Chińczyki sie wku**iły za zestrzelenie im balonika i się w kosmitów bawią czy co tam się odkurwia w tym USA? xD
#ufo

Chińczyki sie wku**iły za zestrzelenie im balonika i się w kosmitów bawią czy co tam się odkurwia w tym USA? xD
#ufo

@CoJaToNieTy źle interpretujesz. Po prierwsze nikt nie panikuje (co jest aż dziwne). Po drugie aferę nie wywołało to że XI piszczą balona tylko dziwne podejście rządu USA który ewidentnie stara się żeby ludzie uwierzyli że to ufo (w każdym momencie mogli by poprostu powiedzieć "to balony" i uciąć spekulacje nawet jeśli to nie była by prawda) Ludzie dzielą się na wszystkie możliwe grupy od takich którzy Cisna z tego bekę i wrzucają memy, przez takich którzy naprawdę badają i analizują każde doniesienie i takich zwyczajnie zainteresowanych (bo w końcu coś się dziwnego dzieje). Panikarzy jest ekstremalnie mało i stanowią promil komentujących
Zaloguj się aby komentować
Jeśli to oni, to nie mamy co się bać. Do pewnego stopnia to by nawet było fajnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heheszki #ufo

@Viapunk Niekoniecznie, przeczytaj opowiadanie "Droga nie wybrana" https://docer.pl/doc/scn800
Zaloguj się aby komentować
Dobrze, że nikomu nie zależy na narracji o tym, że to kosmici, bo by poszły przelewy i wszyscy freethinkerzy, co wyłączyli tv i włączyli myślenie na serio by się tu rzucali, że to inwazja #ufo #usa
Zaloguj się aby komentować
@choochoomotherfucker No nie rozumiesz. Tak pytam grzecznościowo o pandemię gdyż ta miniona była głównie medialna. Nie wiem czy znów są podawane jakieś liczniki, zamykają lasy (wiem, że póki co wycinają mocno) itp.
Mam nadzieję, że nie wróciła bo dziura budżetowa po minionej jest ogromna.
Ludzie kupili pandemię to i fejkowe UFO kupią. Nie żebym nie wierzył w istnienie życia pozaziemskiego co to to nie
Zaloguj się aby komentować
Oczywiście, jak zawsze ziemianinowi ch*j w d⁎⁎ę, kosmici sobie trollują i nie ujawnią się przecież w poniedziałek rano, trzeba iść do kołchozu tyrać na Janusza, nie można przecież jak kulturalna cywilizacja ogłosić swego istnienia w niedzielę wieczór żeby ludzie mogli sobie nie iść do pracy i na spokojnie przemyśleć temat. Nieeee, teraz nie mam wymówki żeby wziąć urlop albo obijać się w pracy. Jak znam życie, to ufoki żeby nas wku**ić pojawią się na majówkę, jak akurat będziemy jechać na jakiegoś grilla i wtedy zrobią rozpierdol.
A tymczasem latają sobie na orbicie i śmieją się z robaczków-kołchoźników. No cóż, czas do roboty - niestety.
HWDU
#ufo #pracbaza #heheszki

Zaloguj się aby komentować
Nie wiem czy jest coś bardziej chorego niż tagi typu bekazpisu. Z czego masz przygłupie bekę? Ze co krok cię władza depta? Twoich rodziców i twoje dzieci? To takie śmieszne jest? Masz bekę z bycia deptanym?
Czy masz bekę z tego ze milioner morawiecki kolejną bańkę na konto przelewa a ty zapierdalasz od 1 do 1 za 600 euro?
No k⁎⁎wa. Co za tępy skurwialy naród to się nie mieści w głowie
Zaloguj się aby komentować
W UFO rozumiane jako odwiedziny cywilizacji pozaziemskiej wierzą dokładnie te same oszołomy, które wierzą w rzekome załogowe lądowanie na Księżycu za pomocą rakiety sterowanej komputerem o mocy obliczeniowej współczesnego kalkulatora, który nie nadaje się nawet do pchania prosto taczki, a co dopiero lotu w kosmos i lądowania na Księżycu. Od 50 lat jakoś nie mogą powtórzyć tego rzekomego wyczynu, mimo milionkrotnie większych możliwości technicznych.
Przez 75 lat nie ujawniono rzekomego statku pozaziemskiego, który rozbił się w Roswell, ale teraz nagle najwyższy czas, żeby odwiedziny kosmitów się zintensyfikowały i przykuwały uwagę całego świata za pomocą wszystkich mediów o tym trąbiących dzień i noc. Skończyło się paliwo do prania cymbałów gojom w postaci chińskiego kaszlu reklamowanego jako drugiej dżumy mająca wybić pół populacji świata, to czas na coś nowego do odwrócenia uwagi. W tym czasie Starsi i Mądrzejsi z Nowego Jorku przepychają pod stołem coraz to nowe wały.
I mówię to jako zagorzały fan Z Archiwum X, które wielokrotnie oglądałem od pierwszego do ostatniego odcinka i mam nawet plakat "I want to believe".
Śmiech na sali w pierwszym rzędzie.
#kosmos #ksiezyc #wiadomosciswiat #ufo #kosmici #zarchiwumx #seriale #usa #kanada #roswell
@MauveVn Jak USA lądowało księżycu, to russkie już w 1965 wysłali sondę na wenus (weszła w atmosferę), a w 1970 udało się z sukcesem wylądować. Lądowanie na księżycu było więc tylko wysiłkiem technicznym ze względu na propagandową obecność człowieka, ale był to rocket science w granicach możliwości lat '60

