Biorę po 1000 zł z konta każdej drużyny i słucham państwa:
Jaki najlepszy klient poczty na androida?
#email #programowanie #biznes #praca #pracazdalna #pytanie #pytaniedoeksperta #telefony #aplikacje
Biorę po 1000 zł z konta każdej drużyny i słucham państwa:
Jaki najlepszy klient poczty na androida?
#email #programowanie #biznes #praca #pracazdalna #pytanie #pytaniedoeksperta #telefony #aplikacje
Zaloguj się aby komentować
Cześć hejterzy, dzisiaj doszedł do mnie nowy telefon - Xiaomi Redmi Note 12 Pro z Aliexpress. Sprawa jest taka: sprzedawca z marketplace pisał, że ma on 8GB RAM, ale gdy telefon dostałem, okazało się że w szczegółowych informacjach piszę: 6,0+2,0 GB. Te +2,0 GB to podobno 'rozszerzanie pamięci'. Tutaj pytanie: Ten sprzedawca mnie oszukał czy to normalne?
#pytanie #technologia #telefony
Zaloguj się aby komentować
Bardzo się dla mnie podoba, że w 23 ultra można zmienić CSC bez wyjednywania danych z telefonu.
#samsung #telefony
Zaloguj się aby komentować
Obserwuj mnie na #MadeInChina lub na FB
https://www.facebook.com/Made_In_China-100505779100368
https://www.facebook.com/groups/369624776916851
Na FB dostępne wszystkie okazje.
Wysyłka z magazynu: PL
Baseus Ładowarka USB C 100 W PD GaN III
Cena z VAT: 145 zł
Link ---> https://amzn.to/45XFINn
Darmowa wysyłka Prime
Najtaniej w PL ---> https://fas.st/gboWP
#aliexpress
#promocje #MadeInChina #amazon #amazonprime #baseus #ladowarki #telefony #elektronika

Zaloguj się aby komentować
Pewnie wiele osób zna ten sposób, ale dla tych którzy nie znają polecam:
Jeżeli chcecie wygodnie przybliżać i oddalać mapę w mapach google (powinno też działać w innych apkach) to wystarczy dwa razy kliknąc w dowolne miejsce i podczas trzymania przesuwać palec w górę bądź dół.
Dodaję filmik jak wygląda to w praktyce.
Kiedyś myślałem, że ten sposób mi się nie będzie przydawał a teraz używam bardzo często.
#protip #telefony #mapy #nawigacja #googlemaps
Zaloguj się aby komentować
Obserwuj mnie na #MadeInChina lub na FB
https://www.facebook.com/Made_In_China-100505779100368
https://www.facebook.com/groups/369624776916851
Na FB dostępne wszystkie okazje.
XIAOMI Redmi 10C Dual SIM 4 GB RAM 64 GB
Cena z VAT: 399 zł
Link ---> https://amzn.to/3EG6Cx9
Darmowa wysyłka Prime
Najtaniej w PL ---> https://fas.st/huPit
#aliexpress
#promocje #MadeInChina #amazon #amazonprime #telefony #smartfony #xiaomi

Zaloguj się aby komentować
Jakiego teraz mi banda się kupuje żeby był po polsku i działało NFC?
#zegarki #sport #technologia #xiaomi #telefony #kiciochpyta #pytanie #smartfony
Zaloguj się aby komentować
Obserwuj mnie na #MadeInChina lub na FB
https://www.facebook.com/Made_In_China-100505779100368
https://www.facebook.com/groups/369624776916851
Na FB dostępne wszystkie okazje.
Wysyłka z magazynu: PL
Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G, 8GB RAM 128 GB ROM
Cena z VAT: 1088,54 zł
Link ---> https://amzn.to/3RtaOYG
Darmowa wysyłka Prime
Najtaniej w PL ---> https://fas.st/q8iI9
#aliexpress
#promocje #MadeInChina #amazon #amazonprime #xiaomi #smartfony #telefony

Zaloguj się aby komentować
Indeks Iphone'a 2023 - jak długo trzeba pracować, aby zarobić na nowego Iphone 15 Pro (128 Gb)
#ciekawostki #technologia #telefony #apple #polska #swiat #ekonomia #gospodarka

Mam 12 i chętnie się na 15 przesiądę, głównie ze względu na USBC. Hermetyczność i prostota iOS to dla mnie zaleta bo wyrosłem już z modów Androida i innych cudów na kiju, jak potrzebuje coś na adroida i roota to mam od tego jako drugi telefon, ale w domu takie specyficzne dziwactwa nie są mi potrzebne.
@cyber_biker poważnie nie wiem kto jeszcze telefony od Appla kupuje. Kiedyś były bezkonkurencyjne ale teraz jadą tylko na dawnej renomie.
Super telefon, dokup niewygodny dyndzel żeby się telefon z pełną prędkością ładował.
Teraz dla większości funkcjonalność telefonu jest prawie identyczna niezależnie od marki. Jeszcze kiedyś Apple się super serwisem bronił a teraz? Liczba skarg na jakość obsługi porównywalna z konkurencją.
Pewnie, że mój Szajsomi tak długo nie będzie mi służyć, jest dwa razy mniej wytrzymały. Tylko co z tego jeżeli jest trzy razy tańszy.

Zaloguj się aby komentować
Hej stary!
Weź mi wyślij memy przez IRDE, bo nie mam kasy na WEP.... A chciałbym przeglądnąć nowe
Ale nie ruszaj scrollbarem, bo połączenie się straci!
#gimbynieznajo #telefony #heheszki #nostalgia

Z tamtych czasów najbardziej pamiętam bluehacking i wysyłanie vcardów w stylu wpisz 555 aby odblokować telefon. Mając już dostęp do czyjegoś telefonu chodziło się za nim całą przerwę aby pobrać wszystkie smsy albo chociaż jedno losowe zdjęcie. Jak trafiłem na kogoś za kim nie przepadałem to zmieniałem mu język na chiński albo resetowałem telefon do ustawień fabrycznych.
Potem zrobił się przypał bo kumpel wysłał nauczyciele na telefon vcarda z tekstem wsadź w tyłek aby odblokować i ktoś sypnął że to my "hakujemy" telefony.
@Klopsztanga WAP*
Ciekawie to obserwować.
Zaloguj się aby komentować
Z całej mojej mini — kolekcji komórek Nokia, ta oto ma szczególne miejsce w moim serduszki, tuż obok Nokii 7600
Dlaczego? Bo to najbrzydszy i najmniej intuicyjny telefon ever od Nokii.
Jakiś Finlandczyk za długo posiedział w saunie widocznie, że wpadł na taki ujowy pomysł na klawiaturę.
Ale z drugiej strony... szacunek za odwagę, że starali się szukać rewolucji.
PS. To ma wejście na normale kardy SD - te duże xD
#nokia #telefony #nostalgia

Zaloguj się aby komentować
Obserwuj mnie na #MadeInChina lub na FB
https://www.facebook.com/Made_In_China-100505779100368
https://www.facebook.com/groups/369624776916851
Na FB dostępne wszystkie okazje.
Bakeey N69 RGB Lamp Wireless Light 15W Fast Wireless Charger
Kod: BGb0106e
Cena z VAT: 35,99 $
Link ---> https://www.banggood.com/custlink/3K3VSL2z8m
Darmowa wysyłka
#aliexpress
#promocje #MadeInChina #amazon #amazonprime #lampy #ladowarki #telefony #wystrojwnetrz

Zaloguj się aby komentować
Łapcie zapis z live gdzie sprawdziłem kabel lightning z action, kosztował 9 zł, tanio ale przynajmniej gównianie, nie polecam ale jeżeli ciśniecie o każdą złotówkę to możecie brać, serwisy będą zadowolone kiedy wasz iphone czy ipad zdechnie
https://www.youtube.com/watch?v=ln2fSeZKFIk
#majsterkowanie #iphone #apple #telefony
Zaloguj się aby komentować
Obserwuj mnie na #MadeInChina lub na FB
https://www.facebook.com/Made_In_China-100505779100368
https://www.facebook.com/groups/369624776916851
Na FB dostępne wszystkie okazje.
Wysyłka z magazynu: PL
Apple iPhone 13 (256 GB)
Cena z VAT: 3599,99 zł
Link ---> https://amzn.to/3r8CtUe
Darmowa wysyłka Prime
Najtaniej w PL ---> https://fas.st/LxwPiy
#aliexpress
#promocje #MadeInChina #amazon #amazonprime #apple #iphone #telefony

Zaloguj się aby komentować
#smartfony #telefony #samsung #apple
Witajcie xD
Mam możliwość zmiany telefonu (obecnie S21 na Exynos, trochę już bateria staje się kapryśna) do wyboru mam iPhona 14 pro max 128/256 albo Samsunga s23 ultra 12/512. Nie wiem na co się zdecydować xd. Miałem kiedyś 6S i starsznie wkurzał mnie iOS. A teraz z drugiej strony głupio mi kupić s23 ultra bo w ciągu roku pewnie straci na wartości o niemal połowę, no i trochę się obawiam czy nie zacznie się coś lekko podcinać, nie ukrywam że na S21 rzadko bo rzadko potrafi mieć jakiś problem z czapki i się trochę przyciąć raz na jakiś czas. W domu większosc sprzętu niby Samsunga. Niby jak wezmę iPhona to będę mieć coś innego (tylko czy w dłużej perspektywie nie doprowadzi mnie to do frustracji) a z drugiej strony jak wezmę Samsunga to będę mieć nadal to same "menu" co mam teraz tylko szybsze, większe i z lepszymi aparatami. Na iPhona 15 czekać nie mogę , no i według plotek wersję pro mają być droższe a za taki hajs nie kupię telefonu z biedaekranem 60Hz w przypadku zwykłej wersji. Wybieral ktoś coś z podobnej dwójki sprzętów?
@klocu26 nie wiem co przeszkadzało ci w iOS ale ten system delikatnie się zmienia. Tzn założenia interfejsu są praktycznie te same a dochodzą nowe funkcje.
Ja nie mógłbym używać androida. Ios się nauczyłem. Odpowiada mi stabilność, prywatność, długotrwałość.
Minusem są baterie ( ale to chyba we wszystkich nowych telefonach gdzie procek na zapierdalac żeby fajerwerki na ekranie mieć). Dodatkowo ja mam mini ale nauczyłem się z tym żyć.
Zaloguj się aby komentować
Kiedyś to były komórki, ludzie mieli fantazję. Teraz to tylko kafelki w dłoni... #komorki #nostalgia #technologia #nokia #telefony

Miałem N900 i chciałbym wrócić do czasów kiedy można było kupić telefony z rozsuwaną klawiaturą QWERTY. Z dzisiejszymi algorytmami poprawiania pisanego tekstu nie trzeba by było cofać drobnych literówek i pisało by się szybciej niż na ekranowej.
https://news-cdn.softpedia.com/images/news2/Nokia-N900-Gets-More-Solid-Release-Dates-2.jpg
Zaloguj się aby komentować
Obserwuj mnie na #MadeInChina lub na FB
https://www.facebook.com/Made_In_China-100505779100368
https://www.facebook.com/groups/369624776916851
Na FB dostępne wszystkie okazje.
Wysyłka z magazynu: PL
SAMSUNG - Galaxy A54 5G 8/128GB
Cena z VAT: 1500 zł
Link ---> https://amzn.to/44DedXT
Darmowa wysyłka Prime
Najtaniej w PL ---> https://fas.st/0dKHZ-
#aliexpress
#promocje #MadeInChina #amazon #amazonprime #samsung #galaxya54 #telefony #smartfony

Zaloguj się aby komentować
Obserwuj mnie na #MadeInChina lub na FB
https://www.facebook.com/Made_In_China-100505779100368
https://www.facebook.com/groups/369624776916851
Na FB dostępne wszystkie okazje.
Wysyłka z magazynu: PL
AsperX Power Bank 10000 mAh 2 Sztuki
#cebuladlaodwaznych
Cena z VAT: 69,99 zł
Link ---> https://amzn.to/47X9FyF
Darmowa wysyłka Prime
#aliexpress
#promocje #MadeInChina #amazon #amazonprime #powerbank #telefony

Zaloguj się aby komentować
Witajcie moi mili, przychodzę z pytaniem xd
Po krótce opowiem o co chodzi: wylądowałem na kontrakcie na chacie bez neta w pięknej i malowniczej miejscowości w Niemczech i muszę go sobie jakoś zorganizować - w końcu pioruny się same nie rozdadzą.
Wiem, że kiedyś funkcjonowały kości USB w formie modemu, tylko pytanie teraz czy kupiony w Polsce będzie działał w Niemczech i czy zwykła karta SIM niemieckiego operatora odpali internety na tym?
P.S. miejsca na drugą kartę SIM niestety nie mam żeby postawić hotspota na moim telefonie -,-
#niemcy #telefony #podroze
Zaloguj się aby komentować
Siema, czy możecie polecić mi jakąś tanią ofertę na kartę z 10+gb internetu+rozmowy no-limit? Mój ojciec chce zmienić to co ma obecnie- wychodzi mu jakieś 17zł/miesiąc, ale musi pilnować się z tym, by krótko rozmawiać, bo nie ma planu na to. Z tego co widzę ciężko o coś poniżej 30zł/miesiąc, co się moim zdaniem średnio opłaca...
#telefony #operatorzy #komorki #kiciochpyta #pytanie #telefon
https://mobilevikings.pl/referral-app-android/LaskawyCharakternyBojownikLukasz/ ja polecam Vikingow. Przy podpięciu karty co miesiąc kumulacja GB
Zaloguj się aby komentować