#ufo #polityka
Widzę mamy kolejny temat zastępczy, teraz zestrzelili kilka balonów i pewnie dronów to będziemy wałkować w mediach do porzygu? ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯
#ufo #polityka
Widzę mamy kolejny temat zastępczy, teraz zestrzelili kilka balonów i pewnie dronów to będziemy wałkować w mediach do porzygu? ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯
Zaloguj się aby komentować