Ciężko wycisnąć bo twarde.
#srajzhejto
Ciężko wycisnąć bo twarde.
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Miałem zamiar zrobić tu premierę kolejnego filmu o wyciskaniu tubki więc wszedłem na YouTube i doznałem szoku. Pora na dwójeczkę zrobiła 1k wyświetleń dzięki rekomendacją YouTube. Sranie ma sens
#srajzhejto

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Jezu co się dzieje z moim bebechem!
Chyba czas się zabierać z Tego świata...
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Chyba dosrałem do końca bo pierdy ustały. Wszyscy pi⁎⁎⁎⁎lą, że tanie pączki to tablica mendelejewa a po zjedzeniu ponad 30 mnie tak nie sponiewierało jak po tym big macu. Jak można żreć ten syf częściej niż raz może dwa na miesiąc.
#srajzhejto #mcdonalds
Zaloguj się aby komentować
Był Big Mac a teraz jest big
Zaraz idę do Lidla to sobie kupię piersi z kurczaka bo ani @GtotheG ani @UmytaPacha nie chcą pomóc w tej kwestii a później zdziwienie, że ujemny przyrost naturalny i kraj wymiera. Szkoda, że ta od ślimaka zaginęła bo miała kota i nie wybrzydzała, że jestem gruby.
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Pączki wyszły.
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Wyciskałem przed wyjściem do Lidla i teraz też sporo wychodzi. Uzbierało się towaru.
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Ledwo 6 rano a ja już 7 pączków ojebałem i leci masywne #srajzhejto bo zaraz idę do #lidl po minimum 24 pączki.
W #warszawa pączki z Lidla są mączyste a nadzienie nie jest przesadnie słodkie. Pączki produkcji Janczewscy.
Zaloguj się aby komentować
Masywny zrzut. Pozdrawiam pracowników oczyszczalni.
#srajzhejto

Zaloguj się aby komentować
I chlupnął
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Pierwszy raz w tym roku. Ponad godzinę siedziałem.
#srajzhejto

Zaloguj się aby komentować
Zjadłem serek wiejski i
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Podejrzewam, że uczucie połkniętego balona jest od sałaty z buły którą zjadłem w dzień. Już nie wiem co zjeść aby to wygnać z siebie.
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Źle że wypiłem kawę. Uczucie takie jakbym się pieprzu najadł i kręci mocno.
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Kręcił splunął w taborecik.
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Magiczna mikstura do przyzwania Dżina.
#srajzhejto

Zaloguj się aby komentować
Kulturalna
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować