Mogłem dać więcej kakao. Pozdro z kibla.
#srajzhejto #heheszki

Mogłem dać więcej kakao. Pozdro z kibla.
#srajzhejto #heheszki

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
30 minut wyciskania, prawie wylewu dostałem, ale wyszło.
#srajzhejto

Zaloguj się aby komentować
Wycisnąłem pół kilo do muszli.
#srajzhejto

Zaloguj się aby komentować
fakty mają tę przewagę nad emocjami, że totalnie nie musicie mi wierzyć żeby sprawdzić czy Was robię w c⁎⁎ja;
wielki mur chiński ma 62,119km długości
jestem bardzo zainteresowany wynikami tej ankiety
ale jak mogę jeszcze zadać pytanie, to wynik sondażu nie musi odzwierciedlać totalnie niczego xD
#polityka #psychologia#wybory #srajzhejto #gownowpis
Zaloguj się aby komentować
To chyba serek waniliowy się melduje na mecie po 13 godzinach.
#srajzhejto

Zaloguj się aby komentować
Chyba resztki zeszły z kiszki bo zniknęło uczucie zgnicia i bąki już nie śmierdzą jak szambo.
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Wysrać się nie mogę, chyba trzyma mnie po wczorajszych racuchach.
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Jakbym zgnił od środka a wycisnąć nie mogę.
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Aż mam dreszcze, co za demon
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Zaraz mi odbyt wypadnie od tego srania.
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Aż d⁎⁎a boli. To chyba efekt zjedzenia płatków ze zwykłym mlekiem.
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Jak mi d⁎⁎ę zakleiło a w kiszce kręci jakby wąż.
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Jestem na weselu dobrego przyjaciela. Czuję się spocony. Czuję się stary. Czuję się szczęśliwy. #srajzhejto #przemysleniazdupy
Zaloguj się aby komentować
Zrobiłem sobie herbatę, przyniosłem do pokoju i siadam. Ledwo grę odpaliłem i tak mi się srać zachciało, że matkę z kibla wygoniłem. Chyba bym musiał walić do kuwety gdyby nie wyszła w porę.
#srajzhejto

Zaloguj się aby komentować
Ale zeszło
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Trudne to było wypróżnienie.
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Wróg u bram.
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować