Wszyscy pytają jak #kwiataloesu wygląda, nikt nie pyta jak się czuje.
Ja dzisiaj tylko zastępstwo w robieniu zdjęcia za @Wrzoo
#rosliny #roslinydoniczkowe #aloes #sukulent


Wszyscy pytają jak #kwiataloesu wygląda, nikt nie pyta jak się czuje.
Ja dzisiaj tylko zastępstwo w robieniu zdjęcia za @Wrzoo
#rosliny #roslinydoniczkowe #aloes #sukulent


Zaloguj się aby komentować
Mam mały, ledwo widoczny nalot na niektórych malinach. Czy to Waszym zdaniem pleśń albo grzyb? Czy po prostu jakiś pyłek z roślin? Nie stosuje oprysków.
Z żoną jemy je prawie codziennie stąd moje obawy
@Ravm poratujesz?
#ogrodnictwo #ogrod #rosliny



Zaloguj się aby komentować
Czyz to nie słodziak? Najwyższy z całej klasy
#kaktusy #rosliny #narkotykizawszespoko

Zaloguj się aby komentować
Jestem aloesem i mam obowiązki aloesowe.
#kwiataloesu #rosliny #aloes #sukulenty


Zaloguj się aby komentować
W Waszych licznych listach pytacie, jak tam #kwiataloesu.
No dalej rośnie jak dziki.
#rosliny #roslinydoniczkowe #aloes #sukulenty


Zaloguj się aby komentować
No rośnie, skurczysyn. #kwiataloesu #aloes #rosliny #roslinydoniczkowe #sukulenty


@Wrzoo Dostałem kiedyś identycznego, albo bardzo podobnego, to sam się namnożył i trzeba było rozsadzać. Teraz mam tego dwie albo trzy doniczki, za to bardzo łatwo się o niego dba, bo wystarczy podlać raz na 1-2 tygodnie + zajmuje mało miejsca. Tylko nie potrafię go ładnie posadzić, pewnie wkopuję go zbyt płytko i za dużo wystaje z ziemi, przez co się przechyla - marny ze mnie ogrodnik, ale dbam najlepiej jak potrafię!


Zaloguj się aby komentować
Kiedy jesteś tak za⁎⁎⁎⁎sta, że nawet róże hodują na Twoją cześć
#rosliny @moll
Zaloguj się aby komentować
Ten kwiatek >>> Mleczyk w memie o rośnięciu na betonie
#rosliny



Zaloguj się aby komentować
W paczce z tego https://www.hejto.pl/wpis/mam-fanty-od-yes-man-zgrywus-dla-niepoznaki-napisal-ze-to-rosliny-smiley-dziekuj wpisu @Yes_Man dla niepoznaki umieścił rośliny, piękne dorodne hibiskusy
Dziękuję jeszcze raz, jutro lecą do ziemi, tej ziemi!
#rosliny #ogrodnictwo
PS: było coś jeszcze ale nie mogę wam pokazać bo musiałbym was zabić
@bori wołam bo chciałeś bym zawołał

Zaloguj się aby komentować
#rosliny #chwalesie
Do kaktusów i sukulentów ręki nie mam (zazwyczaj przesadzam - hehe - z podlewaniem ich), ale najwyraźniej od jakiegoś czasu idzie mi trochę lepiej.
Ten aloes ościsty mam już wiele lat. Swego czasu spisałam go na straty, bo wyglądał potwornie, nie chciał rosnąć i w ogóle mnie nie cieszył. Potem wyjechaliśmy na dwa tygodnie, w czasie których mój tata wpadł podlać kwiatki, i aloes odżył.
Jakiś czas temu przesadziłam go z ciasnej doniczki do miski. Podłoże to mieszanka wysokoprzepuszczalna oraz Seramis (moje odkrycie, sukulenty go kochają).
No i… aloes odwdzięczył mi się, bo właśnie zakwitł 💛może nie jest to najpiękniejszy kwiat, ale cieszy mnie, że roślina spisana na straty jednak dobrze sobie radzi.
#ogrodnictwo #zielonyparapet #roslinydoniczkowe #sukulenty




Zaloguj się aby komentować
Mam problem nie umiem rozmnożyć dzikiej róży...
Próbowałem w ziemi, próbowałem w wodzie, w ziemi nic, w wodzie udało mi się dojść do takiego czegoś jak na zdjęciu i tyle, nic dalej się nie dzieje
Dlaczego tak?
#ogrodnictwo #rosliny

Zaloguj się aby komentować
Gdzie rośnie Dziewanna tam piękna... Pszemo
#rosliny

Zaloguj się aby komentować

Pan rusek albo Ukrainiec pokazuje na tym filmie jak przeprowadza okulizacje brzoskwini na śliwce.
Polecam obejrzeć jego kanał gdzie w porównaniu do filmow z krajów trzeciego świata pokazuje efekty szczepienia roślin.
#ogrodnictwo #ciekawostki #gruparatowaniapoziomu #rosliny #zainteresowania
W końcu się doczekałem
#pomidory #rosliny #ogrodnictwo

Zaloguj się aby komentować
Pjoter szanuj łojca swego w śliwke zaklętego, na zacier doskonałego.
#ogrodnictwo #rosliny #ogrod #gownowpis #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem



Zaloguj się aby komentować
Saracenia dziś na obiad zajadać się będzie wysokokaloryczną muchą.
https://youtu.be/P4D8dkC2urM?si=dqgJCi8j_gMnTqaL
#ogrodnictwo #chwalesie #zainteresowania #rosliny
Zaloguj się aby komentować

Łódzcy naukowcy opisali strukturę enzymu roślinnego – ornitynowej transkarbamylazy, który odgrywa kluczową rolę w metabolizmie roślin. Badania te mogą w przyszłości posłużyć do opracowania nowych środków ochrony roślin, które będą działały wyłącznie na chwasty, nie szkodząc roślinom uprawnym ani...
Zaloguj się aby komentować
Dlaczemu mnie grzyb w moim figowcu urósł? Mówcie mi.
#rosliny #pytanie


Zaloguj się aby komentować