Zdjęcie w tle
0nc0l

0nc0l

Specjalista
  • 23wpisy
  • 172komentarzy
Zanim zanurzycie swoje dupy w spirali nienawiści do szarego człowieka, to sprawdźcie chociaż co o pomysłach Zełeńskiego myślą na Ukrainie.

#ukraina
c17ae625-955d-437f-9125-61fe42909e25
VanQuish

bo na redit nie ma propagandy i botów. weź idź.

GtotheG

@0nc0l nie sądzę, aby to były komentarze Ukraińców, ale ciekawe spojrzenie na problem. Ogólnie i Polska i Ukraina i USA ma w tym interes żeby trzymać się razem i kooperować w obecnej sytuacji geopolitycznej. Inną opcją jest oczywiście Polska i Rosja. Niestety i Rosja i Stany tracą aktualnie hegemonię i tak na prawdę głównymi graczami są teraz Chiny, a w przyszłości możliwe, że Indie, jak zaczną się "cywilizować". Ale tu niewiele do "gadania" ma Polska. Ze względu na sytuację geopolityczną, naszymi sojusznikami mogą być albo USA, albo Rosja - dla Rosji paradoksalnie mamy nieco większe znaczenie, gdyż cieszyłyby się z podziału Ukrainy. Dla USA, wiadomo jakie mamy znaczenie

Matkojebca_Jones

@0nc0l Podżegacze do konfliktu są po obu stronach. Tak jak po obu stronach są tacy co chcą go zażegnać. Ważne żeby ci drudzy dominowali.

Narodowcy z definicji i deklaracji odrzucają międzynarodową współpracę, przyjaźń czy pomoc. Dla nich wręcz ideologicznie nie liczy się racja tylko "interes Polski" (również chujowo postrzegany, bo w nim jest ich duma, gdzie próbują swoją narodowością leczyć chyba jakieś swoje kompleksy, wszczynając awantury kierując się wyłącznie swoimi emocjami a nie interesem narodu).

Np. taki Korwin mówił że państwa nie mają przyjaźni, a "wojna jest rzeczą dobrą, bez wojen by się ludzkość nie rozwijała".

Są podpalacze świata i są jego naprawiacze.

Żeby cokolwiek tutaj się wypowiadać, to najpierw trzeba zrozumieć sprawę, a żeby zrozumieć sprawę trzeba wykazać się tym czego prawicy brakuje czyli empatią. To znaczy pomyśleć co by zrobił jeden z drugim gdyby to on był Załenskim walczącym z Rosją gdzie dziennie giną na wojnie jego rodacy, a sprawa sprzedaży zboża to dla Ukrainy być albo nie być.

Zaloguj się aby komentować

0nc0l
0nc0l
Specjalista
Jeżeli myśleliście, że w Polsce świadomość klasowa leży na niskim poziomie, to powiem wam że na wykopie właśnie się domagają niższych płac dla magazynierów, operatorów, kasjerów i innych podobnych niewykwalifikowanych prac fizycznych.

Tak niższych, nie wyższych dla specjalistów tylko niższych dla operatorów, bo jaśnie pan specjalista zbyt podobnie zarabia...

#antykapitalizm
kominiorz_sandomierz

Jak dla mnie to niech i 20k na tych magazynach zarabiaja tylko zeby to nie byl wynik ingerencji panstwa w place minimalna.

Ziemniakomat

@0nc0l mi to jeden znajomy tez tak tlumaczyl xD zabawne to jest

Kai

Nic dziwnego. Przecież na wykopie nie udziela się już nikt rozsądny, na tagach tematycznych zero wpisów, wartościowe wrzuty na głównej pojawiają się w liczbie 1 góra 2 tygodniowo, a reszta to ściek z popularnych serwisów informacyjnych. Jedyni aktywni użytkownicy to szury polityczne, albo zjeby z patotagów i dzieciarnia.

Zaloguj się aby komentować

Zawsze się zastanawiam czemu ukry mają nas przepraszać za UPA skoro i my bezkrytycznie podchodzimy do swoich wyklętych

Serio sprawdźcie se, prawie połowa tych gości ma na koncie spalenie białoruskie/ukraińskiej wioski czy inne podobne zbrodnie wojenne.
Tichy

Odpowiem na to pytanie: z banalnego powodu - podczas DWS znikneliśmy z mapy i poddani zostaliśmy okrutnym okupacją. Nasi wspaniali bracia ze wschodu pomagali naszym wrogom zarówno III Rzeszy jak i Sowietom. Byli w obozie państw NAPASTNICZYCH i radośnie wykorzystywali lokalne przewagi dotyczące np ludności cywilnej czy instytucji państwowych. Przykłady: ponad 11% wojsk sowieckich stanowili Ukraińcy. Większość hilwisów w armii Hitlera to też Ukraińcy. Stanowili oni znaczny odsetek strażników w obozach zagłady. Jednoznacznie wykorzystywano ich do działań policyjnych przeciw ludności cywilnej (największa akcja to tłumienie powstawania warszawskiego). W wewnętrznej polityce państwa ukraińskiego dominował nurt antypolski jednoznacznie i nawet nie było mowy o jakimkolwiek porozumieniu w zwalczaniu sowietów czy Niemców. Ukraina zawsze ustawiała swoją politykę tak aby wykorzystać sprzymierzeńców którzy w danej sytuacji byli silni i mogli coś jej zaoferować. Raz byli to Austriacy raz sowieci raz Niemcy a później znów sowieci. Po rozpadzie ZSRR jednoznacznie przez 30. lat ciążyli w kierunku postsowieckiej Rosji. Gdy nagle okazało się że igrają z diabłem skręcili w ciągu jednego dnia w kierunku Zachodu który wydaje im się że jest obecnie silniejszy choć ich 'rzadania' zaczynają już denerwować zachód. Ich obecny kierunek to tradycyjne u nich przyklejenie się do tego kto da więcej i jest silniejszy. Tam nigdy nie było i podejrzewam nigdy nie będzie nowoczesnego państwa w rozumieniu cywilizacji zachodniej. Jeśli by chcieli aspirować do tego kręgu to powinni zmienić mapy kulturowe i przedsięwziąć kroki w kierunku rozliczenia swojej rwandyjskiej przeszłości a nic na to nie wskazuje. Nie bawiąc się w trupologie dokonali 'holokaustu od maczet (tu: wideł) i czują się z tym dobrze. To tak jakbyśmy teraz w porozumieniu z Moskwą zajęli sobie Lwów i tam dokonywali radośnie czystek etnicznych. Podsumowując: nigdy nie będą żadnym krajem zachodnim bo tkwią w cywilizacji rosyjskiej i prawie plemiennym.

deptacz_gnoju

@0nc0l nie my mamy wykłetych, tylko rzont sobie znalazł grupkę do roztaczania patriotyzmu, bo Cichociemni byli z peło.

Matkojebca_Jones

@0nc0l "Ukry mają przepraszać za Wołyń" a co ciekawe Polacy nie mają nigdy nikogo za nic do przeproszenia. Wołyń to sobie Ukraińcy ubzdurali, tak bez powodu zapewne, po prostu genetycznie źli ludzie (tak sobie nacjonaluchy tłumaczą).

Żeby było jeszcze idiotyczniej często katolicy którzy co niedziele słuchają nauk Jezusa, a przynajmniej tak deklarują.

Tak naprawdę nacjonaluchy to bandycka mentalność, chcąca żeby ich przepraszać wyłącznie po to żeby realizować wyłącznie swoją chorą chęć dominacji. Nie możemy dawać im się nabrać, tylko się im przeciwstawiać. Nie prezentują sobą żadnych wartości, tylko antywartości, żadnego interesu narodowego, tylko swoje toksyczne emocje. Nie ważne w jaki garnitur się taki ubierze i jakie będzie miał słownictwo i dykcję, to i tak pozostanie chory bandzior.


https://www.youtube.com/watch?v=LqbRpFypTIs&embeds_referring_euri=https%3A%2F%2Fwww.hejto.pl%2F&embeds_referring_origin=https%3A%2F%2Fwww.hejto.pl&source_ve_path=MjM4NTE&feature=emb_title

Zaloguj się aby komentować

0nc0l
0nc0l
Specjalista
Japierdole ludzie chyba zrobią wszystko by tylko wypucować berło swojej ulubionej partii

To że ludzie żyją dłużej nie znaczy, że dzisiejsza 60'tka to nowa 50tka i że standard sprawności fizycznej u emerytów się znacząco podniósł przez te ostatnie 40lat. (ノ_ <。)

W praktyce takie podnoszenie wieku emerytalnego oznacza przeniesienie kosztów utrzymania emeryta w całości na barki rodziny (bo chyba nikt nie myśli, że chorowity 66 latek spędzi w pracy więcej niż 3 miesiące na rok.)

#polityka #neuropa

#antykapitalizm
25da23f5-9ebd-48b4-9834-facfd7e43e50
Matkojebca_Jones

@0nc0l Musimy podnieść wiek emerytalny bo celebryci i przedsiębiorcy żyją coraz dłużej.

Średnia wieku się wydłuża także tego, do roboty.

