Ehhh. Była jedna po jajecznicy. Wypiłem energetyka i kolejna już sie czai u wrót.
#srajzhejto
Ehhh. Była jedna po jajecznicy. Wypiłem energetyka i kolejna już sie czai u wrót.
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Znalezione w Internetach.
#ruskimir w praktyce.
Według oficjalnych statystyk na rok 2019 uzyskanych przez serwis informacyjny RBC, ponad jedna piąta, czyli ponad 20% rosyjskich gospodarstw nie ma dostępu do wewnętrznej instalacji wodno-kanalizacyjnej!
W skrócie - 30 milionów kacapów sra do dziury w ziemi! ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯
ps. Ma ktoś aktualne dane?
#rosja #ciekawostki #srajzhejto

Ciekawie się ich ogląda z daleka. Trochę tak jak w Nowym, Wspaniałym Świecie obywatele tego wspaniałego świata oglądali sobie dzikusów w rezerwacie. Kiedyś nawet rozważałem wycieczkę tam do nich, aby zobaczyć ten cały plan czerwony i ich ogromne muzea, ale ostatnio mi przeszło. Materiały pani Barbary Włodarczyk i te od Andromedy w zupełności mi wystarczą.
Szkoda, że tak się to wszystko poukładało, bo podobno jeszcze 15 lat temu Rosjanie nie byli wrogo nastawieni do Polaków i dało się wódeczki napić.
Zaloguj się aby komentować
Wyciskam i wyciskam i końca nie widać.
#srajzhejto

Zaloguj się aby komentować
Dogrywka.
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
@UmytaPacha Daj papiera
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Wzielem dzisiaj wolne bo od wczoraj siedziałem na kiblu jakieś 13 razy xD teraz zjadłem śniadanie i wracam do nierównej walki, życzcie mi powodzenia
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
I popłynął.
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Ale wyszło
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
No to cyk dwójeczka i zaraz do Lidla wyprawa. Zakupy na tydzień trzeba zrobić. Matka z bratem pojechali na prawie tydzień na wieś więc chata wolna. Nikt nie będzie pi⁎⁎⁎⁎lił głupot nad głową i się wreszcie wyśpię. To będzie tydzień oglądania filmów i seriali oraz intensywnej masturbacji. A jak będę miał dobry humor to może i pracy poszukam.
Minęło 2,5 tygodnia odkąd nie ma już kota a ja dopiero przed chwilą wyczyściłem kuwetę. Znalazł się jeden mały bobek i bryłka. Miałem dzisiaj w planie pójść zobaczyć jak wygląda miejsce pochówku, ale nie wiem czy się to uda.
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Nie wiem co tu w ogóle napisać, wiec napiszę tylko.
Rosja...( ͡° ͜ʖ ͡°)
#rosja #srajzhejto #nsfw
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Jedna normalna a po paru minutach ktoś odkręcił kran.
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Ahh, wspaniały uczuć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Dokonuje właśnie aktu defekacji
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Co za ulga. Już zaczynałem gnić od środka.
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Wczoraj się obżarłem i dzisiaj to samo. Bęben wywalony a kupy nie widać.
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Komora maszyny losującej jest pełna.
#srajzhejto

Zaloguj się aby komentować
#srajzhejto Dzień dobry.
Zaloguj się aby komentować
Schodzi z kichy. Ogólnie coś słabo się dzisiaj czuję. Nie wiem jaki taki powód, czy słabo wyspany, czy to dlatego że 2 godziny temu zjadłem racuchy, czy tego że coś mnie bierze.
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować