Zaloguj się aby komentować
A dlaczego nie zrobili referendum w sprawie zakazu handlu w niedziele?
#sejm #polityka
Zaloguj się aby komentować
#sejm #sejmowyspam #polityka
Co tu się odwala... Neokomuch, Lenin made in China, 75%podatek Zandberg... jest za dniem wolnym w Wigilię? A kto zrobi normy przed Sylwestrem?
Zaloguj się aby komentować
6 z 8 dzisiejszych głosowań
(można max 5 zdjęć)
#sejm #sejmowyspam #bekazkonfederacji





Zaloguj się aby komentować
W takiej formie jest to przedszkole.
Ciekawe czy po określonym czasie będą statystyki kto najczęściej i najrzadziej głosował w sejmie.
#sejm #polityka
@nobodys raczej są jakieś statystyki. Są np kto ile razy był na mównicy i jak długo chyba. Były przypadki, że byli posłowie co nie przemawiali ani razu i to przez całe 4 lata.
A ta sytuacja tutaj to jest brak szacunku - dla mówiącego, wszystkich tych, którzy muszą tym zawiadywać i dla Polaków. Posłowie, każdej z partii, wychodzą sobie, gadają, a potem głosują w locie. Co to za przykład i kultura.
Zaloguj się aby komentować
Piękne, obrady Sejmu bez tego starego Magdalenkowego dziada.
#polityka #sejm

Zaloguj się aby komentować
#sejm #polityka #sejmowyspam
Maja, a spasiona jak Gucio
Zaloguj się aby komentować
Te 1-minutowe przerwy higieniczne w obradach na zmianę pampersów to wg. mnie techniczna konieczność w czasach procesowania PiSu
#sejm #przemyslenia #polityka
Zaloguj się aby komentować
Proces ciśnie mi się na usta ;-)))
#chadownia #sejm #szymonholownia #skromnymarszalekrotacyjny
#sejmowyspam #polityka
Zaloguj się aby komentować
![Podwyżka renty socjalnej z 1588,44 zł do 4300 brutto? Sejm przyjął do prac taką nowelizację [druk sejmowy nr 30]](https://cdn.hejto.pl/uploads/posts/images/250x250/76516ea73824c801397cde951b165928.jpg)
Sejm rozpoczął pracę nad nowelizacją ustawy o rencie socjalnej i podniesieniem jej wartości o 200%. Wynika to z powiązania wysokości renty socjalnej z minimalnym wynagrodzeniem.
To wyniesie od 1 lipca 2023 r. 4300 zł brutto. Jeżeli nowelizacja wejdzie w życie, to tyle za pół roku może wynosić renta...
#polityka #sejm #youtube #statystyka
https://socialcounts.org/youtube-live-subscriber-count/UCN5seY_Oy_GiJRhF06GfRlw

Zaloguj się aby komentować
Konferencja z 23-11-2023 r. Pana Marszałka Szymona Hołowni.
#polityka #holownia #sejm
Zaloguj się aby komentować
Hołownia dzisiaj wypowiadał się o sukcesie kanału Sejmu RP na youtubie (aktualnie 128k subów) --> EDIT: godzinę później 138k
Został np. zapytany o srebrny przycisk i czy go przyjmie
Ah, no i pytanie o jego podcast, jest już zaproponowana ciekawa nazwa Sejmflix
Na filmiku wycięte 3 minuty z dzisiejszej konferencji prasowej gdzie porusza te tematy.
#polityka #sejm #holownia
Zaloguj się aby komentować
Hołownia odnosi się właśnie w konferencji prasowej do srebrnego przycisku na YT - mówi że pogada z CIS (Centrum Informacji Sejmu) żeby o niego zawnioskować
https://www.youtube.com/watch?v=norVgZTjZW8
#polityka #sejm
Podoba mi się jak Hołownia masakruje biedaka z TVP, który go chce podejść. No ale jak to komisję zawiesić do analizowania wpływu rusków... te wpływy były w służbach specjlanych w tamtych latach. A Hołownia mu Uno Reversa "To chce pan powiedzieć, że one tam były za rządów PiS i tego nie wykryto" ... XD ... Eeee eee nie ja nie sugeruję. lol.
Zaloguj się aby komentować
O jak prychłem z rana xD I nie tyle bawi mnie co robią co kontekst kto przegląda tego mema z Pinokiem xD
za Ruch Ośmiu Gwiazd na TT. https://twitter.com/RuchOsmiuGwiazd/status/1727369239089295751/photo/1
Zastanawialiście się kiedyś, co podczas posiedzenia Sejmu robią posłowie PiS?
No na przykład Henryk Kowalczyk ogląda sobie memy wyśmiewające Morawieckiego.
Za hajs podatników.
#polityka #heheszki #sejm

@MarianoaItaliano prawdę mówiąc ich jedynym zadaniem tam jest naciskanie przycisków do głosowania w odpowiedniej kolejności. Nic więcej robić nie muszą. Słuchać tego gadania z mównicy godzinami też słabo. Nie dziwię się wcale, nie wiem czy kiedykolwiek ktoś zagłosował inaczej bo czyjeś wystąpienie go przekonało.
Zaloguj się aby komentować
Można Mateckiego nie lubić, ale przerywanie mu wypowiedzi i zachowywanie się jak małpy jest żenujące.
#polityka #sejm

Zaloguj się aby komentować
Dobra cieszy mnie że jest ta debata, że każdy ma głos, tylko że mam obawy że jak każdą ustawę będą debatować po 4 godziny to nie wiem czy starczy im czasu na naprawę tego co zjebał PiS. Przypominam że oni przepychali ustawy w 15 minut, nierzadko bez jakiekolwiek dyskusji, bloki głosowań były jak taśmociąg, po kilka tak na raz tak że oni się sami czasem w tym gubili głosując przeciwko swoim poprawkom (czy chociażby pamiętna reasumpcja) więc jak opozycja w takim tempie będzie to procedować to czarno to widzę
#polityka #sejm
@panek Pewnie że niedobrze - mówię tylko że oni głosowali znacznie szybciej więc odkręcanie tego według standardów demokratycznych potrwa dłużej choćby z powodu proceduralnych. Być może tak jak mówisz jest to efekt pierwszego posiedzenia i jak się wygadają i pocieszą dzisiaj to następne dyskusje będą bardziej zwięzłe
Zaloguj się aby komentować
Szanowne osoby poselskie xD
#sejm #polityka
Zaloguj się aby komentować
Kanał sejmu na YT przekroczył 100k subów. Ciekawe czy dostaną srebrne logo od YT, mogliby sobie powiesić za mównicą xD
#polityka #sejm
Podoba mi się to.
Im więcej subskrypcji tym więcej ludzi, którzy się nie interesowali tematem - będzie chodzić na wybory. Co jak co ale ten 15 października 2023 w przyszłości naprawdę może stać się zalążkiem wyższej frekwencji i świadomości społeczeństwa. I nawet beton może zobaczy, jak dziecinnie i wbrew zasadom i regulaminom zachowują się ich wybrańcy.
Zaloguj się aby komentować
1. Posiedzenie Sejmu - dzień czwarty, 22 listopada 2023 r. - prawdziwy patostream - włączyli nawet CZAT XD i zbieraja suby ( ͡o ͜ʖ ͡o) #sejm #polska
https://www.youtube.com/watch?v=B7aU8gQYP2E&ab_channel=SejmRP
#polityka

Zaloguj się aby komentować