Grę kupiłem w zeszły czwartek xD Czy można tak maniaczyć bez wyrzutów sumienia? Nie wiem, ja jakieś wyrzuty mam ale dopiero jak kładę się spać czy wychodzę z psem na spacer. W grze nie ma czasu na takie pytania.
#diablo4 #diablo #gry

Grę kupiłem w zeszły czwartek xD Czy można tak maniaczyć bez wyrzutów sumienia? Nie wiem, ja jakieś wyrzuty mam ale dopiero jak kładę się spać czy wychodzę z psem na spacer. W grze nie ma czasu na takie pytania.
#diablo4 #diablo #gry

Zaloguj się aby komentować
ALe się wkurwiłem się, prawie końcówka kampani i zabił mnie j⁎⁎⁎ny lag. Myślałem, że to jakaś faza, bo nie mogłem go bić a jak odcięło to wszystko przyspieszyło i jestem martwy.
Jakbym dostał freeza to bym wiedział żeby zrobić alt+f4 a tak normalnie chodziłem.
#diablo4

@Bigos właśnie nie wiem jak tu jest, albo zwój ucieczki bym użył, problem w tym, że nawet nie zauważyłem, że to lag i chodziłem sobie w kółko
już zdąrzyłem drugiego deda zrobić, 11 lvl, za szybko rushowałem i do tego postanowiłem spróbować na wt2, no moby bija troche mocniej i mi lekko fpsy spadły, bo ta gra ma jakiś problem, cpu i gpu poniżej 30% użycia a klatki lecą do zera ¯\_(ツ)_/¯
no ale tego mogłem uniknąć gdybym nie czekał do końca z używaniem potionów
Zaloguj się aby komentować
Takie murale to my lubimy.
#gry #diablo4 #mural #sztuka #malarstwo #streetart #diablo

Zaloguj się aby komentować
Zacząłem relacje hate/love z gierką
#gry #gownowpis #diablo4

Zaloguj się aby komentować
Pograłbym z kimś w nowe Diablo w kooperacji. Osobiście gram na PS5 (ale z włączoną multiplatformą), gram czarodziejką z buildem nastawionym na piromancję, obecnie poziom 20. Mikrofon oczywiście jest :D.
#diablo4 #ps5
Zaloguj się aby komentować
kupić diablo 4 czy nie kupić ?
wielkim minusem który przemawia aby nie kupić jest cena ;/
#diablo4
Zaloguj się aby komentować
Jak tam Diablo IV? Pograne? Bo zwiastun był taki, ze aż bym
#gry #diablo4 #dyskusja
Ja jestem w akcie drugim i gra mi sie dobrze. Uwazam tez ze podobnie jak d3 (ktore wlasciwie z premiera d4 zostalo usmiercone) bedzie moglo liczyc na conajnniej 10 lat wsparcia.
Czy to bedzie taka legenda jak d2? Czas pokaze jak devy beda wprowadzac zmiany w mechanice d4. Moim zdaniem jest duzo do poprawy ale juz dzis gra sie dobrze, o wiele lepiej niz na premier d3
Zaloguj się aby komentować
Na 4 dni mam przerwe od #diablo4 ale bardzo do tej pory sie gra. Jestem w akcie drugim, sledze fabule, schematy fabularne sa powtarzalne z d2 i d3 ale jest ok.
Jedno co mnie wkurza obecnie to porownywanie statystyk. Jest ok jezeli chodzi o porownanie itemkow np zboja do zbroi ale jak chce sprawdzic jak to sie ma np do moich statysty odpornosci to jest kiepsko bo menu statystyk to jakas durna lista, malo czytelna bo ani kolorow jakiegos rozroznienia. W D2 bylo to dobrze rozwiazane a w d3 w ogole czlowiek mial w to wyjebane
No i sama ilosc tych modyfikatorow-mechanik to jest niesmieszny zart. No jakies studia trzeba ogarnac z tych wszystkich przeaman, barier, jakis gowien
Zaloguj się aby komentować
#xbox #diablo4 #gry
Dopiero po weekendzie pogram, ale podoba mi się klasa Druida. Jak wrażenia z grania tą klasą?
Czy wiadomo coś odnoście Xbox Cloud Gaming? Gdyby dało się grać w chmurze w Diablo IV to sprzedam fizyczne wydanie i kupię cyfrowe.

Zaloguj się aby komentować
#gry #diablo4 #diablo
Jak tam wrażenia po premierze? Mnie szlag trafia, bo zakupiłem w przedsprzedaży, a dopiero w przyszłym tygodniu coś pogram. Ponoć znerfili nekromantę strasznie, ale i tak nim spróbuję. Warta gierka tych pieniędzy?
Zaloguj się aby komentować
Apropo Diablo 4. Mural z tego co znalazłem w internecie, jest na Tabernacle Street w Londynie.
#mural #diablo4 #londyn

Zaloguj się aby komentować
I cyk. Po robocie, dziecko uspione, mozna zaczynac giercowanie. Pewnie do 22 uciagne a potem spanie xd starosc k⁎⁎wa starosc
#diablo4
Zaloguj się aby komentować
Jak tam stan serwerów i kolejki w #diablo4 po premierze?
Zastanawiam się czy robić sprint z pracy czy olać bo będzie kolejka?
Zaloguj się aby komentować
Jak to jest, że Diablo 4 na konsole ma couch co-op dla dwóch osób z możliwością dołączenia do innych graczy, a POTEZNE PC musi obejść się smakiem?
#gry #diablo4 #diablo4 #pcmasterrace #xbox #ps5
@Tylko_Seweryn Blizzard tłumaczył się tym, że na komputerze nie mają i musieliby dorobić (co pochłonęłoby za dużo czasu, a zbyt mało ludzi skorzystałoby z tego) możliwość zalogowania dwóch profili Battle.net w ramach jednego konta. Konsole mają to ogarnięte natywnie. Na PC trzeba by było się zastanowić jak ogarnąć dwa profile w ramach jednego PC
Zaloguj się aby komentować
Wszystkie domyślne postacie są czarne... lol...
Z ustawień zniknęło Temporal reconstruction, jestem załamany.
#diablo4

Zaloguj się aby komentować
Jeszcze 6 dni i premiera !
#diablo4 #gry #przegryw
Zaloguj się aby komentować
kurde mialem tego nie robic ale uzaleznienie bylo mocniejsze. kupilem preorder diablo 4
bralem udzial w 1 betatestach i podobalo mi sie, nawet moj 6 letni PC to pociagnal. na ostatnie betatesty sie nie zalapalem i troche bylo mi smutno i wlasnie przez to poczucie smutku uswiadomilem sobie, ze ta gre i tak czy siak kupie. to lepiej dostac gadzety przed premiera niz golasa kupic w dniu premiery.
#diablo4
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Znacznie przyjemniej mi się w ta betę gra niż poprzednie. Ogólny performance gry trochę podskoczył. Lepsza optymalizacja, mniej legend, jest trudniej. Jedynie scaling nadal mnie denerwuje. Moja ocena o polnoczka dla gry narazie podskoczyła.
Z okazji Server Slamu #diablo4 przy okazji
Zapraszam was na serwer discord Diablo IV Polska
#gry #diablo
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować