#heheszkipolityczne #tusk #czlowiekskurwiel

#heheszkipolityczne #tusk #czlowiekskurwiel

Zaloguj się aby komentować

Za waszego ulubionego tuska takie cyrki. 2014
https://www.youtube.com/watch?v=VCWacQn3M9M
#polska #polityka #tusk #bekazpisu #bekazlewactwa #wykop #wiadomoscipolska
Zaloguj się aby komentować
zaczyna się
#polityka #wybory #kampania #pis #tusk

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#heheszkipolityczne #tusk #czlowiekskurwiel

Zaloguj się aby komentować
Czyli już wiemy kto będzie beneficjentem platformianego programu państwowych dopłat do kredytów hipotecznych. Skorzystają jak zwykle deweloperzy, którzy budować będą jeszcze drożej jeszcze więcej zarabiając. A państwo weźmie na siebie zapewnianie im regularnych hajsów. Tusk adresuje swoje propozycje programowe nie do ludzi, lecz do całych branż #polityka #patodeweloperka #Tusk #donaldtusk #bekazpo

Zaloguj się aby komentować
Przypominam, że tacy ludzie mają prawa wyborcze #wybory #jebacpis #tusk #mohery #pisiory
Zaloguj się aby komentować
Jak #tvpis odkryje że za pomocą sztucznej inteligencji można użyć czyjegoś głosu do wypowiedzenia dowolnej kwestii to grilowanie Tuska osiągnie czwartą gęstość
#tusk

Zaloguj się aby komentować
Nie smuci mnie szkalowanie rządów Prawa i Sprawiedliwości, troszkę nawet śmieszy.
Smuci mnie jednak tendencja anonów z portali ze śmiesznymi obrazkami do porównań/grafik, które są zwyczajnie mocno tendencyjne i zdają się sugerować przeciętnego Mirkowi, że "za PO to było dobrze".
Od kiedy Polska została zabetonowana przez POPiS zauważam u ludzi pewien schemat, a mianowicie efekt błędnego koła i naprzemienne głosowanie na te dwie partie, partie gwarantujące jak nie marazm to regres.
Przez tych dziadów młodzi widzą jakieś nadzieje w aktorach pokroju Hołowni, neosocjalizmie, czy pseudoantysystemowców typu Mentzen.
Nie ma dobrze.
#polityka #bekazpisu #tusk

@Piwniczak1991 Te raczej tępe grafiki to jest odpowiedź na równie tępą propagandę z w TVP. Patrzcie, za Tuska zarabiało się tyle, a teraz ile więcej, bogactwo!
Można się zamykać w wieży z kości słoniowej i sobie kulturalnie dywagować przy herbatce, ale Kaczyński w tym czasie wygrywa wybory. I jasne, neoliberalny Tusk nie jest w żadnym wypadku idealny, ani rozwiązaniem wszystkich problemów, ale jednak sporo ich rozwiązuje i jest nieporównywalnie lepszy od tego, co jest.
I tu nie o błedne koło chodzi, a raczej o to, że niektórzy dali sobie w 2015 wmówić, że PiS to w sumie to samo, co PO, nie są tacy źli, można dać im szansę. Niektórzy nawet do dziś w to wierzą.
@Piwniczak1991 W porównaniu do tego co teraz się dzieje za PO było dobrze. Było stabilnie, stopniowo dążyło do poprawy. Władza posiadała jakąkolwiek zdolność do samokrytyki, choćby minimalną. NIkt nie przepieprzał prawie 3 miliardów rocznie na TVP. Porównywanie PiS do PO to porównywanie dżumy do grypy.
Zaloguj się aby komentować
Ja to tylko tu zostawie, bo widze, że wykopki mając swojego idola trzaskowskiego (członek partii PO i prezydent Warszawy), pokaże wam co robiło PO w latach ich rządów, skoro tak łykacie propagandę POwską i ataki na partie rządzącą, to czas skierować światło na drugą stronę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
"- PGE Polska Grupa Energetyczna S.A.: sprzedaż 17 proc. akcji za 6 mld 543 mln zł
2 - Jastrzębska Spółka Węglowa: sprzedaż 33,1 proc. akcji za 4 mld 830 mln zł
3 - Bank PKO BP S.A.: sprzedaż 9,62 proc. akcji za 3 mld 943 mln zł
4 - Energa S.A.: sprzedaż 34,18 proc. akcji za 2 mld 800 mln zł
5 - KGHM S.A.: sprzedaż 10 proc. akcji za 2 mld zł
6 - PKP Cargo S.A.: sprzedaż 48,29 proc. akcji za 1 mld 420 mln zł
7 - Bank Gospodarki Żywnościowej S.A.: sprzedaż 37,49 proc. akcji za 1 mld 97 mln zł
8 - Zespół Elektrowni "Pątnów-Adamów-Konin" S.A.: sprzedaż 50 proc. akcji za 681,5 mln zł
9 - Zakłady Azotowe w Tarnowie-Mościcach S.A.: sprzedaż 12,13 proc. akcji za 625,5 mln zł
10 - Ciech S.A.: sprzedaż 37,90 proc. akcji za 619,1 mln zł"
Kolejne źródło http://www.grzechy-platformy.org/
Bo jeden mirek sam podal mi linka do strony o nazwie "100 grzechów pis.pl" to i ja podaje wam te sama strone tylko przedstawiającą "grzechy" tej drugiej strony
#polityka #polska #po #tusk #afera
Zaloguj się aby komentować
Tusk z Putinem tuż po zabiciu prezydenta Kaczyńskiego i niemal 100 innych osób w Smoleńsku.
#pis #tusk #putin #rosja

Zaloguj się aby komentować
Już usłyszałem od starszego Pana coś o Tusku, że zbieramy na niego xd reszta pozytywna. pozdro dla Was
#wosp #tusk
Link do eskarbony https://eskarbonka.wosp.org.pl/metwdk

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować

Donald Tusk zwołał konferencję prasową i stwierdził, że zmieniając Kodeks wyborczy w roku wyborczym,PiS „gwałci podstawowe zasady demokracji”. „Platforma Obywatelska, gdy rządziła, kilka miesięcy przed wyborami parlamentarnymi w 2011 r. uchwaliła całkiem nowy kodeks wyborczy” – odpowiadają politycy...
m0rawieckiego plucia na rudego ciąg dalszy #pis #jebacpis #m0rawiecki #tusk #polityka

@GucciSlav Plucie na wrogów w polskiej polityce to świetne narzędzie. Nikt z elektoratu nie wie, że za czasów Tuska Maowiecki był jego doradcą. Elektorat z demencją to elektorat idealny. Dlatego uważam, że ludzie powyżej 80 lat powinni stracić prawa wyborcze albo otrzymać je po teście, który wykaże, że wiedzą, na jakim świecie żyją.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
czy nie lubiąc #tusk , gardząc #sld i #psl, widząc numer z #polska2050 i siurając na #konfederacja jestem z #pis ?
czy głosując na #pis aby pozbyć się ich ścierwem jeszcze gorszego ścierwa jak ci powyższi oznacza że jestem z #pis ?
#bekazpo #bekazlewactwa #bekazkonfiarzy
@zimne_piwo Amerykański socjolog Edward C. Banfield sklasyfikował nas jako mentalnych Włochów. Nazwał to "amoralny familizm". Nasi mogą łamać prawo ale jak polityczni wrogowie złamią prawo to już jest tragedia.
Ufać można jedynie swoim. Takie ujęcie moralności zakłada stosowanie całkowicie odmiennych reguł postępowania wobec swoich i obcych, co wyraził Banfield następującymi słowami: Maksymalizuj doraźne materialne korzyści rodziny zakładając, że wszyscy postępują tak samo. Postawa nasila się i staje się powszechna w czasach wojen, kryzysów, rewolucji oraz rządów totalitarnych
Ja to głosowałem w kolejności i na PO i na PiS i na Konfederację. Ten PSL nie jest taki zły. Są zakorzenieni na wsi, chcą pieniędzy i nie mają wielkich geopolitycznych ambicji. Chyba na nich zagłosuję a mieszkam w mieście.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ciągle mnie wylogowuje z hejto, ktoś też ma z tym problem?
A może to ten Tusk cały czas się czai i wciska wyloguj kiedy nie patrzę
#hejto #logowanie #help #tusk

Zaloguj się aby komentować