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#ufo
A wiecie co się stało pod Legnicą?
Chłop się zesrał jajecznicą
#heheszki
Zaloguj się aby komentować
Jak w filmach, kosmici atakują tylko amerykę północną.
#ufo
Zaloguj się aby komentować
Co na temat #ufo mówi kościół? Czy ufokom trzeba wyznaczyć kapelana? Czy ufoka da się molestować? Czy jeżeli ufok spali z dzidy laserowej molestującego, to można go uznać za męczennika? Tyle pytań...
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
baby to jednak są baby, powiedz babie że nad ameryką drony i balony latają w sumie nie wiadomo jak skoro to tak dobrze chroniona przestrzeń powietrzna i brzmi to nieprzyjemnie.
baba przyznaje się że pierwszo słyszy i dzisiaj dopiero dowiedziała się np. o trzęsieniu ziemi w turcji xD
#logikarozowychpaskow #gownowpis #ufo

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Najgorsze, że nad militarnym hegemonem naszej zachodniej cywilizacji, bezkarnie lata obiekt wielkości małego auta, przelatuje pół kraju i potencjalnie może rozpylić broń biologiczną lub zrzucić atomówkę.
Na zdjęciu bomba atomowa "plecakowa" sił zbrojnych USA.
#usa #wojna #chiny #ufo

Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
#ufo #uap #usa Skrót co ciekawszych informacji z konferencji, mogłem coś przekręcić także nie bierzcie tego na 100%, będzie transkrypt później dostępny
bardzo bardzo mało obiekty, które produkują małe odbicia radarowe, poruszały się powoli
czy to były balony pogodowe
nie stanowiły zagrożenia kinetycznego
Czy były wcześniej niezidentyfikowane obiekty śledzone w US
Czy odkryli pozostałości po zestrzelonym obiekcie nad północną alaską
Skąd wiadomo, że ten pierwszy balon był chiński
czemu te 3 obiekty zapadła decyzja ich zestrzeliwania szybciej i szybciej
czy wyeliminowaliście pochodzenie pozaziemskie?
czy aktualnie śledzicie niezidentyfikowane obiekty w przestrzeni powietrznej USA
czy te 3 obiekty były do siebie podobne?
radary kalibracja - radary zostały skalibrowane na obiekty powolne dopiero po wykryciu chińskiego balonu
kto będzie badał wraki
Zaloguj się aby komentować
Mogli do Polski wpierw przylecieć, dostaliby wódeczki + i tak nie mielibyśmy czym tego zestrzelić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ufo

Zaloguj się aby komentować
No, ale na pytanie dziennikarki czy mogą to być obiekty pozaziemskie, generałek "nie wykluczam" #ufo
@Foxington nie wyklucza i nie potwierdza, w ogóle ta informacja jest sprzeczna z rządem Kanady, który stwierdził, że obiekt bardzo szybko wleciał w przestrzeń Kanady. Coś sobie znika z radarów, pojawia się, przelatuje przez pół kraju, pojawia się, niby piloci szukają, nie znajdują, a później ścigają nad jeziorem Huron. Konferencja pic na wodę. Nie wejdzie i nie powie, że to super zaawansowana broń Chińczyków czy UFO. Chociaż zastanawiam się po co otwierają ryja zamiast tam popłynąć, wziąć nurków i wyłowić obiekty najpierw.
Zaloguj się aby komentować
#ufo na Uniwersytecie w Pyongyangu wynaleziono napęd antygrawitacyjny xD
Zaloguj się aby komentować