Cześć! Postanowiłem założyć społeczność wspinaczkową. Jak będzie mi się chciało to będę udostępniał tu nowinki z wertykalnego świata (bo trochę się dzieje). Dodatkowo jeśli ktoś chce zacząć przygodę z tym sportem służę pomocą. Wspinam się od 10 lat więc coś nie coś potrafię #pdk
Tak morsuje BHT czyli Marcin Banot, znany jest ze swoich wspinaczkowych dokonań - nie do końca legalnych
Wspiął się m.in. na szczyt Diabelskiego Młyna w Śląskim Wesołym Miasteczku, nieczynny maszt radiowy o wysokości 363 m oraz Hotel Silesia bez asekuracji.
Wspiął się bez asekuracji na hotel Marriott. Wspinaczkę rozpoczął o godzinie 20:28, po 37 minutach i 45 sekundach udało mu się bezpiecznie wdrapać na szczyt budynku.
Wspiął się na szczyt paryskiego wieżowca Montparnasse bez zabezpieczeń. Zajęło mu to 1 godzinę i 12 minut.