Dobrze się zapowiada, może być rekord.
#polityka #wybory

Dobrze się zapowiada, może być rekord.
#polityka #wybory

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
W mojej pipidówie już frekwencja jakieś 1/3. Więc ci co się wahają to zachecam bo wybiorą za Was. A wy już wiecie kogo..
#wybory #polityka
Zaloguj się aby komentować
Jak będziecie widzieć w internecie dezinformacje na temat wyborów to koniecznie zgłaszajcie to na tej stronie:
https://www.zglos-dezinformacje.nask.pl/
#polityka #wybory
Zaloguj się aby komentować
Taka ciekawostka z Twittera pewnego polityka tymczasowo przebywającego na wolności:
Ciekawe czy ta "aplikacja" nie zacznie masowo blokować możliwości oddawania głosów - wszak z zaświadczeniami to raczej nie emeryci i rolnicy idą głosować
#polityka #wybory


Zaloguj się aby komentować
ja juz zaglosowalem,a teraz z mlodym w kinie na lilo i sticz
#polityka #wybory #wyboryprezydenckie2025

Zaloguj się aby komentować
Czy u Was również była tak długa lista osób dopisanych do głosowania w danej komisji ?
U mnie z tego co zauważyłem była to najdłuższa lista (a były z tego co pamiętam 3 albo 4 inne listy z danego okręgu)
#wybory
Zaloguj się aby komentować
Nie chcę siać nastrojów defetystycznych, ale przeżyliśmy potop szwedzki, 123 lata zaborów, 2 wojny światowe, komunizm, 8 lat pisu i 10 lat maliniaka, także przeżyjemy też alfonsa i autokratyzm kaczafiego. Najwyraźniej jako naród musimy przejechać się pupą po piasku, sparzyć się, żeby nauczyć, że nie można traktować polityków jak bożków, nie ufać im bezgranicznie, krytycznie podchodzić do ich słów. Czasami droga do mądrości jest bardzo wyboista. Obym się mylił i tym razem Polak był mądry przed szkodą.
#polityka #wybory #polska #przemyslenia
Zaloguj się aby komentować
My tu o wyborach, a pisowcy namawiają do korzystania z nieautoryzowanych aplikacji, prawdopodobnie w celu uzyskania danych osobowych wyborców. Dodatkowo sympatycy pisu chodzą po komisjach oczekując, że te wydadzą im użyte zaświadczenia o głosowaniu w innym miejscu XDDDDD
No jak to nie jest próba ingerencji w wybory to nie wiem co nią jest xd
Bonus w komentarzu.
#polityka #wybory

Zaloguj się aby komentować
Wybory odbyte, zachęcam do skorzystania ze swojego obywatelskiego prawa
Bonus w komentarzu
#polityka #wybory
#owcacontent

Zaloguj się aby komentować
OKW nr 371 w Umea odwiedzona. Zaglosowane. No, to teraz 200km jazdy na mieszkanie.
#wybory #polityka
Zaloguj się aby komentować
Głos oddany. Wspólnie zatrzymamy bandytyzm! Miłego dnia.
#polityka #wybory
Zaloguj się aby komentować
Wróciłem do domu po wycieczce do obwodowej komisji wyborczej. Z racji, że jest to za granicą to było to trochę kilometrów. Wszedłem do budynku, okazało się, że jestem tam jedyny oprócz komisji, bo wciąż jeszcze lekko pada, ale z zbiegiem dnia ma rozpogodzić się.
Dostałem kartę do głosowania i każdy w tym pomieszczeniu z uśmiechem spoglądał na mnie oraz z wyrazem twarzy, jakby coś było nie tak albo oczekiwali ode mnie jakiegoś przemówienia. Spojrzałem pierw na siebie, wszystko jest w porządku. Spojrzałem na tą kartę do głosowania, później na gościa, który mi ją wydał i wydusiłem z siebie:
"Oj, trochę się wykruszyli, dwa tygodnie temu ich było więcej do wyboru"
Jedna Grażynka popłakała się ze śmiechu, a dla mnie ta sytuacja była jakaś absurdalna
#wybory #polityka
Zaloguj się aby komentować
Zagłosowane!
DO BOJU OWCEN!
#polityka
#wybory #owcaspam

Zaloguj się aby komentować
Jeżeli chcecie oddać nieważny głos to pamiętajcie aby:
Postawić krzyżyk obok obu kandydatów
Dodatkowo narysować coś na kartce
To jest tylko instrukcja techniczna, żeby mieć pewność i żeby nikt nie sfałszował waszego nieważnego głosu.
#wybory #polityka
Zaloguj się aby komentować
Tak dzisiaj wszyscy gorliwie zapraszają na wybory, powtarzając jak mantrę w swoich wpisach „idź, albo te stare k@&€y Ci prezydenta wybiorą”
Z drugiej strony mamy hejto - portal dla starych ludzi.
Matematykę zostawiam wam. 🙂
#polityka #wybory #heheszki
Zaloguj się aby komentować
Jestem ciekaw czy polska demokracja przegra z frontami burzowymi, które dzisiaj będą przechodzić przez zachodnią Polskę.
Ciężko mieć pretensje do ludzi, ale miejmy nadzieję, że patriotyczny duch będzie silniejszy niż nieprzychylna pogoda.
#polityka #wybory #pogoda
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować