Wystaw na OLX mówili.
Tam już nie ma tylu oszustów mówili.
Sprawdzam...
1s po wystawieniu ogłoszenia i jakieś 10min po ogłoszeniu kolejny XD
#olx #olxscam


Wystaw na OLX mówili.
Tam już nie ma tylu oszustów mówili.
Sprawdzam...
1s po wystawieniu ogłoszenia i jakieś 10min po ogłoszeniu kolejny XD
#olx #olxscam


Zaloguj się aby komentować
Też macie wrażenie, że ostatnio więcej dzieje się na Vinted niż Olx? #olx #vinted
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#olx #gownowpis
Nawiązując do tego wpisu... https://www.hejto.pl/wpis/olx-gownowpis-mowia-ze-na-olx-to-sami-problematyczni-klienci-a-prosze-jaki-kultu
To postanowiłem oddać gościowi drugi wzmacniacz za darmo. Mi nie był potrzebny.
Jednak Sławek nie odpuścił i wysłał stówę mimo wszystko. Mimo, że sprzęt dopiero mu wyślę w tygodniu.
Bardzo porządny chłop. Popisaliśmy trochę i przeszliśmy na Ty
Wrzucam tylko fragmenty bo się trochę rozpisaliśmy.
Jak się okazuje można spotkać na olx normalnych ludzi.
Paczka już spakowana i w tygodniu poleci.
@Taxidriver i taki to finał historii



Zaloguj się aby komentować
#olx #gownowpis
Mówią, że na olx to sami problematyczni klienci. A proszę jaki kulturalny i wyrozumiały Pan kupujący się trafił.
Sprzedawałem wzmacniacz (250pln), byłem przekonany, że działa. Świeciło się, ale nie podłączałem. Kolega (ehhh... brak słów) dał mi go za dług mały. Mniejsza z tym.
Pan zapłacił przez olx, nie targował się to i spakowałem i wysłałem grzecznie.
A wczoraj dostaję wiadomość, że nie działa jednak.
Napisałem, żeby w takim razie pieniędzy nie wysyłał (wystarczy nie potwierdzić na olx) i go sobie zatrzymał na części.
Ale... I tak zapłacił. Teraz trochę niezręcznie się z tym czuję, bo nie chciałem go naciągnąć.
Bardzo porządny i kulturalny klient. Jeżeli to czyta to pozdrawiam serdecznie i kłaniam się nisko.
Jak nie naprawi to mu zwrócę honorowo chociaż część.




Zaloguj się aby komentować
#olx #samochody
Jakiś czas temu sprzedałem szrota za 3600, a przed chwilą dostaję wiadomość od gościa co wcześniej te auto oglądał
Nie wiem za ile wystawione, nie odpisał jeszcze.
Auto ładne i zadbane, ale znam je dobrze i nie polecam. Skarbonka bez dna

@Djnx wystawił za 3600.
https://www.facebook.com/marketplace/item/1315923540070725/?ref=search&referral_code=null&referral_story_type=post&tracking=browse_serp%3A16f4faaf-8ffb-4809-a871-c367e2a74c14
Swoją drogą, kupować mazdę w dieslu to trzeba mieć fantazję xD
Zaloguj się aby komentować
Imponująca kolekcja
https://www.olx.pl/d/oferta/lego-9v-kolekcja-pociagow-CID88-ID17pH4W.html
#lego #olx #okazje
Zaloguj się aby komentować
Ktoś chce pociąg w dobrej cenie?
https://www.olx.pl/d/oferta/pociag-lego-na-pilota-CID88-ID17mcPw.html
#lego #okazje #olx
Zaloguj się aby komentować
Poluję na jeden rowerek produkcji niemieckiej, przydałby się powystawowy. Czy znacie jakieś niemieckie odpowiedniki olx? #olx #niemcy #rower
(Rower marki Tout Terrain)
@DerMirker https://buycycle.com/en-pl/shop/search/tout%20terrain
co to za firma krzak ze na buycycle jest tylko 1
Zaloguj się aby komentować
#oszukujo #olx #scam #gownowpis #heheszki bo śmiesznie napisane.
Ledwo człowiek wrzucił coś na olx i od razu takie kwiatki dostaje.
POTWIĘRDŻ SPRZEDĄŹ
Nawet się nie starają złodzieje jedne.

