Cześć!
Dawno nic nie było nowego więc... dziś przyszła na to pora
Przedstawiam wam kolejną skrzyneczkę, pudełeczko z pokrywką.
Wymiary to około 12 x 12 x 6 cm
#pandziahandmade #pochwalsie #chwalesie #handmade #diy #rekodzielo

Cześć!
Dawno nic nie było nowego więc... dziś przyszła na to pora
Przedstawiam wam kolejną skrzyneczkę, pudełeczko z pokrywką.
Wymiary to około 12 x 12 x 6 cm
#pandziahandmade #pochwalsie #chwalesie #handmade #diy #rekodzielo

Zaloguj się aby komentować
Kolejny weekendowy projekt - tym razem małe kolumny na biurko. Nawet jakoś to gra 😄
#diy #hobby #majsterkowanie #chwalesie #handmade #cnc #audio

Zaloguj się aby komentować
Powiedz przyjacielu i wejdź
Z okazji Światowego Dnia Czytania Tolkiena, dziś pokazuję projekt tematycznie związany z uniwersum Śródziemia - drewniana skrzynka-książka zdobiona motywem Drzwi Durina z "Władcy Pierścieni" i krasnoludzkimi runami. Grafika nakładana metodą decoupage, detale wypukłe odciskane (imitacje zwięzów i okuć) i ręcznie rzeźbione (geometryczne obramienie, imitacja skał i gałęzi), malowane i lakierowane. Po bokach skrzynki wypukła imitacja stron, plus srebrne zamknięcie z przodu.
Runy wkomponowane w grafikę zostały zaczerpnięte z wariantu krasnoludzkiego pisma zwanego Angerthas Moria - był to wariant używany przez krasnoludów z Khazad-dûm.
Więcej moich szpargałów twórczych jak zawsze na #apaturiart
#tolkien #lotr #wladcapierscieni #fantasy #fantastyka #rekodzielo #handmade #tworczoscwlasna #chwalesie #hobby




Zaloguj się aby komentować
Cześć wszystkim.
Tym razem chciałbym Wam pokazać wisior na męski tors, inspirowany runą udręki z gry Planescape Torment. Wysokość 45mm, srebro 925. Wykonany ręcznie z odlanej i przewalcowanej blachy.
Pozdrawiam serdecznie.
#rekodzielo #handmade #bizuteria #emdepio #rzemioslo




Zaloguj się aby komentować
Drewniana skrzynka-książka w klimatach magicznych
Jak ja lubię projekty stylizowane na księgi magiczne
Więcej moich szpargałów twórczych jak zawsze na #apaturiart - zapraszam!
#rekodzielo #handmade #hobby #tworczoscwlasna




Zaloguj się aby komentować
Witam serdecznie drogą społeczność hejto.pl
Dzisiaj wykonałam kartkę "wyzwaniową"- miała nawiązywać kolorystycznie do załączonej grafiki, a te kolory zdecydowanie skojarzyły mi się z klimatem dżungli xD
Ogólnie lubię robić takie wyzwaniowe prace, ale zawsze mi potem na stanie zalegają, bo po co komu taka kartka z papugami heheh
Jak coś to jest dostępna do zakupu, więc zapraszam koneserów papug lub klimatów tropikalnych
#kartkicytmirki - tu dodaję swoje prace, zapraszam
#rekodzielo #handmade #diy #chwalesie #hobby



Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Cześć wszystkim.
Wykonałem ostatnio wisior, który chciałbym Wam zaprezentować. Tym razem spróbowałem zrobić oprawę typu "rex", kamieniem jest topaz sky blue 5mm, srebro 925. Nawiązując do koronnej stylistyki, wymodelowałem nieco zawieszkę, żeby nadać formie trochę przestrzeni i lekkości, ostateczny efekt pozostawiam Waszej ocenie. Całość wykonana ręcznie od przetopienia srebra i odlania blachy do walcowania.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
#rekodzielo #handmade #bizuteria #emdepio #rzemioslo





