OMG. Kręcił, kręciło i w końcu zaatakowało. Smród jakby szambo wybierali.
#srajzhejto
OMG. Kręcił, kręciło i w końcu zaatakowało. Smród jakby szambo wybierali.
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Otyły krecik w glanach zapukał w taborecik.
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Zrobiłem trochę miejsca na pickę.
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Mam koleżankę która ma jobla na punkcie lizania kotom uszu. Jak spotka u kogoś na chacie kota którego nie zna to musi koniecznie polizać temu kotu uszy xD
Ja z kolei mam takie dziwactwo że pomimo tego że nie chce mi się ani jedynki ani dwójki, to wchodzę do kibla, podnoszę klapę, myje ręce, zdejmuję spodnie i gacie, następnie zasiadam na tronie, palę papierosa albo cygaretkę, tudzież waporyzuję medyczną, i lurkuję Hejto, albo piszę głupoty tak jak teraz właśnie xD
Macie jakieś swoje dziwactwa którymi chcielibyście się podzielić?
#heheszki #glupiehejtozabawy #srajzhejto #szczajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Zrobiłem kupę w kształcie kapibary.
Co to może oznaczać?
#zdrowie #srajzhejto
Dobra, musiałem sobie przypomnieć jak wygląda kapibara i wg mojej niewiedzy pseudomedycznej chyba wszystko OK - pod warunkiem, że kupa nie biega i nie wydaje takich odgłosów https://www.youtube.com/watch?v=FbXsjI0T16Q
ewentualnie to tzw. kupa duch. Niby wydalasz a tu nic i to co widziałeś to szczur, który chciał ci się wbić na kwadrat przez kanalizację.
I tak się ciesz, że to nie czupakabra.
@bizonsky No pojebałem nazewnictwo. Kupa duch to co innego niż miałem na myśli. Chodziło o ciężki piard bez kupy. Sobota ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯
Ale akcję ze szczurem kiedyś miałem, tak połowicznie bo skur... nie wyszedł kiblem tylko przegryzł rurę odpływową. Wstajesz rano, lejesz, spuszczasz wodę i podłoga mokra ale to uj. Za chwilę zachciało się szrać... I trzeba było ganiać po mieście żeby odpływ kupić a barabasz bardzo chciał już się uwolnić. Happy end, zdążyłem.
Zaloguj się aby komentować
Zjadłem płatki z mlekiem i udało się.
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Wstałem. Ten brzuch rozjebał mi dzień. Od 15 do około 19:30 zamiast spać zawroty głowy i takie uczucie niespokojnego brzucha. Pomimo chodzenia do kibla nic się nie urodziło. Myślę, że wypicie pół litra zwykłego mleka mi pomogło. Na początku trochę mnie napompowało, ale później zaczęło mnie wciągać w sen więc w kiszce musiało się coś zmienić na lepsze. Plan na noc to wysrać się.
#srajzhejto

Zaloguj się aby komentować
Wziąłem tylko kawałek tej starej czekolady do gęby i wyplułem a uczucie w brzuchu jakbym zjadł niewiadomo co. W głowie też się kręci. Napiłem się teraz mleka aby przyśpieszyć srakę. Jak to nic nie da to może mam jeszcze węgiel aktywny a jak nie to na pewno jest coś na florę bakteryjną kiszek.
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
#srajzhejto #medycyna #zdrowie
Używacie taboretu do robienia kupy?

Zaloguj się aby komentować
Nagle zaczęło napierać.
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Nastąpiło zwolnienie blokady.
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Z trudem, ale wyszło.
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Dwójeczka przed wyjściem do Lidla zrobiona.
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Wspaniałe uczucie gdy taki gruby i ciemny baton z ciebie wychodzi i Posejdon całuje w jąderko.
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Nie wierzę XDDDDD
Zamówiłem se uberka, na apce widzę że podjechał, schodzę, wychodzę z klatki. Tymczasem zza krzaków obok wychodzi jakiś gość na oko typowy sasza, z chusteczkami nawilazanymi w łapie.
No c⁎⁎j, idę dalej, patrzę i mówię... Oho!
Przede mną stała taksówka z pustym miejscem kierowcy.
No i nie pomyliłem się, typ który wylazł zza krzaków i szedł za mną do taksówki był moim kierowca.
Także super usługa.
Zamawiasz taksówkę a rosjanin (nazwisko z identyfikatora to potwierdziło) przyjezdza, sra ci pod blokiem i odwozi.
Chociaż nie wiem, może zakliknalem jedna z tych dziwnych usług jak uber kobiety dla kobiet czy coś w ten deseń.
#rosja #heheszki #srajzhejto
@Lucyfer no i gitara, na kloca morderce nie ma mocnych, albo walisz w krzakach albo w gacie, innej opcji nie ma, kto twierdzi inaczej nigdy nie mial porzadnego parcia na miescie, gdzie juz oblewaja czlowieka zimne poty a nogi i rece drza jakbys mial parkinsona. Niedobor publicznych toalet zdecydowanie nie pomaga.
Zaloguj się aby komentować
Witam szanowne grono i żegnam ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
#gownowpis #heheszki #srajzhejto

Zaloguj się aby komentować
Zjadło się trochę nabiału i zakręciło kichą.
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
lekki zrzut przed wyjściem do Lidla.
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Pierdy z tyłka wylatują i kupa w sumie też a jeszcze skarpety mi j⁎⁎ią jakbym robił na budowie w upalny dzień. Niepotrzebnie kapcie pryskałem odświeżaczem do stóp.
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować