Samotność to c⁎⁎j, idę na rower #gownowpis #oswiadczeniezdupy #depresja
Samotność to c⁎⁎j, idę na rower #gownowpis #oswiadczeniezdupy #depresja
@magda Jaki tam c⁎⁎j jak naprawdę jesteś kobietą to dla ciebie to samotność to raczej p⁎⁎da
A rower dobra rzecz,o wiele lepsza niż chlanie z nadzieją,że przeziebienie przejdzie (całe szczęście,że mnie nie stać poza tym co upędzę bo bym jak ty pewnie esperalu potrzebował) A ten knebel na ustach w miniaturce to mam nadzieję w ramach unikania identyfikacji
Zaloguj się aby komentować
o ja pirhdole ale wczoraj grind robilem na bossie bo sie w koncu portal otworzyl pobilem swoj rekord farmionego zlota i to dosc sporo raczej malo kto tyle zlota wyfarmil kiedykolwiek na 1 portalu zwlaszcza po nerfie dropu golda ehh to byl srogi tryhard na telefonie doslownie caly dzien nakurwialem bossa mam pokazane na stayfree ze uzywalem telefonu 19 godzin 16 minut i 50 sekund a w grze bylem 16 godzin 56 minut i 41 sekund ehh ale mnie rece nakurhwialy po tym chociaz to i tak h⁎j bo kolega niby raz 20h na⁎⁎⁎⁎ial jak walczyl o top 10 w evencie #przegryw #gry #spierdolenie #zalesie #depresja
Zaloguj się aby komentować
Nie wiem o czym już mam myśleć... Bo taki natłok myśli w głowie mi wiruje... Najgorsze są nostalgiczne wspomnienia... Chciałbym aby "demony" mnie już opuściły... Ale raczej to nie możliwe...
#przegryw #depresja #samotnosc #zyciejestdodupy

Kolega się nie zamartwia bo rozmyślania nie pomogą trzeba czymś zająć głowę trening spacer czytanie wszystko co tylko zajmie ci uwagę. Ruminacje bo tak nazywa się mielenie myśli są okropne natrętne ale to my sami nadajemy im siłę i znaczenie. Do góry głowa kumplu i szukaj zajęcie żeby nie wpędzać się w tą spirale.
Zaloguj się aby komentować
Stres dnia codziennego przerasta 81,9 proc. młodych osób.
Pojawił się raport fundacji Młode Głowy, w którym wzięło udział 180 tys. uczniów
- 65,9% uczniów biorących udział w badaniu chciałoby mieć więcej szacunku do samego siebie;
- 58,4% uczniów czasami czuje się bezużyteczna;
- 46% to osoby o skrajnie niskiej samoocenie;
- 31,6% uczniów nie lubi siebie, a 26,4% uważa siebie za osobę mniej wartościową od innych.
- Co trzecie dziecko nie ma chęci do życia - 8,8 proc. dzieci w Polsce deklaruje, że podjęło próbę samobójczą
- Prawie 70 proc. badanych, nigdy nie korzystało ze wsparcia psychologa w szkole i poza szkołą
- Co szóste dziecko się okalecza (16 proc.), a blisko połowa ma zaburzenia odżywiania
Źródło: https://natemat.pl/482066,fundacja-wojciechowskiej-pokazala-raport-o-stanie-psychicznym-mlodziezy
#wiadomoscipolska #depresja

Zaloguj się aby komentować
k⁎⁎⁎aa
śniła mi się taka gruba zima i dom przebudowywali na jakiś pałac i były bloki z lodu takie wielkie prostopadłościany
przez śnieg szłam do kotka. Wszystko sto razy lepsze i ciekawsze niż w moim życiu.
czemu się musiałam obudzić...
#sny #depresja
Zaloguj się aby komentować
#przegryw #samotnosc #depresja #alkoholizm
I tak to sie zyje, w tej samotnosci

Zaloguj się aby komentować
Jakieś rady na ojca alkoholika? Jak przekonać go do odstawienia alkoholu?
#alkoholizm #depresja
Zaloguj się aby komentować
#alkoholizm #depresja
Siemanko! Pozdrawiam z odziału leczenia detoksykacyjne go
po pierwsze: o ile trafienie na taki oddział może być niezbędnym krokiem w rozpoczęciu procesu leczenia, tak warunki panujące w środku mogą skutecznie zaburzyć albo wręcz zniechęcić do dalszego leczenia, szukania innych form pomocy
po drugie: jak masz pecha i nie trafisz na ktoregoś z pracowników który udzieli Ci informacji jak się przygotować do pobytu tylko potraktuje jak gówno bo śmiesz dzwonić to Twoja wina. Sam gdybym był pierwszy raz, nie miałbym pojęcia o pewnych sprawach i o wiele bardziej utrudniłbym sobie pobyt w takiej placówce
po trzecie: powinna być jakaś kategoryzacja takich placówek. Sam podjąlem decyzję o leczeniu, sam też przygotowałem się do pobytu, nie potrzebuje żadnej asysty w normalnym funkcjonowaniu. Traktowanie mnie w ten sam sposób co ludzi którzy nie kontaktują i potrzebują sporo prochów do odtrucia jest głupotą. Nie wyjdziesz na słońce, chociaż na półgodzinny spacer, nie masz możliwosci żadnej aktywności jak sobie sam nie zorganizujesz,
po czwarte: każdy ma inną historię życia i rozwoju uzależnienia, także każdy potrzebuje dostosować do siebie to z czego skorzysta. Własne ograniczenia i rózne przekonania mogą być przeszkodą w korzystaniu z dostępnych form pomocy. Prawda jest taka że zarówno terapia indywidualna jak i grupowa, mityngi w grupach wsparcia jak również też znalezienie czasu i zajęcia tylko i wyłacznie dla siebie jest niezbędne w procesie leczenia
po piąte: jeśli coś z tego co pisze wynika z tego że się nie mogę napić to kto wie, sam zrezygnowałem z relanium na noc poprzedniej nocy, po to żeby na trzeźwo radzić sobie z emocjami i ogarnąć problemy ze snem.
Na razie tyle, bo na żywienie to szkoda strzepić ryja.
Pozdrawiam
Zaloguj się aby komentować
Powiadam Wam... Lubię taką deszczową pogodę. Zwłaszcza o poranku. Ktoś by powiedział że to taka depresyjna pogoda ale serio ja taką pogodę ubóstwiam... Aż człowiek chętnie teraz poszedłby na jakiś spacer, zwłaszcza koło lasu... Ale cóż, trzeba do pracy iść...
#przegryw #depresja #samotnosc #zyciejestdodupy
Zaloguj się aby komentować
#przegryw #depresja
Czy mozna miec gorszy dzien, gdy ma sie same zle?