Zaloguj się aby komentować
Nowa figurka. Słowiański bóg Weles zwany też Wołosem, patron świata podziemnego, magii, rzemiosła i bogactwa.
Drewno olchowe, wysokość 21 cm.
#rekodzielo #rzezba #hobby #handmade



Zaloguj się aby komentować
Klik klik i kartka gotowa
W Dzień Kobiet naszła mnie ochota na wykonanie takiej męskiej kartki. Jak coś, to jest dostępna od ręki. Wyjątkowo dla Was na hasło SpadajCytmirkaZTymiKartkami 5% rabatu XD
A i jeśli ktoś by rzeczywiście chciał kupić, to mogę dodać personalizację w postaci imienia z drewnianych literek
#kartkicytmirki
#handmade #rekodzielo #diy #chwalesie #hobby

Zaloguj się aby komentować
Cześć!
W dzisiejszym poście trochę odbiegamy od dotychczasowej tematyki mojego rękodzieła. Co prawda nadal pudełko... ale inaczej
Proste, a zarazem ma swój urok.
#pandziahandmade #pochwalsie #chwalesie #handmade #diy #rekodzielo


Zaloguj się aby komentować
To najdłużej robiona przeze mnie czapka. Sama w sobie jest bardzo prosta, ale przy tak cienkich drutach i podwójnym podwinięciu, to było dziubdzianie. Całkowicie dopasowana do tego co chciałam. Zależało mi na dociepleniu zatok. W kolorze na który polowałam. Żadne zdjęcie i żadne światło nie jest w stanie go oddać. Kocham tę zieleń. Wełna z alpaką zmieszana z moherem i jedwabiem. Po suszeniu teraz boje się przymierzać bo mam obawy, że jest ciut przyciasna :D
#diy #dziewiarstwo #hobby #handmade

Zaloguj się aby komentować
#dzienmezczyzn #bizuteria #rzemioslo #handmade #totemybizuteria
Dzień dobry Mężczyźni
Jako 100% przedstawicielka Kobiet w dniu Waszego Święta, chcę Wam złożyć jak najlepsze życzenia. A że w tej kwestii pewnie ilu Mężczyzn tyle przemyśleń, więc życzę każdemu z Was z osobna, by spełniły się Wasze wszystkie indywidualne pragnienia (oczywiście wszystko zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami prawa
YT: https://www.youtube.com/watch?v=84mA8X-ZJd8

Zaloguj się aby komentować
Na hejto jeszcze mnie nie było z naklejkami, wiec oto jestem xD
Zachęcam do zakupu naklejek spurdo, mam też wersję papowlepek z Papieżem Polakiem
Taki zestaw zawiera 10 losowych naklejek (raczej się nie powtarzają) i kosztuje 12zł + wysyłka.
Dla bardziej rozrzutnych mogę zaoferować 20 naklejek w cenie 20 zyla
#kartkicytmirki - niby nie kartki, ale nadal mój twór
#handmade #spurdo i dam #2137 bo może ktoś chce zobaczyć wersje z papieżami xd


Zaloguj się aby komentować
Zgubiłam swój ukochany pierścionek:( pogodzona ze zgubą wiem, że kupię jednak nowy. Zastanawiałam się, czy zakupić jak poprzedni u Argenta Mistica, czy może znacie i jesteście w stanie polecić coś równie pięknego i w tych klimatach do 800zł? Myślałam rzecz jasna nad srebrem i jakimś czarnym kamieniem.
#pierscionek #bizuteria #rzemioslo #rekodzielo #handmade #moda #modadamska #rozowepaski

Zaloguj się aby komentować
Hej.
Dziś mam dla Was ostatnio ukończoną pracę. Storczyki
Wyszywany na Congress Stramin 24ct, półkrzyżykiem, rozmiar haftu 30x40, ramy 40x50
#haftowanie #haft #wyszywanie #rekodzielo #handmade #kwiaty

Zaloguj się aby komentować
Cześć.
Nadszedł czas na pokazanie czegoś nowego. ^^
Tym razem coś niezwiązanego z grami, fantastycznym światem.
#pandziahandmade #pochwalsie #chwalesie #handmade #diy #rekodzielo


