Ktoś chce screenika z jakiegoś dnia, godziny?
#wpiszdupy

Ktoś chce screenika z jakiegoś dnia, godziny?
#wpiszdupy

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Denerwuje mnie to nowe logo #samsung. Cały czas myślę, że to strona #skype.
#wpiszdupy
Zaloguj się aby komentować
Zainstalowałem se sobie trochę fontów.
#wpiszdupy

Zaloguj się aby komentować
Są mody ważne i ważniejsze.
#reddeadredemption2 #gry #wpiszdupy

Zaloguj się aby komentować
Czkawkę mam. #ehhhhhhhhhhhhhhhhhh #wpiszdupy
Zaloguj się aby komentować
Dziś dowiedziałem się, że koszotorobur ma kija w d⁎⁎ie.
#wpiszdupy
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Lubię to uczucie kołderki w łóżku na świeżo ogolonych nogach.
#wpiszdupy
Zaloguj się aby komentować
Górne liście na jarzębinie brązowieją.
Jesieni idzie.
#wpiszdupy
Zaloguj się aby komentować
Właśnie ogarnąłem że pszesz mi się należy za friko #starfield za mojego radeonka nowego.
Hue.
#wpiszdupy
Zaloguj się aby komentować
nie spodziewałem się takiego widoku po otwarciu karty graficznej xd ale okej, support najważniejszy
#wpiszdupy

Zaloguj się aby komentować
Rozcinanie opakowania na części pierwsze i potem na pół i pół i pół i pół jest trochę autystyczne nie?
#wpiszdupy

Zaloguj się aby komentować
No proszę, @adam-kowalski-1 jednak spadł z rowerka. Aniemówiłem~
#wpiszdupy
Zaloguj się aby komentować
Śniła mi się moja nauczycielka geografii. Dzwoniła do lekarza i się nie mogła umówić.
Potem przerywnik w postaci wypadku kończącego się w wiśle jak wiozłem mamę, ale ogarnałem że to sen więc wyszedłem z auta, pojawiłem się znów w klasie. Pustej klasie. Pod tablicą czarna postać.
Chyba trzeba zadzwonić do szkoły spytać czy typiara żyje. Już wtedy była eksponatem muzealnym, co dopiero teraz.
#sny #hmmmmmmmmmmmm #wpiszdupy
Zaloguj się aby komentować
Właśnie w takie poranki jak ten dzisiejszy #czujedobrzeczlowiek
W domu śpią jeszcze wszyscy oprócz mnie i kota. Ten tydzień jestem na wolnym bo w kontrakcie mam rotację 3/1.
Dalej mam krechę na ponad 20 lat, dalej podwórko, podjazdy, elewacja do ogarnięcia, a jak się to ogarnie to różowa zacznie gadać, że remont będzie potrzebny w środku albo coś innego. Nie zawiedzie ona na pewno 😅
Mimo tego wszystkiego co powyżej i jakichś tam problemów dnia codziennego to właśnie w takie poranki jestem szczęśliwy, że jakoś to spinam do kupy, że po blisko 9 latach razem przytulamy się i że mam bliskich, którzy mnie kochają.
Ostatnio zapytałem Najmłodszą córkę co chciałaby na prezent bo obchodziła 5 urodziny. Odpowiedziała, że nic, bo jak tata jest w domu to już nic nie potrzebuje.
Z jednej strony przykro mi było, że więcej czasu nie mogę być w domu, z drugiej strony wzruszyłem się, że taka przywiązana do ojca jest.
Kiedyś kumpel ze studiów zapytał mnie, czy nie potrzebuje resetu czy innej odskoczni i nie wolałbym w weekend spotkać się z nim i resztą chłopaków na weekendowe chlanie. Tlumaczylem mu ale nie wiem czy zrozumiał, że dla mnie taka odskocznia i reset, to powrót do domu i spędzanie czasu z kobietą, która kocham i naszymi dziewczynami.
#wpiszdupy #szczescie #chwilotrwaj

Zaloguj się aby komentować
21 maja 2023 roku, niedziela.
Słonecznie, całkiem ciepło.
Dzień jak to najczęściej od dwóch prawie lat bywa (bo już nie Pijo) zacząłem trzema smażonymi jajkami, chlebem ziemniaczanym oraz dwiema kostkami gorzkiej czekolady (bo jak jeszcze Pijo to wutkiom chłop zaczynał dzień boży).
Morda po SPUSZCZANIU ropnia okołomigdałkowego jeszcze boli, ale najbardziej boli, że w głowach się pi⁎⁎⁎⁎li - zakłócony pokój ludziom dobrej woli.
Da się przeżyć, w piątek do kontroli, CRP spada, ale poranki dla gardła nie są łatwe mimo oddychania nosem jak Chad.
#przegryw #wpiszdupy

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
A pamiętacie łańcuszki jak się wysyłało?
#wpiszdupy
Zaloguj się aby komentować