@DiscoKhan U mnie może nawet nie chodzi specjalnie o konieczność rozróżniania, ile o u uczczenie ścieżki dźwiękowej z Quake'a
Jak tak się zastanowię, to w zasadzie jakieś 90% powiadomień to smsy i Telegram. Dodając do tego to, że przez 80% czasu mam wyciszony telefon to już w ogóle sens przyporządkowywania jakichkolwiek powiadomień do czegokolwiek jest bardzo mały. Ale jestem fanem na zawsze, więc chciałem
Myślałem, żeby zamiast cash.wav dać jakiś basekey albo inny złoty klucz z Quake'a ale jednak w tym wypadku bardziej mi podeszło to.
BTW - możesz sobie ściszyć wav jak chcesz. Nie, że w telefonie, bo wtedy wszystko będziesz mieć ciszej, tylko zanim zaimportujesz do telefonu.