Zaloguj się aby komentować

Kurwa, na wykopie walą jakieś spiski, że teatr dla gojów, wyciąganie AFU w pole itd, a prawda jest taka, że prigożyn poprostu dostał to czego chciał (najprawdopodobniej nieograniczony dostęp do amunicji, większy udział w siłach zbrojnych i gwarancje bezpieczeństwa dla jego PMC)
#rosja
PanGargamel

@0nc0l miałem już sporą dyskusję na tt, coraz więcej osób twierdzi że to inside-job putlera

0nc0l

@PanGargamel Tak kurwa szachy 8d


-1 rafineria

-3 śmigłowce walki radioelektronicznej

-2 śmigłowce transportowe

-2 śmigłowce bojowe

-1samolot

-ekonomiczne odcięcie moskwy na wiele dni

-panika w społeczeństwie

-burdel w morale

-burdel na froncie

-osłabienie autorytetu władzy (każdy dezerter/bandyta/oligarcha będzie mógł sobie ot tak wynegocjować amnestie jeżeli tylko ruszy z wojem na kreml)

-pośmiewisko na arenie międzynarodowej

-upadek rubla


Wszystko po to by Ukraina straciła może z 10% więcej tego co normalnie traci.


Twitterowi osintowcy od siedmiu boleści...

Zaloguj się aby komentować

0nc0l
0nc0l
Specjalista
Zapraszam na coroczny festwiwal rysowania kredkami i krzyczenia wniebogłosy. Władza tym razem tego nie wytrzyma.
Oby nie było powtórki z 2k21
smierdakow

@0nc0l protesty antyaborcyjne tak namieszały w sondażach pisowi, że do dziś się z tego nie pozbierał, więc najpierw się doedukuj zanim zaczniesz szydzić

sireplama

@smierdakow 33% według świeżych sondaży... Co zmieniły?

smierdakow

@sireplama nie ma szans na samodzielną większość, to w zupełności wystarcza

TytusBomba

@0nc0l raczej coroczny festiwal oczerniania protestów, poprzednie które wyśmiewasz były największymi w wolnej Polsce, w ten weekend jest szansa je przebić

0nc0l

@TytusBomba nie oczerniam, byłem ale jeżeli te też będą polegagały na bliże nieskoordynowanym (pokojowym) blokowaniu ulic a nie przez wywieranie presji na rządzie np. przez dewastowanie posesji obajtka/lrydzyka to nie wróże nic dobrego

0nc0l

Już nie mówiąc o oddalaniu spontanicznego protestu o 8 JEBANYCYCH DNI na pewno o tym nie zapomnicie @tytusbomba @smierdakow

Zaloguj się aby komentować

0nc0l
0nc0l
Specjalista
Najmocniej chciałbym przeprosić za działania pana Jacka Jaworka, gdyż albowiem ja też jestem polakiem.
#ukraina #pdk
kochamcovid

@0nc0l Jaworek to pewnie onuca.

Zaloguj się aby komentować

0nc0l
0nc0l
Specjalista
Upadek wykopu ironicznie był najgorszą rzeczą jaka mogła się stać dla dyskusji w polskim internecie.
#takaprawda #antykapitalizm #neuropa #revoltagainstmodernworld
goroncy_kartofel

Tam nie było dyskusji. Co nie napisałem, to się odzywali chętni do kłótni o obrażania, bardzo ofensywni w tematach totalnie w dupy. A nie daj boże się w czymś pomylisz to ojezus, mieszają z błotem. Patologia

Al-3_x

@0nc0l Wykop osiągnął poziom pudelka obecnie.

wielkaberta

@0nc0l Wystarczyło nie robić testów na produkcji.

Zaloguj się aby komentować

Brawo kapitalizm! Nie spodziewałem się, że kryzys 2008 roku będziemy teraz przeżywać raz na 6 miesięcy...
#antykapitalizm
Jason_Stafford

@0nc0l oczywiście. W swojej jaskinii masz już zapas paprykarza Szczecińskiego zrobiony?

Ziemniakomat

@Sam_w_domu "kapitalizm jest wtedy jak nie ma socjalu, socjalizm jak jest troche socjalu a jak masz bardzo dużo socjalu to wtedy masz komunizm"

  • Garol Margs
dsol17

@0nc0l : jaki to "kapitalizm" jak sprawę rozkręcają świnie powiązane z WEFem który jako "kraj modelowy" podaje rządzone przez puchatka komunistyczne totalitarne chiny.


Co zaś do kryzysu: zależy jak bardzo jebnie. Ja to co zostało po dołożeniu się do rachunków wydałem na zapasową benzynkę, trochę więcej niepsującego się żarcia a reszta leży przewalutowana (w kantorze) bo w razie kryzysu to raczej najpierw złotówka dostanie w dupę (w razie braku płynności banki zagraniczne pierwsze co zrobią to rozpierdziel u nas wyprowadzając kasę). Nawet odrobinę srebra jakiś czas temu kupiłem jakby szambo wybiło wysoko - gdyby był totalny krach i wprowadzali CBDC zawsze coś - srebro i ołów (to drugie do wypłacania wiatrówką) bo złoto to nie moja liga,za drogie i jeszcze rejestrowane przez państwo.


Oczywiście wolałbym żeby jeszcze w kwietniu ta moja żałosna wypłata była coś warta bo myślę czy nie kupić jeszcze jakiegoś małego panelu PV (akumulatory są,przetwornica jest tylko panelu brak do kompletu). Jeśli zaczną naprawdę i u nas podkręcać ten kryzys to może i ten panel wcześniej kupię,nie wiem (trochę szkoda mi na razie przewalutowywać bo na każdej stówce tracę póki co 2 zł, na razie złotówka do euro stabilna. No i te banki, przelewy te sprawy,jeszcze się namyślam)

Zaloguj się aby komentować

0nc0l
0nc0l
Specjalista
Muszę się oduczyć kupowania myszek stacjonarnie...
Jaką polecacie zmyślić historyjkę żeby mi wzięli to gówno na gwarancje?
(Oczywiście umowa gwarancyjna jak i strona producenta nie istnieje bo i po co, tylko jest info że 2 lata)
wombatDaiquiri

@0nc0l online mógłbyś zwrócić, ale fizycznie to chyba mogą Ci wymienić na ten sam model, więc pewnie kwestia pogadania z pracownikiem jak z człowiekiem i może coś się uda. Ale nie jestem prawnikiem, to nie wiem.

0nc0l

@wombatDaiquiri Dlatego właśnie piszę że muszę się oduczyć kupowania stacjonarnarnego bo online miałbym przynajmniej te 2 tygodnie na bezwarunkowy zwrot

Al-3_x

@0nc0l O wróciłeś.

Zaloguj się aby komentować

0nc0l
0nc0l
Specjalista
Narzekaj że administratorzy nie przestrzegają regulaminu.
Nie poświęć nawet chwili by się przekonać, że tego regulaminu nie ma. xD
#afera
205ec6b2-2b78-4854-b8e0-367b5f4f94d7
0nc0l

@LM317T A ty go przecztałeś ?


To jest dosłownie jedyna rzecz skierowana do użytkowników


Reszta to klauzula o ograniczonej odpowiedzialności

88f8b67a-7a51-4e33-aaca-bcc4fee324b3
ofca
ofca

@0nc0l regulamin jest. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zaloguj się aby komentować

0nc0l
0nc0l
Specjalista
Już prawie pół roku tu jestem, a ja nadal nwm czym różnią się artykuły od dyskusji.
qski

@0nc0l Dyskusje to takie mirko.

Znaleziska to znaleziska z linkiem.

Artykuły to takie znalezisko, ale bez linku - na własnym contencie (jak kiedyś pokazywarka).

Poprawcie mnie jeśli się mylę

Zaloguj się aby komentować

0nc0l
0nc0l
Specjalista
GDRP działa w 3 klatkach na sekundę xD
@lubieplackijohn Skoro i tak cały wykop się do was przenosi, to usuńcie wkońcu obowiązek dodawania społeczności do wpisu, szczególnie jak co poniektóre mają być moderowane przez użytkowników.
5354db88-1b77-4498-8f41-5658b82beb89
WolandWspanialy

@0nc0l


usuńcie wkońcu obowiązek dodawania społeczności do wpisu


Nie, nie róbcie tego

0nc0l

@WolandWspanialy To niech dadzą możliwość dodawania społeczności na czarno

WolandWspanialy

@0nc0l Jestem za tym od samego początku + tylko wybrane społeczności na głównej + obowiązkowe tagi

Zaloguj się aby komentować

0nc0l
0nc0l
Specjalista
Linki do wpisów nie działają xDDDDDDD
0nc0l

Poprostu przenosi na stronę główną xD

Zaloguj się aby komentować

0nc0l
0nc0l
Specjalista
Ktoś pisał że nie będzie działać cały dzień
Udało się xDDD
7607386d-8ddb-43cb-a1ea-114061a64e2a
0nc0l

Zagadka; wskaż gdzie zaczyna się nowy wpis

7d5d238a-658f-41ad-9af1-3a531473f503

Zaloguj się aby komentować

Społeczność założona. Mam nadzieje że chociaż tym razem nie skończy się na cyniźmie, gównoburzach i trollingu.
leon

W normalnych krajach ludziom sięgającym po cudzą własność po prostu ucina się ręce przy samej dupie. A tutaj pozwalamy im głosić ich wynurzenia.

AmbrozyKalarepa

@aceventura Jannies sa bezuzyteczni, a cenzura nie powinna istniec.

AmbrozyKalarepa

@Matkojebca_Jones Logiczna konsekwencja succialdupokracji i podobnych wynurzen.

Zaloguj się aby komentować

18+

Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna

lub
Następna