Zaloguj się aby komentować
Typ sobie bez problemu sprzedaje podóby #lego na #olx i ma wyjebane
Zaloguj się aby komentować
@PanNiepoprawny Nigdy. Never ever za darmo na OLX. Są lokalne grupy fejsbukowe typu "śmieciarka jedzie" - oddaję tam, zwłaszcza, że mam w miarę szybką możliwość weryfikacji czy oddaję komuś udzielającemu się, potrzebującemu czy zwykłemu łowcy fantów. Na OLXie nigdy więcej, bo połowa imbecyli nie umie czytać. Oddawałem pralkę, za free, z wielkim szyldem PRALKA USZKODZONA, BĘBEN SIĘ NIE KRĘCI. I 3/4 telefonów/wiadomości - "pralka działa"? Na pytanie, czego nie zrozumiał w pierwszej linijce ogłoszenia i tytule, to większość odpowiedziała "wie pan ja to nie czytam tylko dzwonię od razu bo darmo".
Zaloguj się aby komentować
To już nie pierwszy raz, wrzucam coś na olx i dostaje scam. A na olx póki co zero wyświetleń. Dla mnie to oznacza że oszuści mają algorytm wyłapujący numery w nowych ogłoszeniach a olx nic sobie z tego nie robi.
#olx
#scam
#oszukujo

Zaloguj się aby komentować
Po prostu jak tu nie kochać OLX. Pomijam różne przypadłości na jakie cierpi ten serwis ale: ktoś kupuje przedmiot z dodaną przeze mnie przesyłką OLX, serwis pobiera od kupującego opłatę, ja dostaję kody do wysyłki. Po pierwsze przedmiot nie znika z ofert, a po drugie kiedy chcę ręcznie go usunąć dostaję pytanie za 100 punktów jak na obrazku. Zawsze wybieram NIE choć z natury nie jestem złośliwy. No może troszeczkę.
#olx
Ktoś tu prowadził tag o nonsensach interfejsów w serwisach internetowych #uxplakaljakuzywal nie wiem czy te przypadek pasuje do tagu?

A jak masz dwa takie same przedmioty na sprzedaż to po pierwszej sprzedaży z przesyłką olx, opcja przesyłki znika i nie możesz jej dodać ponownie do tego samego ogłoszenia, tzn możesz, ale pozostanie ona niewidoczna dla następnych kupujących.
Musisz zrobić nowe ogłoszenie tego samego przedmiotu, ale musisz minimalnie zmienić tytuł, opis i zdjęcia bo olx usunie ogłoszenie jako spam.
Sprzedaję trochę rzeczy przez olx i allegro lokalnie i niestety muszę korzystać z tego dziadostwa, bo tam jest najwięcej klientów.
Na allegro ze smartem mam nawet o parę % niższą cenę niż na olx, ale i tak 80% sprzedaży to olx.
sprzedajemy.pl i marketplace odpuściłem zupełnie już, ze względu na totalny brak zainteresowania, ale z tego co zauważyłem wcześniej przy sprzedaży innego produktu czyli różnych maszyn, to na takie przedmioty byli tam już klienci.
Zaloguj się aby komentować
Dobrą książkę mi #olx przedstawił gdy wpisałem w wyszukiwarkę szparagi.
Chodzi o szparaga?
#gownowpis

Zaloguj się aby komentować
Bierzcie bo w przyszłym miesiącu zmienia cenę na 2300-2350!
https://www.olx.pl/d/oferta/lego-bionicle-mix-bulk-zestawy-CID88-ID174P2S.html
#olx #lego #heheszki #januszebiznesu
Zaloguj się aby komentować
Ehh, pieprzeni spamerzy. Zgłaszam od razu takich gości
#olx #januszeolx #zalesie

Zaloguj się aby komentować
#olx to już teraz czesze kasę i od sprzedającego i od kupującego?
#pytanie

Zaloguj się aby komentować
O, a ten zjadł za dużo cytryny XD
#heheszki #olx #samochody

Zaloguj się aby komentować
Koza gratis, to w sumie fajna rzecz xD
#heheszki #olx #konie #zwierzaczki

Zaloguj się aby komentować