Zdjęcie w tle
qski

qski

Twórca
  • 12wpisy
  • 54komentarzy
qski
qski
Twórca
Co przejść w pierwszej kolejności? Mam 3 tytuły, tak czy siak po kolei będę leciał, a że mam bardzo mało czasu na grę to zajmie mi rok przejście ich. Żadnej jeszcze nie ograłem, więc będą to nowe doświadczenia, ale wiem że to dobre tytuły. Co wygra leci na pierwszy ogień. Pomóżcie obrać priorytet!
#gry #pc #steam

W co zagrać?

schweppess

@qski wszystko super, ale zacząłbym od baldurów. Pozostałe dwa tytuły to gry idealne do spokojnego, powolnego grania, gdzie chłonie się przedstawiony świat.

cyberpunkowy_neuromantyk

@qski


Jeśli szanujesz swój czas, nie polecam trybu hardcore w „Kingdom Come”. Sam tryb nie jest trudny, jednakże pozbawia gracza możliwości szybkiego podróżowania. A (nie)stety, w tej grze podróżowania jest naprawdę sporo.


(nie)stety, ponieważ lasy w „KCD” są najpiękniejszymi, jakie widziałem w grach. Podejrzewam, że nie doceniłbym ich, gdyby nie konieczność jeżdżenia wte i wewte.

mejwen

@qski Baldury, klasyk od którego powinieneś zacząć

Zaloguj się aby komentować

qski
qski
Twórca
Wybory na lepszy portal ze śmiesznymi obrazkami wziąć trwają!
Pojawiają się pierwsze wsie, powiaty i województwa, w których hejto wysuwa się na prowadzenie.
Hejto nabiera rozpędu, rozwiązanie technicznych problemów to napięcie cięciwy, która zaśpiewa tango.
W moim sercu tylko piorun LEĆ PIORUNIE LEĆ!111!
PKEEEEEEE!
#hejto #wybory
6d23805c-12a1-4cd6-814b-85183e839cd8
Ajs

Widać zabory?

danielzgastronomika

Łódzkie jest z wami! Może niecałe ale ja na pewno

Nieuk0192

@silo1408 ja trzecim xD

Zaloguj się aby komentować

qski
qski
Twórca
W ogóle mi nie przeszkadza, że pojawił się pierwsze problemy techniczne.
Bądźcie wyrozumiali i poczekajmy, aż właściciele sobie na spokojnie poradzą.
Jeśli sobie poradzą to wygranko i otrzymamy stabilniejszy portal.
Jeśli nie, to faktycznie będziemy musieli wyrzucić przegrywów i fanów gównowpisów famemma. xD Żartuje ofc, ale dobrze będzie zweryfikować czy hejto poradzi sobie ze stabilnością w nadchodzących dniach.
Trzymam kciuki, bo nic mnie już nie przekona żebym wrócił na orlen.ru, a hejto siedzi idealnie.
I dobranoc #nocnazmiana
#hejto
JackDaniels

@woojciu to naucz się używać czarne listy tagów i użytkowników bo taki portal, na którym będą tylko treści pasujące absolutnie wszystkim to nigdy nie powstanie

LM317T

Mi jedynie przeszkadza skąpy komunikat co się dzieje. Jak jakieś problemy wchodzę na discord a tam tak samo nikt nic nie wie. A powinno być ogłoszenie w dziale ogłoszenia.

qski

@LM317T to jest mentalność, której nie rozumiem. dużo firm, ludzi ją ma. Zamiast szczerze powiedzieć co się dzieje, nawet może i poprosić o rozwiązania to ma się uczucie, że chcą to ukryć... a paradoksalnie, nie da się tego ukryć, bo wszyscy widzą, że coś jest nie tak xD szczegółowy komunikat relacjonowany na socialach - twitter, instagram, facebook na pewno wyglądałby lepiej PRowo i przynajmniej każdy by user by wiedział, kiedy może wrócić bez irytacji. @hejto

Zaloguj się aby komentować

qski
qski
Twórca
Mlekołak płaszczy się przed administracją Twitcha, prosząc o unbana.
Chyba zaczyna docierać do niego gdzie zmierza jego kariera.
Powtarzał wielokrotnie, że "stać go" na niepracowanie do końca życia - hehe.
Pięknie widać na jego przykładzie, jak z top ego szybko możesz przejść do płaszczenia się przed mainstremowym portalem. Obstawiam, że budżet szybko się kurczy, perspektyw nie widać, a widownia na kicku nie monetyzuje się tak dobrze i powolutku spada. Droga do zapomnienia. Jaki plan? Unban na Twitch i walka na Fame.
Mam nadzieję, że Fame nie będzie promować tej patologii, a Twitch pomyśli o unbanie za rok.
Dwa miesiące na wygnaniu to stanowczo za mało, tym bardziej że pali głupa, że się zmienił. Chyba spojrzenie na swoją sytuację mu się zmieniło, ale nie on sam.
#famemma #nitro
AbodzoSurfer