@pawel-l-1 dopóki mam okazję to robię
@Pan_Buk to nie są książki
Zaloguj się aby komentować
Tiffany, Cartier czy Totemy… I choć wiem, jak absurdalnie to brzmi, posłuchajcie o historii powstania tego pierścionka.
Klient zgłosił się do mnie z sugestią, że bardzo podobają mu się dwa wzory klasycznych pierścionków od wyżej wymienionych potentatów jubilerskich, wskazując w nich te elementy które szczególnie przypadły mu do gustu. W oparciu o jego wskazówki zaprojektowałam dla niego i wykonałam w 100% ręcznie (bez modeli 3D i odlewów) własny wzór pierścionka z czarnym diamentem 1.34 ct jako kamieniem centralnym. A więc ani nie Cartier, ani nie Tiffany, tylko... Totemy
#totemybizuteria #pierscionek #bizuteria #rzemioslo #handmade

Zaloguj się aby komentować
Zainspirowana ostatnim wpisem w Ciekawostkach o Księdze Umarłych, dzisiaj pokazuję skrzynkę, która wyszła z mojego warsztatu już jakiś czas temu, ale którą wciąż miło wspominam
Hieroglify widoczne na wierzchu i na wewnętrznej stronie wieczka zostały zaczerpnięte z oryginalnego staroegipskiego tekstu Księgi Umarłych, z wersji spisanej w tzw. Papirusie pisarza Ani z ok. 1250 r. p.n.e. Anubis, egipski bóg umarłych z głową szakala, był często przedstawiany w sztuce staroegipskiej z symbolem ankh w dłoni - co miało podkreślać związek bóstwa z życiem, a dokładnie z życiem wiecznym czekającym zmarłego w zaświatach. Całkowicie czarne ciało symbolizowało związek Anubisa z procesem mumifikacji (przebarwienie zwłok po zanurzeniu w natronie, nasączanie bandaży mumii ciemnymi, żywicznymi substancjami), jak również z odradzającym się życiem (czerń była kolorem mułu użyźniającego pola podczas cyklicznych wylewów Nilu).
Wypukła imitacja stron księgi po bokach pudełkach została poczerniona i pozłocona dla bardziej "mrocznego" efektu. Jak dotąd to jedyna skrzynka w staroegipskich klimatach, którą przyszło mi wykonać, ale mam nadzieję, że kiedyś jeszcze trafi mi się okazja popracować z tą tematyką
Więcej moich szpargałów twórczych jak zawsze na #apaturiart .
#rekodzielo #handmade #hobby i trochę #sztuka


@Logytaze Jest już wystarczająco dużo kanałów tego typu o decoupage, mixed media i tak dalej - nie sądzę, żebym mogła wnieść coś nowego do tematu, nawet biorąc pod uwagę polski YT
Poza tym, tak szczerze, do nagrywania i ogarniania kanału musiałabym się zmusić i uporządkować mój naturalny, chaotyczny tryb pracy nad projektem - a jak znam siebie, kosztowałoby mnie to mnóstwo nerwów i odebrało sporą część przyjemności z tworzenia. W zdobieniu pudełek najbardziej kocham to, że pracuję wtedy po swojemu, w kreatywnym bałaganie, w którym postronny obserwator pewnie by się pogubił
Zaloguj się aby komentować
Łooo, ale fajne zaproszenia ślubne udało mi się dzisiaj zrobić
#kartkicytmirki - tutaj wrzucam swoje karteczki, więc zapraszam
#rekodzielo #handmade #chwalesie #slub


@Shivaa Im wcześniej tym lepiej xD Myślę, że takim fajnym dla mnie terminem na zamówienie jest 3-4 tygodniowe wyprzedzenie, ale takie minimum to ok. 10 dni przed planowaną datą . Czasem przyjmuję zamówienia "last minute" czyli z kilkudniowym wyprzedzeniem, ale w okresie letnim zawsze mam dużo zamówień na ślubne kartki, więc jak dla mnie to możesz nawet dzisiaj zamówić, a jak nie, to odezwij się proszę tak miesiąc wcześniej przed planowanym terminem
Zaloguj się aby komentować