Wreszcie k⁎⁎wa, wąż wyślizgnął się spomiędzy pośladów. Ja pi⁎⁎⁎⁎le jaka ulga. Dopiero jak zjadłem ciasta ze śmietaną nastąpiło zwolnienie blokady.
#srajzhejto
Wreszcie k⁎⁎wa, wąż wyślizgnął się spomiędzy pośladów. Ja pi⁎⁎⁎⁎le jaka ulga. Dopiero jak zjadłem ciasta ze śmietaną nastąpiło zwolnienie blokady.
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
D⁎⁎a zaklejona, nie idzie tego wypchnąć.
#srajzhejto

Zaloguj się aby komentować
Ale zaraz urwie.
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Coś zeszło, ale chyba nie wszystko.
#srajzhejto #standupy

Zaloguj się aby komentować
Ale się wypróżniłem, aż mi weselej.
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Zawsze gdy mam wyjść z domu.
#srajzhejto

Zaloguj się aby komentować
Sraczka mnie dopadła. Godzina na kiblu spędzona. Nie wiem po czym to, czy po chałce czy po parówkach.
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Wypędzanie demona w toku.
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Znowu leje się z d⁎⁎y. Chyba jadam zbyt dużo różnych rzeczy.
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Najlepszy żwir dla kota to? ...
Priorytet: żeby nie waliło jak w murzyńskiej chacie (tak, sprzątam regularnie, kot ma krytą kuwetę).
#koty i chyba pasuje #srajzhejto
@TheLastOfPierogi Tydzień temu była myta i wymieniany cały żwir, ale już od trzech dni nieakceptowalnie waliło
Ze starszym kotem nie było problemu bo po prostu nie uznaje korzystania z kuwety - zimno, mróz i pizga a ona i tak miauczy pod oknem i woli lecieć na dwór, wystawiać dupę na środku pola. Teraz mamy drugą i korzysta z kuwety bardzo intensywnie. Na razie na dwór jej nie wywalę, bo za mała.
Trzeba trochę eksperymentować. Przerobiłem większość żwirków z benka, najmniej sprawdził się zapachowe (najbardziej odpowiadał nam leśny). Super Compact wypadł najlepiej, a obecnie testuję najtańszy, standardowy (żółte opakowanie) i rozrzucają go częściej niż wszystkie inne. Obok kompaktowego najlepszy kukurydziany. Miałem jeszcze Cat's Best Original, który był najlepszy ze wszystkich żwirków, które testowałem, lecz w lato zamówiłem opakowania opakowania po 10l, które różniły się znacząco od tych, które były poprzednio, czy to w opakowaniu 10l czy 20l. Planuję wrócić do niego po nowym roku, ludzie piszą w opiniach, iż jakoś się znowu poprawiła.
Zaloguj się aby komentować
Ojcze srasz któryś jest na porcelanowym tronie
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
I cyk dwójeczka w porcelanę.
#srajzhejto

Zaloguj się aby komentować
Nawet nie dało dokończyć mielonego tak mnie nagle zaatakowało.
#srajzhejto

Zaloguj się aby komentować
Chyba za dużo czekolady albo za mało wypite bo ciężko wycisnąć.
Edit: ledwo wyszedłem z kibla, siadłem przy kompie i zakręciło w kiszce i ponownie na kiblu. Tak jak pierwsza na twardo tak druga na miękko i lało się z d⁎⁎y jak z kranu.
Edit 2: znowu to samo. Ledwo oko przetarte, woda puszczona i znowu zakręciło i się leje z d⁎⁎y. Sraczka to to nie jest, raczej oczyszczanie jelita ze złogów albo po tych wczorajszych je⁎⁎⁎⁎ch racuchach. Jak je jadłem to po konsystencji czułem, że ch⁎⁎⁎we i może być problem.
#srajzhejto

Zaloguj się aby komentować
Pozdro z kibla. Właśnie mnie przeczyszcza bo rano zjadłem mc royala którego brat sobie kupił a nie zjadł.
#srajzhejto

Zaloguj się aby komentować
Hmmm, ciekawe czy mocno szarpie włosy( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
https://www.youtube.com/watch?v=Q261PuU2ItI
#srajzhejto #heheszki
Zaloguj się aby komentować
Kołchoźnicza defekacja zwiastuje zakończenie zmiany po letkiemu dla jego (oby). #kolchoz #przegryw #srajzhejto

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować