Orientuje się ktoś mając grę dajmy na to "No man's sky" na Gog'u zagram ze znajomym w multi, który ma ją na steam? Czy to dziala tylko po platformie w jakiej się jest?
#steam #gog #pytanie
Orientuje się ktoś mając grę dajmy na to "No man's sky" na Gog'u zagram ze znajomym w multi, który ma ją na steam? Czy to dziala tylko po platformie w jakiej się jest?
#steam #gog #pytanie
Zaloguj się aby komentować
https://www.yuplay.com/product/hitman-absolution/
za 1,5 $
Hitman Rozgrzeszenie
#steam
#steamdeck
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Desperados 3
https://www.kinguin.net/category/74494/desperados-iii-steam-cd-key?r=487&nosalesbooster=1
niecałe 17 zł
#steam
#steamdeck
Zaloguj się aby komentować
Dajcie link do jakichś ciekawych akcesoriów do steam decka #steamdeck #steam
Zaloguj się aby komentować
Są tu jakieś prosy #darksouls #darksouls3 ? Gram w soulsy pierwszy raz i miałem dwie takie ikonki które nagle, nawet nie wiem kiedy zniknęły. Tego drugiego robala czy cokolwiek to jest miałem już dawno, pewnie przez jakieś 2/3 gry i jakoś straciłem (wydaje mi się że gdzieś w okolicy pokonania tego robala w Niegasnącym Jeziorze, ale pewien nie jestem). Pierścieni nie zmieniałem, bo wiem że ta pierwsza jest od tego pierścienia essusa
#gry #steam

https://darksouls3.wiki.fextralife.com/Status+Icons
Jeśli nie pierścienie, to przestałeś używać buffów lub kilku przedmiotów które dają ww. efekty.
Zaloguj się aby komentować
Pograłem dzisiaj 1,5 godzinki i bardzo przyjemnie mi się łupało. Utrzymany w oldskulowym stylu FPS ociekający tym specyficznym klimatem Warhammera. Akcja jest dynamiczna, grafika jest super, a anihilacja kolejnych hord przeciwników daje masę radochy, więcej niż męczenie się z obecnymi grami "AAA".
https://www.youtube.com/watch?v=DJzGLICnZrg
https://store.steampowered.com/app/2005010/Warhammer_40000_Boltgun/
#gry #warhammer #steam
Zaloguj się aby komentować
Zastanawiam sie nad kupnem bohaterskich dusz 757 szt za 50 rubinow oplaca sie to w ogole kupywac? jestem aktualnie na 407 lvl i zamierzam zrobic reset.
#steam #gry #clickerheroes

Zaloguj się aby komentować
Dead Space
Dragon Age: Origins - Ultimate Edition
obie po 18 zł
Overlord 2zł
Overlord II 3,60 zł
są dostępne spolszczenia a gry śmigają na steam deku
#steamdeck
#steam
Zaloguj się aby komentować
Dodaję, bo może kogoś z #gamedev #programowanie zainspiruję ( ͡o ͜ʖ ͡o)
Opublikowałem artykuł, który podsumowuje prawie każdą aktualizację jaką zrobiłem do mojej gry EarthX przez ostatnie 4 lata. Wszystko zaczęło się od wpisu na wykopie , który dał mi naprawdę dużo motywacji xD
https://store.steampowered.com/news/app/1069030/view/6300017307871464623
W artykule znajdziecie trochę reflekcji, nieopublikowany zwiastun i trochę ciekawostek
--
Jest także wersja w formie filmu, lecz film zrobiłem 2 lata temu, więc brakuje trochę informacji z nowszych aktualizacji: https://www.youtube.com/watch?v=w104je1AxYQ
#steam #earthx #spacex #gry

Zaloguj się aby komentować
czlowiek ma juz 31 urodziny, a dostal od zony steam decka, i sie cieszy jak gowniaz xDDD
siedze sobie ogarniam instalacje hiroskow 3 i bede napierdalal siedzac w fotelu i cieszac miche jak uposledzony
pozdrawiam wszystkich, ktorzy nie potrafia dorosnac
#steam #steamdeck #gry
Zaloguj się aby komentować
Zdaje się, że Ubisoft jest w tarapatach skoro sprzedaje FC6 w normalnej cenie 2 dni po steamowej premierze
#farcry6 #gry #steam

Zaloguj się aby komentować
Warto kupić EU4 bez dodatków? Dużo się traci jeśli ktoś nie miał styczności z serią? #gry #paradox #eu4 #steam

@Suodka_Monia Ziom, poluj na humble bundle.
Przykładowo, obecnie podstawka 10 euro,
https://www.humblebundle.com/store/europa-universalis-iv
Europa Universalis IV DLC Collection - 60 euro
https://www.humblebundle.com/store/europa-universalis-iv-dlc-collection
Europa Universalis IV: 100 Years War Unit Pack<br />
Europa Universalis IV: Horsemen of the Crescent Unit Pack<br />
Europa Universalis IV: Winged Hussars Unit Pack<br />
Europa Universalis IV: Star and Crescent DLC<br />
Europa Universalis IV: American Dream DLC<br />
Europa Universalis IV: Purple Phoenix<br />
Europa Universalis IV: National Monuments<br />
Europa Universalis IV: Conquest of Constantinople Music Pack<br />
Europa Universalis IV: National Monuments II<br />
Europa Universalis IV: Conquest of Paradise<br />
Europa Universalis IV: Conquistadors Unit pack<br />
Europa Universalis IV: Native Americans Unit Pack<br />
Europa Universalis IV: Songs of the New World<br />
Europa Universalis IV: Native Americans II Unit Pack<br />
Europa Universalis IV: Colonial British and French Unit Pack<br />
Europa Universalis IV: Muslim Advisor Portraits<br />
Europa Universalis IV: Wealth of Nations<br />
Europa Universalis IV: Muslim Ships Unit Pack<br />
Europa Universalis IV: Trade Nations Unit Pack<br />
Europa Universalis IV: Res Publica<br />
Europa Universalis IV: Indian Subcontinent Unit Pack<br />
Europa Universalis IV: Indian Ships Unit Pack<br />
Europa Universalis IV: Republican Music Pack (Skopje Sessions)<br />
Europa Universalis IV: Women in History<br />
Mi się udało złapać Europa Universalis IV Complete za 19 euro rok temu.
Zaloguj się aby komentować
Opłaca się brać Hitmana 3 na promce -50% (160 zł) na steam?
#steam #gry #hitman #hitman3 #promocje #pytanie

Zaloguj się aby komentować
Ehh, ale ten czas szybko leci, mam nadzieję, że u randomowego znajomego z internetu wszystko jest w porządku...
#gry #steam

Niestety czasu nie cofniemy, nie wiadomo co się stało. Jak na tamte czasy z tym gościem to miałem tylko kontakt poprzez Steam. To było coś na zasadzie: „muszę już lecieć Pan_Oski. Jutro programy sobie”. I niestety, pomimo pisania do niego, zero odezwy. Mam takie głupie przeczucia, że coś mu się stało. Chciałem spróbować skontaktować się z znajomymi, których ma również na platformie Steam ale ma ukrytą listę znajomych a na profilu żadnych komentarzy bo również wyłączył opcje komentowania…
Zaloguj się aby komentować
Fajne gry w dobrych cenach.
Grywalne na #steamdeck
Wszystkie z napisami PL
#steam

Zaloguj się aby komentować
Cześć,
Jestem pewien że zakładałem kiedyś konto na GOG oraz że mam tam jakieś gry. Jednak w żaden sposób nie mogę się zalogować ani zresetować hasła na maile których używam. Coś mi świta że logowałem się tam przez steam czy coś innego, na www nic takiego nie widzę : (
#gry #gog #steam
Zaloguj się aby komentować

Witam wszystkich!
Od kilku lat pracuję nad swoją grą typu roguelite zainspirowaną głównie przez Dead Cells, Wizard of Legend, Binding of Isaac, Hades oraz wiele innych popularnych gier tego typu jak np Risk of Rain, Enter the Gungeon, Neon Abyss, Noita, Skul: The Hero Slayer czy Astral Ascent.
W...