Zaloguj się aby komentować
DLACZEGO-skrzydło #pdk chyba skończon.
X-winga też przy okazji poprawiłem.
Zdjecia Y przed syfieniem i x-winga po poprawkach.
Wołam @srebro bo podobno nadal czekasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#modelarstwo #starwars





Zaloguj się aby komentować
Takie tam rodzinne zdjęcie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#starwars #heheszki

Zaloguj się aby komentować
#heheszki #humorobrazkowy #suchar #starwars
- Skąd masz topór?
- Królowa Elfów mi dała
- Czad. A topór skąd masz?

Zaloguj się aby komentować
#mandalorian #starwars
Szału nie ma, ale i tak jest za⁎⁎⁎⁎ście (。◕‿‿◕。) Andor ruszył bardziej "artystyczną" stronę SW. Mando jak na razie idealnie wypełnia tą czysto przygodową część.


Całe te uniwersum jest dobre ale wiele jest tak samo dobrych, a sukces samych gwiezdnych wojen wynikał z szoku co w latach 70-80 widziano w kinie,
Teraz spotykam się z ludźmi którzy nawet nie oglądali i mają totalnie w d⁎⁎ie ten film
Największym chyba sukcesem można nazwać to że George Łukasz przestał kręcić kolejne filmy co tylko zbudowało mit tej serii, już pomijając czemu przestał krecic
Zaloguj się aby komentować
Nowe zapowiedzi #lego #starwars .
No słabo.




Zaloguj się aby komentować
Dajcie mi już nowy odcinek!
#mandalorianin #starwars

Zaloguj się aby komentować
#heheszki #humorobrazkowy #gwiezdnewojny #starwars

@Harry_Callahan @InstytutKonserwacjiMaryliRodowicz @VonTrupka https://m.youtube.com/watch?v=gKppwACQ-qk
Zaloguj się aby komentować
Zdaje się, że wyciekły zdjęcia najnowszych zamówień MONu
#heheszki #memy #starwars

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Po Wojnach Klonów nadrobiłem w końcu Tales of the Jedi, każdy odcinek z Dooku to jakieś mistrzostwo. Wszystko w tych odcinkach gra, fenomenalna muzyka, prosta historia, postacie, ach te postacie. Mógłbym 10 sezonów o nim obejrzeć!
#starwars #gwiezdnewojny #seriale #disney

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Wspominałem, że będę kleił Y-winga. Dlaczego?
Bo swój powrót do modelarstwa pół życia później(sklejałem jako dzieciak modele do 15 roku życia, obecnie lvl34 w tym roku) zacząłem od x-winga...którego nie miałem zamiru kupować. Po prostu kupiłem y-winga z klocków..i nigdy nie dotarł, więc w zamian kupiłem model x-winga firmy bandai 1/72. Jeśli ktoś się zastanawia czy warto brać modele z tej firmy - jeszcze jak. Zrobione tak, że można by je składać i bez kleju i wszystko by się trzymało. Duzo szczegółów, super spasowanie, kalkomania i nalepki do wyboru, swietne odwzorowanie. Wersja stojaca lub lecąca na nóżce do wyboru. I co najlepsze - ma ruchome płaty, więc można go ustawić do pozycji złożonej i bojowej. Mojzwykle w złożonej, bo nóżki do lądowania są wtedy prosto. Odnośnie zaś mojego egzemplarza - jestem z niego zadowolony, mimo malowania aerografem do paznokci xD Z pewnością lepiej wyszedł niż niektóre późniejsze.
#modelarstwo #starwars




Zaloguj się aby komentować
Star Wars, w którym wszystkie postacie są baby, nie tylko Yoda
#midjourney #starwars #kalkazreddita





Zaloguj się aby komentować
Gwiezdne Wojny wersja PL #starwars #gwiezdnewojny #memy #filmy

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
No witam serdecznie!
W dzisiejszej krótkiej relacji z gier planszowych, chciałbym opowiedzieć o moim zdaniem najlepszej giereczce strategicznej dla 2 osób - Star Wars Rebelia.
Rebelia to strategiczna gra planszowa przeznaczona stricte do grania we dwie osoby, można w więcej, ale wtedy sterujemy nadal jedną stroną z podziałem kto i kiedy wykona jakąś akcję.
Całość bazuje na oryginalnej trylogii Star Wars - czyli częściach 4,5 i 6.
W grze gracze wybiorą jedną z dwóch stron - Rebelię albo Imperium.
Granie jako Rebelia polega na sabotowaniu planów Imperium, ukrywaniu swojej bazy oraz pojedynczymi ale szybkimi atakami w jednostki wroga oraz przede wszystkim zniszczenie Gwiazdy Śmierci jeżeli owa jest w budowie.
Na początku gry gracz Rebelii otrzymuje karty misji, za których realizację otrzymuje punkty przybliżające go do zwycięstwa. Siły Rebelii w postaci figurek i jednostek są znacząco słabsze od Imperium, dlatego granie na pałę może szybko skończyć się porażką. Każdy ruch trzeba dobrze rozważyć i opracować sobie plan na realizację celów, a jednocześnie uniknięcia wykrycia swojej bazy, którą gracz wybiera na początku rozgrywki.
Imperium to granie bardziej siłowe, mamy na to jednostki i siłę produkcyjną, która szybko odnawia nasze straty. Trzeba jednak nadal być bardzo ostrożnym. Jeżeli Rebelia uszkodzi zbyt wiele pól z produkcją nasza siła oraz mobilność drastycznie spadną i może nam nie starczyć czasu na odnalezienie i zniszczenie bazy Rebelii.
Ta gra planszowa to prawdziwy kolos(zalecam naprawdę duży stół lub kanapę) ilość plastików figurek idzie w setki. Oczywiście mamy pewną losowość w postaci kostek i kart, ale w dużej mierze to nasze ruchy oraz miejsce, gdzie będziemy wysyłać naszych generałów na misje ma decydujące znaczenie.
Czemu uważam, że to najlepsze strategia dla 2 osób? Z tej gry klimat wycieka z każdej strony. Nawiązania do filmów są ogromne i czuć wiele podobieństw. Gra posiada licencję na wizerunki postaci stąd będą niemal identyczne jak kadry z filmów. Możliwość użycia gwiazdy śmierci i jednym ciosem unicestwienie całej planety to wisienka na torcie. Instrukcja jest trochę obszerna, ale idzie szybko załapać o co chodzi. To gra na wiele godzin rozgrywki, ale przede wszystkim regrywalność to jej największy atut. Z chęcią do niej wracam i uważam, że ta gra jest warta swojej ceny - kupowałem po 340 złotych bodajże, ale jeżeli ktoś jest fanem Star Wars lub kminić i kocha plastikowe figurki czy klimat w grach - proszę brać w ciemno!
I w sumie to tyle jeżeli chodzi o podsumowanie. Walka jest dość szybka i prosta. Każdy rzuca kośćmi na obrażenia i uniki, zagrywa ewentualne karty taktyki, usuwa straty i tak do zwycięzcy lub odwrotu przeciwnika.
Zachęcam jak zawsze do obserwowania mojego tagu #keytorpg
A czy już mieliście okazję zagrać? Jakie są wasze odczucia?
#gryplanszowe #grybezpradu #gry #starwars


Zaloguj się aby komentować