Dzisiejszy spacer o wschodzie na Punta Di Sperone, #korsyka
@3t3r mialem tam niezly wisok na Sardynie, bo to samiuskie poludnie wyspy, ale Ciebie nie dostrzeglem, spales?
#fotografia #mojezdjecie #drony
#nxofocia jak cos:)



Dzisiejszy spacer o wschodzie na Punta Di Sperone, #korsyka
@3t3r mialem tam niezly wisok na Sardynie, bo to samiuskie poludnie wyspy, ale Ciebie nie dostrzeglem, spales?
#fotografia #mojezdjecie #drony
#nxofocia jak cos:)



Zaloguj się aby komentować
#mojezdjecie #ptaki #ornitologia #ptakozagadka
Pocztówka z wakacji na Wyspach Owczych. Kogo udało mi się uwiecznić na zdjęciu?

Zaloguj się aby komentować
#niemcy #podrozujzhejto #podroze #mojezdjecie

Zaloguj się aby komentować

Katowice Spodek i KTW
Poniedziałkowy Poranny Kadr
Fot. Piotr Witowski / Urokliwy Śląsk / Śląsk Jest Prze Śliczny
FujiFilm Classic Chrome
https://www.facebook.com/groups/slaskjestprzesliczny/posts/8693677617402296/
#katowice #slask #spodek #architektura #fotografia #mojezdjecie
Analogowego Land Rovera w czerni i bieli jeszcze nie było (° ͜ʖ °) Zatem:
#fotografia #fotografiaanalogowa #mojezdjecie #ciekawostki #motoryzacja #landrover



Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ostatni biwak w wersji analogowej B&W. Czyli ciąg dalszy rolki z Minolty (° ͜ʖ °)
#fotografia #fotografiaanalogowa #mojezdjecie #ciekawostki #offroad





Zaloguj się aby komentować
Nic większego dzisiaj nie zobaczycie.
Flakturmy w Wiedniu, 2/6.
#austria #wieden #mojezdjecie


@adamszuba https://en.wikipedia.org/wiki/Flak_tower
Zaloguj się aby komentować
#mojezdjecie #kolej
Jakoś panowie mi się skojarzyli z gołębiami siedzacymi w równych odstępach.

Zaloguj się aby komentować
Płock analogowo.
Zdjecia na kliszy Kodak Pro. Wziąłem na próbę i chyba więcej nie kupię, bo zdjęcia z Kodaka Vision 3 są bardzo podobnej jakości, a taniej towychodzi, a ponadto Vision ma czułość 500 ISO, naśietlam zaś na 800 i forsowanie mam w labie gratis. Kodak Pro ma ISO 100, więc możliwości w słabym świetle dużo mniejsze.
#fotografia #fotografiaanalogowa #mojezdjecie #podroze #plock





Zaloguj się aby komentować
#ptaki
#ornitologia
#fotografia
#mojezdjecie
#pentax
Sójka

Zaloguj się aby komentować
#ptaki
#ornitologia
#fotografia
#mojezdjecie
#pentax
Cznadel

Zaloguj się aby komentować
#ptaki
#ornitologia
#fotografia
#mojezdjecie
#pentax
Zięba

Zaloguj się aby komentować
#ptaki
#ornitologia
#fotografia
#mojezdjecie
#pentax
#ptakozagadka
@maximilianan dajesz

Zaloguj się aby komentować
Rozpoczynam analogową rolkę czarno białą z grubej rury.
Bo "Niedziela wieczur i humor gituwa" w wersji współczesnej, ale z aparatu Minolta 7000 i filmu Kentmere PAN 400.
#fotografia #fotografiaanalogowa #ciekawostki #mojezdjecie #tworczoscwlasna #architektura

Zaloguj się aby komentować
@dziadekmarian chciałeś Dżordża Śpiewaka to proszę, złapałem dzisiaj. Inny drozdowaty i trzeci, obsrywacz w pakiecie.
@Heterodyna dziękuję za motywację do zakupu obiektywu
#fotografia #mojezdjecie #ornitologia #ptaki #canon



Zaloguj się aby komentować
#ptaki
#ornitologia
#fotografia
#mojezdjecie
#pentax
#ptakozagadka
Kto to jest?

Zaloguj się aby komentować
#ptaki
#ornitologia
#fotografia
#mojezdjecie
#pentax
Sroka

Zaloguj się aby komentować
#ptaki
#ornitologia
#fotografia
#mojezdjecie
#pentax
Strzyżyk

Zaloguj się aby komentować
#ptaki
#ornitologia
#fotografia
#mojezdjecie
#pentax
Szczygieł

Zaloguj się aby komentować