Dobrze, że nikomu nie zależy na narracji o tym, że to kosmici, bo by poszły przelewy i wszyscy freethinkerzy, co wyłączyli tv i włączyli myślenie na serio by się tu rzucali, że to inwazja #ufo #usa
Dobrze, że nikomu nie zależy na narracji o tym, że to kosmici, bo by poszły przelewy i wszyscy freethinkerzy, co wyłączyli tv i włączyli myślenie na serio by się tu rzucali, że to inwazja #ufo #usa
Zaloguj się aby komentować