@DEJW88. z tym banem na twitchu to sprawa wyglada tak, ze mleko dostal go za mowe nienawisci nazwijmy to "bezposrednia" podczas transmisji na twitchu, a nie za zły PR w formie jakiegos cancelowania na zasadzie "dostal bana na yt to zbanujemy go tez u nas bo jest toksyczny"

Zaloguj się aby komentować

qski
qski
Twórca
Ważny temat, wygląda na to, że PiS mocno wjeżdża w świat influ i portali społecznościowych.
Bardzo możliwe, że zaczynają kupować influencerów, aby ocieplać wizerunek i stosować propagandowe sztuczki, które dokładniej rozpisał Jakub Biel na Twitterze na przykładzie wczorajszego TikToka Zabielskiego, który zachwala PiS.
Zbliżają się wybory, chcą docierać do młodych - taka kampania jest jak "incepcja", coś pozytywnego tutaj, coś tam, i nie orientujesz się kiedy zmieniłeś zdanie, że ten PiS wcale nie taki zły.
Warto dać pioruna: https://www.hejto.pl/wpis/polski-influencer-kupiony-przez-pis
#polityka #pis #famemma #youtube
qski

@DEJW88. Jestem przekonany, że to dopiero początek. Pewnie w kolejnych miesiącach zobaczymy tego więcej. Tusk chyba mocno działa na TikToku od dłuższego czasu. Niby Zabielski nie oznaczył współpracy, ale ewidentnie śmierdzi to sponsorowanym materiałem. Ciekawe jak to się rozwinie.

DEJW88.

@qski Tiktoki Tuska, przynajmniej te, które widziałem, to był mocny cringe xD

Niezależnie od sympatii politycznych, Mentzen jest politykiem, który najlepiej się porusza w mediach społecznościowych.

pankara

@qski widac kupili Biela tak samo jak kupili Wykop ¯\_(ツ)_/¯

Zaloguj się aby komentować

Pika Pika dla hejtownika!
Niech pioruny będą z Wami!
Dobranoc!
PS. Ale, że emoji można używać to już w ogóle gitówa
b38452f4-f28d-48c7-bb73-ec9b6cb2ed89
M4G33k

Tru, że emoji jest to super

Zaloguj się aby komentować

qski
qski
Twórca
#heheszki Wczoraj pierwszy raz w życiu postanowiliśmy przyjąć kolędę - tak bardziej sportowo, bo nie praktykuję - po prostu pogadać z książem i zobaczyć co z tego wyjdzie. Pożyczyliśmy od babci święte przedmioty - pałeczkę do chlapania, metalowy krzyż z wiszącym Jezusem Chrystusem i wodę święconą i grzecznie czekaliśmy z żonką i gówniakiem aż księż do nas zapuka, bo miał chodzić od godziny 15:00.
W oczekiwaniu czasami łapał stresik, że oj oj, co ja mu powiem? Czy wejdę z nim w polemikę o egzystencji, czy może zejdziemy tematy o kulturze i antropologii człowieka i roli religii w naszych wysokorozwiniętych technologicznie społeczeństwach? A może będzie to prosta, miła 5-minutowa gadka o pogodzie i ciężkich czasach i papa?
Około 19:00 zaczęliśmy się zastanawiać, czy książ nie za długo kolęduje u innych mieszkańców, bo zaraz gówniak musi iść spać. Książ fianlnie i tak nie przyszedł, trzeba było wcześniej zgłosić, że ma przyjść...
Fiodor

@qski To nie wieś że Ci się właduje do domy z automatu, a jak Cię nie będzie to oburzony jeszcze przed sąsiadami obgada i zresztą bardzo dobrze. Ale ten zwyczaj totalnie sensu już nie ma jeszcze rozumiem jakby pomagali ludziom jak gdzieś zobaczyli że ciężka sytuacja albo chorych odwiedzali, ale takie ładowanie się i czekanie na kopertę nie ma żadnego sensu...

qski

@walus002 @nezka92 @Fiodor Wiecie co jest jeszcze lepsze? Szwagierka, która mieszka obok cały czas udawała, że jej nie ma w domu. Siedziała przy zgaszonych światłach, przeparkowała nawet samochód, że niby "pusto" w domu, bo się orała, że będzie musiała spławić księdza, bo "w tym roku chodził sam, bez ministrantów". xD

qski

@Fiodor No i to jest wieś. xD I właśnie tak to sobie czasami wyobrażałem

Zaloguj się aby komentować

qski
qski
Twórca
Witam wszystkich na tagu #famemma czyli koneserów patologii i fanów celebrytów Polskiej sceny YouTube i influenserów.
HamujPiety

Witam Witam

Zaloguj się aby komentować