druga osoba, ale na wsparcie nie ma szans xd
#lesnapracbaza

Zaloguj się aby komentować
Chciałbym tylko powiedzieć, że emm lasów j3bane jest.
Przy włączaniu wyskakuje komunikat ,,tworzy się coś wielkiego", czy jakoś tak.
Mieli rację, wielkie gówno się tworzy.
Jak to ścierwo działa to jest święto.
#lesnapracbaza

Zaloguj się aby komentować
Wiem, że bycie jedynym kebabem w zapyziałej dziurze daje pewne przywileje, ale nazywanie tego czegoś ,, ,,ebab duży" I kasowanie za to 31 zĺ to trochę przesada
#jedzenie #kebab #zalesie

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
polecenie_wykonania_pracy_w_godzinach_nadliczbowych.jpg
dobrze, że już się kończy ten miesiąc, mam go serdecznie dość xD
#las #lesnapracbaza #pracbaza

Zaloguj się aby komentować
Precyzyjny giepees to piękna sprawa. W tym roku używałem go po raz pierwszy i byłem zachwycony.
Moim zdaniem powinien być w każdej leśniczówce. Jednak rzeczywistość jest jaka jest. Mamy jeden na całe nadleśnictwo. Były plany by kupić drugi, ale góra się nie zgodziła.
,,HOLA KUTASIARZE, CHCIELIBYŚCIE NARZĘDZIE PRACY? NIE POGIEŁO WAS CZASEM? DALIBYŚCIE KASĘ NA JAKIEŚ BILBORDY, CZY COŚ.
Dziś dzwonię do kolegi, który odpowiada za sprzęt i pytam, czy mógłbym wypożyczyć, bo muszę coś dokładnie pomierzyć.
,, Śmiało za trzy tygodnie przyjeżdżaj, bo kolejka jest."
Niby jest GPS w telefonie, ale nim to sobie można jedną trzebież od drugiej wyznaczyć. Ile wulgaryzmów przez niego padło w stronę telefonu to głowa mała xd
#lesnapracbaza #pracbaza

Zaloguj się aby komentować