#warminskomazurskie
#ptaki
#ornitologia
#fotografia
#mojezdjecie
#majowka
Błotniak stawowy



#warminskomazurskie
#ptaki
#ornitologia
#fotografia
#mojezdjecie
#majowka
Błotniak stawowy



Zaloguj się aby komentować
Takie miałem spotkanie podczas ostatniej wizyty w Bieszczadach:)
#mojezdjecie #ornitologia #ptaki #fotografia #bieszczady

Zaloguj się aby komentować
#warminskomazurskie
#fotografia
#mojezdjecie
#zwierzaczki
Taki koleś w lesie na mnie wyszedł. Jak rzadko. Zawsze to ja jestem zaskakiwany i orientuję się w chwili, gdy rozpoczyna się ucieczka. Tu ja zaskoczyłem jego. Odwrócił głowę w moim kierunku po usłyszeniu trzasku migawki. I w nogi. Był nie dalej niż 20 metrów ode mnie.


Zaloguj się aby komentować
#warminskomazurskie
#fotografia
#mojezdjecie
#zwierzaczki
Wyjaśniło się błyskawiczne znikanie ziaren słonecznika w karmniku.
Kupiłem karmnik dla ptaków a sklep omyłkowo wysłał karmnik dla kun.


Zaloguj się aby komentować
Kilka fotek z majówki na Rugii. Niby średni format, a zdjęcie wychodzą jak robione komórką XD
Klisza Kodak Portra 100, aparat Yashicaflex. Chyba bardziej mi się podoba sam proces robienia zdjęcia niż efekt końcowy.
#fotografia #fotografiaanalogowa #tworczoscwlasna #mojezdjecie




Zaloguj się aby komentować
Ferrari 512 TR
FB & IG: GSautorsko
#gsautorsko #samochody #motoryzacja #carspotting #mojezdjecie





Zaloguj się aby komentować
Lubię robić takie zdjęcie na których nie wiadomo o co chodzi.
#fotografia #mojezdjecie

Zaloguj się aby komentować
Nazistowski ośrodek wypoczynkowy Prora to ogromny kompleks o długości prawie 4,5 kilometra, składający się z ośmiu identycznych bloków, zbudowanych tuż przy plaży na wyspie Rugia. Powstał w latach 30. XX wieku jako część programu „Kraft durch Freude" i miał pomieścić nawet 20 tysięcy wczasowiczów. W latach 80. jedna z części Prory była wykorzystywana przez NRD do kształcenia obcokrajowców, głównie z Afryki i Azji, pochodzących z krajów zaprzyjaźnionych z blokiem wschodnim. Po zjednoczeniu Niemiec kompleks stopniowo niszczał. Obecnie część budynków została odrestaurowana i zamieniona na luksusowe apartamenty, hotele oraz muzeum, ale wiele segmentów nadal stoi opuszczonych z powodu trudności finansowych.
#podroze #fotografia #mojezdjecie #niemcy





Zaloguj się aby komentować
U Niemca nawet pole od linijki. I cyrkla.
Prawie nigdzie nie można tutaj dronować, bo albo rezrwat, albo droga wodna albo teren zabudowany a wszędzie tam nie można. Co za po#@$any kraj.
#drony #fotografia #mojezdjecie #fotografiadronowa

Zaloguj się aby komentować
#mojezdjecie
Podoba się dla mnie ta chmurka.
To bardzo ładna chmurka.

Zaloguj się aby komentować
Niemiecka wąskotorówka. Myślałem, żeby wrzucić tę fotkę na grupkę miłośników kolejowych zdjęć, ale sami wiecie, kłopoty mi nie potrzebne.
Pozdrawiam miłośników kolei i fotografi :-)
#mojezdjecie #fotografia #kolej #pociagi #niemcy #podroze

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Faktycznie wygjenta.
#podroze #mojezdjecie #wlochy

Zaloguj się aby komentować
Piękny klimat ma ta prasłowiańska wyspa w czasowym zarządzie germańskim.
#mojezdjecie #zdjecia #fotografia #podroze





@maciekawski Trochę drożej niż w PL, noclegów dużo, my mamy mieszkanie w starej szkole - odremontowany budynek z czerwonej cegły z kaszyanowcami na podwórku, 100 m od plaży. Knajp mnóstwo., ceny też odrobinę wyższe niż w Polsce. Za zupę płacę 8 €, fish and chips 16€ i koło 16-18 € za danie obiadowe. Jedzenie jest tutaj rewelacyjne, jeśli się ludzi ryby i szparagi - teraz sezon. W sumie tak dawno nie byłem na polskim morzem, że trudno mi to porównać do polskich cen.
Zaloguj się aby komentować
Pozdro ze sztrasberga.
Na sali jakaś młodzież siedziała.
#francja #uniaeuropejska #parlamenteuropejski #mojezdjecie #podrozujzhejto



Zaloguj się aby komentować
Całkiem tutaj niebrzydko nad tym niemieckim bałtykiem. Powiem więcej, podoba mi się.
#fotografia #podroze #mojezdjecie





Zaloguj się aby komentować
No więc udało się i dotarliśmy na Rugię. Niby Bałtyk a jednak trochę inny. Ludzi brak, pusto zupełnie. No i takie majówkie to ja rozumie. Tylko daleko strasznie z Wawy....
#mojezdjecie #fotografia #podroze
Ps. Foty cyfrowe, ze statywu, trochę już światła brakowało, no i celowo wydłużyłem czas naświetlania, żeby wygładzić taflę wody. Efekt wydaje się zadowalający 😃


Zaloguj się aby komentować
Majówka trwa dalej razem z @Shagwest , dziś Włochy. Przepiękny region
#kapibaraontour2025 #qjmotor #qjmotor800s #wycieczka #mojezdjecie #zwiedzanie





Zaloguj się aby komentować
Muzeum pana Porsche i panów Daimler-Benz.
#niemcy #podrozujzhejto #mojezdjecie #porsche #mercedes




Z ręką na sercu - Mercedes jest dużo lepszą opcją, gdyby ktoś się zastanawiał. 7 pięter, mnóstwo aut i plansz z historią. 16€, ale jak wcześniej odwiedziliśmy Porsche to mamy 25% zniżki.
W Porsche (12€) jest biedniej, aut trochę jest, ale postawione wybiórczo - a przynajmniej takie miałem wrażenie. Zabrakło mi tam Boxstera (dość ważny chyba model dla marki), czy kilku generacji 911 (były w zasadzie tylko 901, jakaś carrera z lat 70', 996 i ostatnie dwie gen.). Pokazali 959, 928, ale już Flatnosa czy 924/944 zwykłego już nie...
Zaloguj się aby komentować
Na swej drodze napotkałem Jezusa. Trochę brudny, ale za to wielki.
Pozdrawiam wszystkich!
#drony #fotografia #mojezdjecie #fotografiadronowa #jezus

Zaloguj się aby komentować