Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#smieszneobrazki #memy #kroliki #narkotykizawszespoko

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Dobrze wyszło
https://youtube.com/shorts/EZpi3k7CA7U?feature=share
#koty #smiesznekotki #narkotykizawszespoko
Zaloguj się aby komentować
*przyjęty wniosek ma moc dopiero od jutra
#memy #heheszki #narkotykizawszespoko

Zaloguj się aby komentować
Tajskie alkohole
W Tajlandii jak wszędzie indziej na świecie autochtoni lubią sobie podkoloryzować rzeczywistość za sprawą środków psychoaktywnych jak i starego znajomego alkoholu.
Co do #narkotykizawszespoko napiszę na ten temat (jeśli się uda zebrać wystarczająco danych
Piwa - Chang, Singha i Leo. Singha i Leo to jedna kompania, Chang należy chyba do grupy Carlsberg. Ja lubię Leo ponieważ jest najtańsze a w smaku nie widać różnicy, więc po co przepłacać #pdk
Wina - są importowane wina (te najpopularniejsze i zazwyczaj z dolnej półki cenowej) w cenach, które uwłaszczają godności i rozumowi człowieka. Zresztą na wyjeździe pije się lokalne wyroby w Szkocji-łiskacze,na południu Europy we Włoszech - grappe, w Portugalii - aqua dente, we Francji - koniak i szampana (we wszystkich tych krajach wina są fantastyczne i należy ich koniecznie spróbować!)
Tajlandia jednak nie gęsi i swoje wina mają, słodkie i wytwarzane z owoców ale jednak. Nad rzeką Kwaim piłem wino z bananów oraz ananasa, czy polecam? no tak średnio bym powiedział ale to przez to, że wiem jak wino smakować powinno
Mocne alkohole - no i tu się zaczyna tango. Co mamy do wyboru? Tajski rum - Sangsom Rum i wszelkie jemu podobne. Osobiście uważam go za zdatny do picia, ma 40% (uczciwie) i smakuje na tyle dobrze, że można go pić na czysto (mam przełyk zaprawiony węgierskimi palinkami więc 40% to dobry początek)
Tajska whiskey(?) - Hong Thong- smakuje ohydnie ale przynajmniej bebechy po niej bolą (OMIJAM), Regency - skromne 35% ale da się spokojnie wypić, jakość w rozsądnej cenie czyli "kopie i w ogóle"
Blend 285 - da się wypić i jest mała szansa, że ten co to popełnił kiedyś pił prawdziwą szkocką (ale pewnie wszystko zapomniał na kacu)
Domorosłe wyroby alkoholopodobne - Tajowie (z tego co poznałem to głównie na południu) lubią pędzić swoje alkohole, z czego? jak to bimber, z czego się da. Dziś miałem okazję skosztować tajskiej nalewki na miodzie.
Sądząc po kolorze to do barwienia użyto płynu do chłodnic, jednak w smaku jest całkiem ok (jeśli lubicie słodkie)
gdzie kupić? u mojej szwagierki w sklepie po środku niczego w Nakhhon Si Thhamarat.
Chiang chun - chińska nalewka ziołowa-moja ulubiona, tania, smaczna i dostępna w 7/11
#paszczakwtajlandii #podroze #pijzhejto


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
naćpałem się #narkotykizawszespoko
Zaloguj się aby komentować
#filmy #narkotykizawszespoko #gownowpis #ciekawostki
Jakby ktoś chciał (i jeszcze nie oglądał) fajny film na jakiegoś tripa, ale też, aby przenieść się do magicznej krainy bez żadnych używek, to polecam gorąco. Robi wrażenie. Nie tylko ścieżka dźwiękowa, czy piękne obrazy.
Samsara (2011) -Drugi film reżysera "Baraki" to dokumentalna podróż przez najpiękniejsze zakątki 25 krajów na całym świecie z muzyką Lisy Gerrard i Dead Can Dance.
Zdjęcia do filmu kręcono w miastach: Giza (Egipt), Jerozolima (Izrael), Mekka (Arabia Saudyjska), Petra (Jordania), Tokio (Japonia), Pagan (Birma), Wersal (Francja) i Dubaj (Zjednoczone Emiraty Arabskie); na terenie Kalifornii (USA), Tybetu (Chiny), Indonezji, Indii, Namibii, Filipin, Angoli, Nepalu, Palestyny oraz Turcji.
Przez kilka lat filmowcy próbowali uzyskać pozwolenie na filmowanie w Korei Północnej, jednak ostatecznie odmówiono im zgody.
Na filmwebie:
Oceny użytkowników - 8,2
Krytycy - 6,9
A tu proszę trailer:
Zaloguj się aby komentować
Zagadka podróżnicza, co może pływać i szybować w obłokach jednocześnie?
odpowiedź w komentarzu
#paszczakwtajlandii
#podroze
#narkotykizawszespoko
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#heheszki #hunorobrazkowy #narkotykizawszespoko

Zaloguj się aby komentować
#heheszki #humorobrazkowy #narkotykizawszespoko

Zaloguj się aby komentować
#zawszesmieszy
Ten tag jest przez pomyłke i nie mogę usunąć #narkotykizawszespoko
#humorobrazkowy #lotr
#heheszki #narkotykizawszespoko

Zaloguj się aby komentować
Popelnilem mema
#heheszki #narkotykizawszespoko

Zaloguj się aby komentować
Udało Wam się zakupić najnowszy rzut Aurory 20% ? Opakowanie ma inny kolor i mam wrażenie że działa inaczej.
Jak u Was?
#medycznamarihuana #narkotykizawszespoko #aurora #cannabis

Zaloguj się aby komentować
Łysy sąsiad z wąsem podrzucił mi dzisiaj tą paczkę i woreczki strunowe. Powiedział, że jest zbyt zmęczony, bo gotował cały weekend, a jak podzielę to odpali mi procent.
Troszkę się cykam
#lego #heheszki #narkotykizawszespoko

Zaloguj się aby komentować