W nocy tak się obżarłem że przez cały dzień mi kwas podchodził do przełyku. Na szczęście demon wygnany i do północy tylko herbatka.
#srajzhejto
W nocy tak się obżarłem że przez cały dzień mi kwas podchodził do przełyku. Na szczęście demon wygnany i do północy tylko herbatka.
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Robię kupę i zaraz wychodzę do Lidla na zakupy i wysłać zwrot przez one boxa.
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Nikt mnie o to nie prosił.
Nikt też nie pytał.
Prawdopodobnie nikt tego nie potrzebuje...
Ale i tak będę działał
Ruszam z pracami nad projektem Leci Krecik :
Będzie to darmowa strona i prosta aplikacja z mapą WC w PL i nie tylko
Najważniejsza funkcjonalność to dodawanie i wyszukiwanie WC w okolicy
Dostępne będzie też Kretowisko - czyli czat gdzie można popisać z innymi którzy aktualnie korzystają z WC
Na Ścianie będa pojawiać się wpisy, obrazki i filmy związane z tematem
Może macie jakieś podpowiedzi, pomysły czy propozycje?
Edit:
Preferowane przeglądanie mobile. Nad wersją pc prace w drugiej kolejności.
#tworczoscwlasna #srajzhejto #mapporn
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Wyniki gównolotto
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
#rzucampalenie #srajzhejto #zdrowie
Jakaś metoda na zatwardzenie przy rzucaniu palenia?
Zaloguj się aby komentować
Wróciłem z #lidl i stosunek wydanej kasy do nabytego żarcia jest zadowalający dzięki kuponom. Trochę jak 2016.
Niestety zapomniałem kupić chleba. Dwa razy w myślach o nim pomyślałem "wezmę na koniec" no i c⁎⁎j zapomniałem bo skupiłem się na ziemniakach.
Od dwóch tygodni nie ma papieru 68 metrów i musiałem wziąć najtańszy badziew.
#srajzhejto

Zaloguj się aby komentować
Gazy z d⁎⁎y wylatują i nie wiem czy to po racuchach czy po całej misce średnio świeżych winogron.
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Przydałoby się wyjechać gdzieś do klasztoru na dietę aby mnie tam karmili rozsądnie warzywami i owocami i zero cukru/słodyczy.
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Tylko proszę cię Hejto nie zawiedź mnie i pokaż że nawet podczas ciszy wyborczej jesteś w stanie dostarczyć mi godziwej lektury przy sraniu XD
#srajzhejto #hejto
Zaloguj się aby komentować
No i wyszło po tym mleku i jest trochę lepiej.
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Zeszła trucizna. Spać się nie dało normalnie bo kwas podchodził w przełyku. Muszę sobie zrobić kilka dni oczyszczenia i przez kilka dni jeść same bułki lub chleb z masłem.
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Tak się zesrałem, że aż mnie brzuch boli a trzeba iść do Lidla.
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Dawno bąki tak nie śmierdziały.
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Wąż wyślizgnął się spomiędzy pośladów. Szkoda, że przy okazji złapał mnie skurcz pomiędzy żebrami na plecach.
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Prawie się zesrałem przy puszczeniu bąka, ale w porę wyczułem twarde. Niestety kibel jest zajęty.
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Wypiłem kakao i zjadłem serek z kakao. Po dwóch godzinach zakręciło w kiszce i urodziłem potwora.
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować