2 godziny i nic na wallu, nie może być, jest #nocnazmiana kto spi ten łysa pała #pracabaza
2 godziny i nic na wallu, nie może być, jest #nocnazmiana kto spi ten łysa pała #pracabaza
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Haloooo panie dyrektorze, nie ma co robić na nocnej zmianie, haloooo a pracownikowi i tak trzeba płacić słono, śpisz pan tam? #nocnazmiana
Zaloguj się aby komentować
Ale chłop umęczon po tej robocie. A jutro znowu 12 ehh
#nocnazmiana

Zaloguj się aby komentować
#nocnazmiana #listaobecnosci
Zaloguj się aby komentować
Mialem malego gloda to zrobilem tacke ze wszystkiego co znalazlem. Do popicia ssssyyytttooo
maslanka.
#nocnazmiana czestowac sie.
#gotujzhejto #gownowpis


Zaloguj się aby komentować
Małe, zimne piwko po pracy się należy jak psu buda 😁kabanos dla skali 😂
#gownowpis #nocnazmiana

Zaloguj się aby komentować
Jest 1:40 a ja nie śpię i siedzę w psychiatryku.
Całe szczęście, że mam klucze i o 7:00 stąd wychodzę
Pozdrawiam #nocnazmiana
#pracbaza #psychiatria
Zaloguj się aby komentować
#nocnazmiana #swiatwedlugkiepskich
#przegryw
Czemu ja jeszcze nie śpię, przez chwilę zdawało się że wrócę do normalnego cyklu dnia ehh

Zaloguj się aby komentować
Zrobilem zapiekany jak co, nocna, prosze sie czestowac.
#gotujzhejto #nocnazmiana #gownowpis





Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
halo
#nocnazmiana #listaobecnosci
Zaloguj się aby komentować
halo
#nocnazmiana #listaobecnosci
Zaloguj się aby komentować
Dokonalem egzekucji pierwszego komara w tym roku
#wyznaniezdupy #nocnazmiana
Zaloguj się aby komentować
Maszyny stoją, mam jeszcze 5h przerwy a nie naładowałem telefonu ehh
Nie wiem czy wytrzymam
#nocnazmiana
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Nocny dyżur w szpitalu nie byłby taki zły, kiedy akurat jest cisza i spokój... Gdyby nie ta cholerna aparatura od kamer, która jest zawieszona tuż nad głową w dyżurce...
RurrurrurrurrurrrrrrRrrUuurururu.
Oszaleć można. Da się to jakoś wyciszyć? Bo nasi informatycy mówią że nie i że pora na CS-a. W dzień tego tak nie słychać, ale w nocy to się wwierca w ucho.
#pracbaza #nocnazmiana #monitoring
Kamera nie powinna wydawać żadnego dźwięku. Tam jest chyba coś nie tak z którymś elementem instalacji tych kamer (przebicia prądu, ustawiony zbyt duży prąd na zworkach zasilacza), a może ich zasilacz (jeśli jest przy kamerze) jest jakiś trefny? Albo w ogóle źle dobrana aparatura. Itp. Ewentualnie to nie kamery brzęczą, tylko coś innego. Ogólnie, to ewidentnie jest jakaś fuszerka, albo bardzo stara aparatura i powinien to ogarnąć fachowiec.
Zaloguj się aby komentować
Status podlogi: umyta
Status kociego tylka: umyty
Status monsterka: otworzony
Kot znowu przejechal sie brudnym tylkiem po podlodze, posprzatalem i w nagrode otworzylem monsterka o nowym smaku truskawkowym - chyba jeden z lepszych, zdecydowanie po slodszej stronie, podobny do bialego, ale lepszy
#nocnazmiana
@def @Gepard_z_Libii Moje raz nażarły się tego w święta.
Tragedia bo musieliśmy szorować wykładziny i dywan po brązowych kreskach, ale jak zobaczyliśmy dwa koty robiące dupami maraton, z tylnymi łapami w górze, to pół godziny tarzaliśmy się ze śmiechu, niezdolni do niczego poza histerycznym śmiechem.
Jeszcze im to musieliśmy z dup wyciągać - bobki zapakowane świątecznie.

Zaloguj się aby komentować
Minusy zasniecia o 18:
Budzisz sie o 23 i juz zasnac nie mozesz
#nocnazmiana
Zaloguj się aby komentować
Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy
Hej hej lalalala hej hej hej hej
#nocnazmiana
#pracabaza
Zaloguj się aby komentować