Gołąb się na mnie patrzy
#mojezdjecie #tworczoscwlasna #fotografia #zwierzaczki #ptaki

Gołąb się na mnie patrzy
#mojezdjecie #tworczoscwlasna #fotografia #zwierzaczki #ptaki

Zaloguj się aby komentować
„Zgubiłem się” na środku jeziora xd
Ale za to mam zrobiony papieski dystans!
#szwecja #lyzwy #sport #mojezdjecie #2137



Zaloguj się aby komentować
Kocham miejsce, w którym żyję 2
Mój wczorajszy wpis spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem. Jeżeli będzie zainteresowanie, to będę dostarczał więcej informacji i materiałów z Kornwalii, którą od wielu lat jest moim domem i pasją.
Przez moją wrodzoną ciekawość świata, wniknąłem w zupełnie inny niż brytyjski kornwalijski świat.
Dziś pokażę Wam
Poprzez bardzo specyficzne warunki naturalne, często dochodzi do zjawiska tęczy, a wielokrotnie możemy zobaczyć cały piękny łuk, a niekiedy tęczę widać nawet potrójnie. Niestety, jeszcze nie znalazłem garnca złota, ale się nie poddaje
Zdjęcie zrobione na plaży Towan Blystra w Newquay. Z ciekawostek mogę dodać, że nazwa Towan Blystra, to dawna, historyczna nazwa Newquay, w martwym już języku kornwlijskim.
Na plaży również widoczny najbardziej charakterystyczne miejsca. Z prawej Dom na Skale a z lewej historyczny port w oddali widać surferów.
Mam nadzieję, że kogoś zainteresuje i być może zainspiruje do eksploracji tych niezwykłych okolic.
#kornwalia #emigracja #uk #anglia #mojezdjecie

Zaloguj się aby komentować
Kocham miejsce, w którym żyję
#kornwalia #emigracja #uk #anglia #mojezdjecie

Zaloguj się aby komentować
Dzisiejszy spam Bartka, a szczególnie ten post:
https://www.hejto.pl/wpis/ehhh-co-chlop-dzisiaj-postow-naprodukuje-nie-bedzie-co-postowac-przez-tydzien-wy
Przypomniał mi, że mam zdjęcie z tymi kulkami z bliska xD
Panie i Panowie, przedstawiam Wam: Mina morska xD
Zdjęcie zrobione 16 lat temu w muzeum na Helu, w jednym z bunkrów.
Odkręciłem sobie jeden z tych cycków(był już odkręcony
#morze #muzeum #mojezdjecie
P.s. zdjęcie wykonane jak jeszcze byłem piękny i młody. Teraz zostało tylko "i" po środku xD


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Plage de Saint Antoine, #korsyka wczoraj o swicie;)
#nxofocia #fotografia #mojezdjecie


Zaloguj się aby komentować
Akurat zadne auto nie jechalo i udalo sie cyknac taka fotke zanim pan kolarz zniknal za zakretem
#gory #rower #fotografia #mojezdjecie #podroze

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Paryż jest dosyć przyjazny o tej porze roku, pod warunkiem, że nie pada.
Nie zaczęło się dobrze, bo już w pociągu z lotniska przyczepił się do nas naćpany francuz aparycji Riberyego i gadał od rzeczy, ale ku uciesze mojej i reszty pasażerów szybko wysiadł. Hotel - dzielnica Gare du Nord, którą niektóre portale opisują jako ghetto. Gigantyczny dworzec kolejowy jednak nie okazał się żadną meliną, więc przez kolejne dni po prostu chodziliśmy i jeździliśmy metrem nie trzymając się za kieszenie ani nie rozglądając się za nożownikiem biegnącym w naszym kierunku.
Choć żeby było śmiesznie, to dosłownie wczoraj ktoś na tym właśnie dworcu zakosił dokumenty z planami bezpieczeństwa igrzysk jakiemuś urzędasowi xD
Dni zleciały szybko, metrem zjeździliśmy miasto chyba wzdłuż i wszerz, nogi wchodzą do d⁎⁎y, ale było warto.
Nie widziałem żadnego szczura (pewnie za zimno), w metrze nie wali gównem, nie spotkałem nikogo kto chciał mnie wydymać na hajs. To, co natomiast zauważyłem to ludzie, którzy pomimo przeróżnych narodowości normalnie koegzystują ze sobą, pomogą z uśmiechem na twarzy znaleźć drogę do biletomatu pomimo słabej znajomości angielskiego. Klimat w pobliskiej knajpie sprawiał wrażenie mocno lokalnego, ludzie wchodzili i witali się z barmanami, część klientów była nawet w garniturach prosto po pracy.
Generalnie zwykły turysta śmiertelnik jeśli nie jest w temacie, to nie jest w stanie dostrzec żadnych większych niebezpieczeństw w swoim kierunku. W ciągu 20 lat przez które mnie tu nie było nie zauważyłem, aby zmieniło się to na gorsze, a wręcz przeciwnie. Wiadomo, trzeba mieć oczy szeroko otwarte, ale to jak w każdym większym mieście. I przede wszystkim nie słuchać medialnych doniesień o rzekomym giga-burdelu na tle rasowym jaki tu na codzień panuje, bo to już na samym starcie wprawia to w zakłopotanie i brak chęci do zwiedzania.
Przy okazji częściowo przyznam rację @jonas , z którym jakiś czas temu konfrontowałem tę kwestię uznając, że mimo wszystko trochę przesadza. Z uwagi na wyżej opisane incydenty nie mogę powiedzieć, że nie miał trochę racji, ale jednak z całą pewnością charakter jaki rysują Paryżowi media mija się z rzeczywistością drastycznie.
#paryz #podroze #mojezdjecie

@festiwal_otwartego_parasola
Z uwagi na wyżej opisane incydenty nie mogę powiedzieć, że nie miał trochę racji, ale jednak z całą pewnością charakter jaki rysują Paryżowi media mija się z rzeczywistością drastycznie.
Tysiące ludzi - głownie Japończyków - ma wyidealizowany obraz tego miasta przez literaturę i media - i gdy do Paryża przyjeżdżają to zastają inną rzeczywistość niż ta wykreowana w ich głowie - to prowadzi do swego rodzaju szoku kulturowego: https://en.wikipedia.org/wiki/Paris_syndrome .
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Tak zwane Peru na Teneryfie, czyli Masca i Roque Catana o zachodzie Slonca. O tej porze roku Slonce szybko znika za gorami i o 17 wszystkie puby, restauracje i sklepy (a jest ich nie wiele) juz sa zamkniete, wiekszosc osob juz wyjezdzala, wiec przynajmniej nie bylo problemu z parkingiem
Fuji xt30 i Tamron 17-70 (tutaj na 44mm) bracket +/- 2ev 1/750s F5 iso 160.
#podroze #fotografia #gory #mojezdjecie #trekking

Zaloguj się aby komentować
Eh, a moze by tak wszystko pierdolnac i zamieszkac w takim "domku" na Teneryfie w lesie Anaga?
#podroze #fotografia #mojezdjecie #gory

Zaloguj się aby komentować
#fotografia #mojezdjecie #morze #zdjecia #fotobajt2057 (ciekawe, czy tak się tworzy tagi)
Zdjęcia zrobione nad polskim morzem. Chyba w tamtym roku.
A niedługo przecież skończy się zima.

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#fotografia #bialystok #mojezdjecie #vikingfoto

Zaloguj się aby komentować
A pochwale sie! Udalo sie upolowac sigme 135mm 1.8 za £500, przyszla wczoraj to od razu trzeba bylo postrzelac
#fotografia #mojezdjecie #zwierzaczki #pokazpsa #samoyed #smiesznypiesek #psy

Zaloguj się aby komentować
A takiego lwa morskiego robiacego salto widzieliscie?
#fotografia #mojezdjecie #smiesznypiesek #zwierzaczki

Zaloguj się aby komentować