Zdjęcie w tle
Ajs

Ajs

Zawodowiec
  • 4wpisy
  • 51komentarzy
Cześć,
Czy możecie polecić mi dobry lekki namiot 1 osobowy? Szukam czegoś w rozsądnych pieniądzach. Może macie coś sprawdzonego. Potrzebuję coś co zabiorę do plecaka na wędrówkę albo wrzucę awaryjnie do sakwy na kilkudniowy wyjazd. Będę wdzięczny za rady.
#turystyka #gory #rower
Ajs

@Wagabundowy OK, dzięki. Faktycznie chwalą ten namiot. Chiński ale dobrej jakości i w przystępnej cenie. Nawet się okazało, że znajomi go mają i kiedy nawet w nim spałem na wyjeździe.

maniooo

@Ajs NatureHike bardzo spoko. Przy czym czasem warto pomyśleć o dwójce, ponieważ różnica w wadze nie kosmiczna, a komfort przebywania wyższy o 2 poziomy, no i awaryjnie można przygarnąć zagubionego wędrowca .


8a czasem robi fajne wyprzedaże na MSR albo Nemo, czasem nieco lepsze niż NatureHike, ale cenowo znacznie droższe. Imho nie warto, ale jeśli waga ma znaczenie oraz kasa się znajdzie to kto wie - może warto.


Są też namioty rozkładane na kijkach, i jest co najmniej kilka osób dużo chodzących, które to stosują i polecają. Zerknij:


https://www.youtube.com/watch?v=yhQMZMySpUE


No i zawsze możesz rozłożyć tarpa w jakiś ciekawy sposób. Lekko, płachtę wykorzystasz również przy hamaku czy po prostu aby posiedzieć pod "dachem":


https://www.youtube.com/watch?v=qw9i999ctig


Patentów jest sporo.

Ajs

@maniooo Dziękuję

Zaloguj się aby komentować

A tak mnie jakoś dzisiaj naszło i po 10 latach na #wykop kliknąłem w ten magiczny guzik #usunkonto
Dlaczego? Za dużo patologi i negatywnej energii.
CO ZA ULGA
e4589001-956e-4d88-ae84-e5958ac441c5
r00t

@Ajs Właśnie się tu rozglądam czy jest lepiej.

Kubilaj_Khan

@Ajs dzisiaj usunąłem tam 3 swoje konta po 10 latach. Może wrócę jak coś zrobią z ttm serwisem. Teraz tylko przegryw i patstreemy tam są. A chodziło o ciewawe rozmowy.

Zaloguj się aby komentować

Ładne K.O. na Sykulskim. Ten to już w ogóle się nie kryje i wprost powiela ruską propagandę. Widocznie wizyty u Dugina i spotkania z ruskim ambasadorem wyprały go z resztek godności.
Odzyskuję wiarę w Wojciecha Szewko.
#ukraina #rosja
45737138-11e9-4d1a-815c-148699e24306
Rotczajld

@Glos_z_sali bo wykopki hejtują kogoś kto się zna na swojej pracy ¯⁠\⁠_⁠(⁠ツ⁠)⁠_⁠/⁠¯

Ajs

@Glos_z_sali ja go nie hejtuje. Słuchałem go długi i doceniam merytorykę, jedynie zraził mnie kiedyś po tym jak zablokował mnie na Twitterze gdy grzecznie zwróciłem mu uwagę, że podaje dalej błędną informację.

No ale cóż... Tak jak napisałem wyżej po tym złomowaniu Sykulskiego wybaczam mu i Odzyskuję w niego wiarę

Ray_Liara

@Glos_z_sali Tak, gość ma szerokie spojrzenie bez wątpienia. Sytuację na bliskim wschodzie ma w paluszku. Lubię go słuchać na tematy relacji izrael-iran. Przekazuje wiele niszowych informacji też Z Turcji. Jest ogólnie taki, wydaje się, bez mainstreamowej narracji. Nie ma oporów referować polityki jaka jest. Opowiadał o armii Ukr. na przykład o ludziach armii Azov z naziolskimi symbolami na ciele, nawet Pyffel wiercił się w fotelu myśląc: Wojtek, o tym to milczymy.

Zaloguj się aby komentować

Cześć,
Pora się przywitać Widzę, że fajna tu panuje atmosfera.
Trochę działam hobbystycznie z #stolarstwo #diy a na zdjęciu dębowa klejonka w trakcie ściskania i przed ściskaniem
Z jakiego rodzaju drewna najbardziej lubicie tworzyć i dlaczego ? Zapraszam do dyskusji.
Pozdrawiam
7227262e-05b1-4c67-8bd9-1cdf48d0785a
e8b09dcf-b9d7-4e4b-9269-1f691bea4747
Ajs

@Endrius trzymam kciuki za fajną altankę

ciemek

@enkamayo a co myślisz o tym, żeby wylać wodę na środek stołu i tak pozostawić do wchłonięcia ?

enkamayo

@ciemek wtedy masz wilgosc tylko od góry, może wygnie ten blat jeszcze bardziej. Ale nie wiem, może wystarczy. Poeksperymentuj trochę. Załatw sobie dobre zaciski i jakieś grubsze deski czy płyty, żeby ten blat dobrze wyprostować,jak już się podda.

Zaloguj się aby komentować