W oczekiwaniu na informacje o wydobyciu ufoków z jeziora...
ehhhhhh
#ufo

W oczekiwaniu na informacje o wydobyciu ufoków z jeziora...
ehhhhhh
#ufo

Zaloguj się aby komentować
A akurat ostatnio oglądałem Avatara i pomyslałem sobie, że fajnie byłoby poznać taką Ufolinkę.
Dzięki, adminie symulacji!
#ufo #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Aaa tak, znowu będzie szło trollować teorystów ufo. Pewne rzeczy nigdy się nie zmieniają. I oczywiście lecąc minimum 25 000 lat świetlnych, bo tyle wynosi odległość do najbliżej galaktyki to postanowili, by przeznaczyć ten czas by nawiedzić śmietankę cywilizacji i porwać Billy Boba z farmy w Kentucky.
https://www.youtube.com/watch?v=WpLc3pM3WEg
#ufo #heheszki
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#ufo #kosmici #heheszki #xfiles
10/02/2023 (Piątek): Nad Alaską, Siły Powietrzne USA zestrzeliły "srebrny obiekt" wielkości samochodu, który zakłócał systemy elektroniczne przechwytujących go myśliwców. Obiekt opisany jako "cylindryczny", bez widocznego źródła napędu.
Źródło: https://www.reuters.com/world/us/us-says-it-shot-down-object-over-alaska-size-small-car-2023-02-10/
11/02/2023 (Sobota)
Amerykańskie Siły Powietrzne zestrzeliły nad Kanadą kolejny "Niezidentyfikowany Obiekt Latający" o "cylindrycznym" kształcie, który znajdował się na wysokości 12 kilometrów.
11/02/2023 (Sobota)
"Niezidentyfikowana" anomalia radarowa doprowadziła do zamknięcia przestrzeni powietrznej nad częścią stanu Montana. Amerykanie poderwali myśliwce.
12/02/2023 (Niedziela)
Chiny poderwały w powietrze wojskowe samoloty w cely przechwycenia "Niezidentyfikowanego Obiektu Latającego" u wybrzeży Rizhao.
12/02/2023 (Niedziela)
"Niezidentyfikowany Obiekt Latający" nad jeziorem Michigan. Siły Powietrzne USA zamykają przestrzeń powietrzną i podrywają myśliwce.
12/02/2023 (Niedziela)
"Niezidentyfikowany Obiekt Latający" nad Toronto. Siły powietrzne Kanady zamykają przestrzeń powietrzną i wysyłają myśliwce w celu przechwycenia.
12/02/2023 (Niedziela)
"Niezidentyfikowany Obiekt Latający" 28km od Tobermory w Ontario. Kolejna strefa zakazu lotów. Amerykanie w celu przechwycenia wysyłają myśliwce.
12/02/2023 (Niedziela)
Urugwajskie Siły Powietrzne poinformowały o dziwnych światłach nad krajem.
12/02/2023 (Niedziela)
"Niezidentyfikowany Obiekt Latający" nad jeziorem Huron w okolicach Madison w Wisconsin. Amerykanie w celu przechwycenia wysyłają myśliwce.
Amerykanie i Kanadyjczycy potwierdzili zestrzelenie trzech "Niezidentyfikowanych Obiektów Latających".


@SUQ-MADIQ są plotki co było w środku: https://www.youtube.com/watch?v=RIXe3-ELqSk
Zaloguj się aby komentować
Do kontaktów międzygatunkowych już doszło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://m.youtube.com/watch?v=-bemivkyM_k
#heheszki #ufo
Zaloguj się aby komentować
#ufo
Wy się zastanawiacie jakby wyglądał pierwszy kontakt. Ja to się zastanawiam po ilu godzinach od lądowania UFO na ziemi powstało by pierwsze #porno z przybyszami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Stawiam że niecałe 24h
Zaloguj się aby komentować
Szczecin. Teraz. Pilne.
#ufo #nwo #heheszki

Zaloguj się aby komentować
Trochę dziwny zbieg okoliczności że jakieś niezydentyfikowane obiekty pojawiły się akurat kilka dni po trzęsieniu ziemi w Göbekli tepe, najstarszym miejscu kultu na świecie, gdzie przed rewolucją neolityczną, rolnictwem i hodowlą jakichkolwiek zwierząt postawiono wielotonowe słupy i pierścienie pozwalające wyznaczać pozycję Syriusza.
Sam Syriusz położony jest 8,6 lata świetlnego, czyli w odległości osiągalnej w rozsądnej perspektywie czasu z użyciem np. żagli słonecznych, jeszcze lepiej napędzanych w początkowym okresie czasu laserami.
Bez wymyślania jakichś napędów warp itd.
#ufo
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#ufo
Kurła, u nas jak w lesie, zamiast zestrzeliwać to pomniki stawiają (╯ ͠° ͟ʖ ͡°)╯┻━┻

Zaloguj się aby komentować
#ufo widzę, że „ufający nauce” wyśmiewają doniesienia o pojawieniu się UFO, więc powiedzcie mi proszę, jak wyjaśnicie to?

Zaloguj się aby komentować
Rozkmina na dzisiaj. Czy jeśli #ufo wypowie naszej cywilizacji wojnę to Rosjanie z Ukraińcami pójdą ramię w ramię przeciwko kosmitom czy jednak zaszłości są już na tyle duże, że najpierw rozstrzygnął wojnę między sobą?
#ukraina #rozkminy

Zaloguj się aby komentować
Uwielbiam to co się teraz odwala, #foliowaczapka mode ON.
Budzisz się rano, inwazja obcych trwa w najlepsze, po pracy odpalam popcorn i najlepsze filmy z żółtymi napisami
#ufo #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
#ufo #polityka
Widzę mamy kolejny temat zastępczy, teraz zestrzelili kilka balonów i pewnie dronów to będziemy wałkować w mediach do porzygu? ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯
Zaloguj się aby komentować
No i zawiodłem się...
Myślałem, że jak wstanę to galaktyka kurwix zostanie już opanowana, a tu wszystko po staremu
#ufo #dziendobry
Zaloguj się aby komentować
Chłopy które znają anglikański może coś z tego wyciągną... Brefing Pentagonu w sprawie obiektów z ostatnich 3 dni.
https://www.youtube.com/watch?v=PPFYKZCzI34
#przegryw #ufo #archiwumchlopskie
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna