@hejto Zrobicie animację cofania pioruna? Parę osób prosiło, fajnie by to wyglądało, jakby przy zdejmowaniu pioruna ten implodował zamiast znowu eksplodować.
Skandaliczne zachowanie aktywistów,wspieranych przez jedną ze stacji tv.
Nie chcieli podać dokładnej lokalizacji nielegalnych imigrantów.W tym czasie#funkcjonariuszeSGi strażacy prowadzili wyjątkowo trudną akcję poszukiwawczą na bagnach -#PSGNarewkaNie mogli odnaleźć osób.
Powiedzmy sobie bez ogródek - ci polskojęzyczni "aktywiści" najzwyczajniej w świecie współpracują z organizacjami przestępczymi które trudnią się przemycaniem ludzi.
No nie ma co owijać w bawełnę.
Widzieliście pewnie te nagrania transponderów statków, gdzie włoscy "aktywiści" hurtowo podpływają statkami pod wybrzeże Afryki, zawijają imigrantów z pontonów, po czym przewożą ich na wody terytorialne Włoch gdzie władze muszą ich przejąć, bo takie jest prawo.
Dziwnym trafem dokładnie wiedzą gdzie i kiedy będą te pontoniki i łajby z "uchodźcami".
Tutaj mamy to samo. Ci ludzie na bank od początku, od 8 listopada zeszłego roku, są w kontakcie z przemytnikami i robią wszystko by tych ludzi, którzy z uchodźcami nie mają nic wspólnego, przemycić do EU.
Ciekawe skąd ciągną więcej kasy - od różnych Sorosowych fundacji, z budżetu państwa, które łoży na te ich NGOsy (Dupiarz i prezydenci innych miast chętnie sypią im kasą), czy od kryminalistów.
Amsterdam. Niezadowoleni z otrzymanego zakwaterowania imigranci podpalili je, a następnie zażądali lepszych mieszkań. Startcomplex Riekerhaven to rezydencja z kontenerów dzielona przez "uchodźców" z holenderskimi studentami, którzy zostali bez lokum.
Zauważyliście że wyglądający przeciętnie, wykształcony Polak np. inżynier, pracujący nawet za średnią krajową (gdzieś w korpo) ma mniejsze szanse na znalezienie w Polsce partnerki niż taki sobie imigrant z Azji, bez wykształcenia, bez języka (często nawet angielskiego). Z moich obserwacji taki imigrant z Azji po kilku miesiącach w #warszawa znajduje sobie partnerkę (Polkę) a rodowity Polak który jest w miarę ogarnięty życiowo ma z roku na rok coraz trudniej znaleźć jakąkolwiek zainteresowaną. Wystarczy wyjść na miasto by zobaczyć to zjawisko gdzie jakiś Hindus z Ubera całujący się namiętnie z Polką to częsty widok. Podziękujcie #pis że potrafią wydać kilkaset tysięcy nowych wiz rocznie z czego 90% to mężczyźni. Dysproporcja robi swoje, Polacy nie mają alternatywy do Polek. Tak, tak są (były) Ukrainki tylko 80% to już kobiety zamężne, albo powyżej 40' a sporo młodych i wolnych po kilku miesiącach od wybuchu wojny już nie przebywa w Polsce (np. w Niemczech jest już 1 milion uchodźców z UA, większość wjechała tam po jakimś czasie w Polsce i najczęściej mobilne były właśnie te młode).
@kroguletz wystarczy się pogodzić że się żyje w chlewie zwanym Polską i przestaje to tak bardzo przeszkadzać :), wyobraź sobie jakiś afrykański kraj, poludniowo amerykański lub gówniany azjatycki i że właśnie w takim mieszkasz, od raaaazu lepiej, jakbyś był na wakacjach i obserwował dziwnych tubylców xD
nowe sanatorium, dom samotnej matki, odnowiony kampus czy centrum rehabilitacji dla niepełnosprawnych? Nie to ośrodek dla cudzoziemców za ponad 40 baniek - z salą komputerową, klimatyzowanymi pokojami, siłownią oraz boiskiem.
Dziękuję. Możesz napisać od razu ile osób doceniło Twoje komentarze w tym wpisie? Tak dla porównania, skoro jako argument w dyskusji uważasz poparcie od innych użytkowników.
Zakładanie z góry, że jakaś grupa ludzi o określonej narodowości czy kolorze skóry zniszczy budynek to szowinizm i rasizm.
Trudno ci to będzie zrozumieć, ale tak już jest z rasistami i szowinistami. Współczuję.
WTF? O czym Ty w ogóle mówisz? Skąd założenie, że uważam że te budynki zostaną zniszczone przez ludzi o innej narodowości czy kolorze skóry? Skąd pomysł, że widzę jakiś problem w utrzymaniu ośrodka w tym stanie? Piękny sofizmat