Zaloguj się aby komentować
Skończyły się żarty... Zapisałem się do psychiatry...
Zobaczymy co będzie dalej... Bo nie powiem... Już czas...
#przegryw #depresja #samotnosc #zyciejestdodupy

Zaloguj się aby komentować
Pomocy błagam #depresja
Zaloguj się aby komentować
Nie chcę mi się już chodzić do pracy... Robota to najgorszy wymysł człowieka... Drugim beznadziejnym wymysłem są pieniądze... Pi€rdolnął bym już tym wszystkim...
#przegryw #depresja #samotnosc #zyciejestdodupy

Zaloguj się aby komentować
Kobita dostała zwolnienie od psychiatry. Zalecała jej spacery i ogólnie aktywność fizyczną. Powiedziała, że nawet zagranicę może jechać. Planowaliśmy wycieczkę, ale wydaje mi się to trochę zbyt cukierkowe. Czy na pewno może sobie tak po prostu wyjechać i ZUS się nie doczepi?
#pracbaza #prawo #zus #psychiatria #depresja
google nie gryzie L4 a wyjazd za granicę
Czasem pada również pytanie, czy będąc na L4 można wyjechać za granicę w danym terminie. Okazuje się, że zgodnie z prawem jest to możliwe u pacjentów z L4 chodzącym pod pewnymi warunkami. Mowa między innymi znów o obowiązku poinformowania ZUS i pracodawcy o zmianie miejsca pobytu. Chodzi ponadto oczywiście wyłącznie o wjazd, którego faktycznym celem jest szybszy powrót do zdrowia. Przede wszystkim jednak to lekarz musi stwierdzić, czy na L4 można wyjechać za granicę, tzn., czy stan zdrowia pacjenta pozwala na daleką podróż oraz czy może ona korzystnie wpłynąć na rekonwalescencję. Tu uwaga – będąc za granicą w krajach UE również można być skontrolowanym na zlecenie ZUS.
Zaloguj się aby komentować
Po co mam utrzymywać z kimkolwiek kontakt skoro każdy po pewnym czasie nie chcę ze mą utrzymywać kontaktu... Poznałem sympatryczną dziewczynę na wykopie... Od końca lutego nie utrzymuje ze mną kontaktu... Bo prawdopodobnie znalazła innego gościa.... Poznałem innych ludzi na wykopie którzy cały czas wystawiają posty na portalu wykop albo przenieśli się na Hejto... I co? Popisaliśmy parę razy, i tyle... skończyło się... po ch0j ja się mam starać skoro inny mają to w d0pie... Już wystarczy że wiem, iż jestem nielojalną osobą, oraz moje zachowanie jest dziwne, wredne oraz chore... Na prawdę zaczynam mieć ludzkość centralnie w d⁎⁎ie...
Witamy w świecie samotności... ( ͡° ʖ̯ ͡°) (╥﹏╥)
#przegryw #depresja #samotnosc #zyciejestdodupy

@Akinori456 kiedy zakładałem konto na wykopie to też miałem nadzieję, że uda mi się tam kogoś poznać. Na żywo spotkałem się tylko z jedną osobą i ujmę to tak - w całym swoim nieco ponad trzydziestoletnim życiu nie spotkałem nikogo tak toksycznego, zakłamanego i pozbawionego empatii jak owa osoba. Wkurzyłem się tym bardziej, że na początku wydawała się spoko i myślałem, że łapiemy kontak. Ta przygoda skutecznie wybiła mi z głowy pomysły szukania znajomych na takich portalach.
Zaloguj się aby komentować
jest źle a będzie jeszcze gorzej tomaski.
#gownowpis #depresja
Zaloguj się aby komentować
chłop co męczy sie sam ze sobą w końcu pod wpływem impulsu zapisał sie do psychiatry.
zapisanie się na wizytę zajęło mi pół roku.
termin za 2 tygodnie i nie wiem co teraz. chyba spisze na kartce wszystko co mnie męczy i mu przeczytam, bo znając życie i to jak jestem rozmowyny to wejde do gabinetu i bede sie gapił na chłopa godzine.
#depresja #bezsennosc #zdrowie

@Mordschlag znam to z doświadczenia, mimo kilkunastu lat choroby, czasem zwlekam z zapisaniem się do lekarza. Pierwszy krok zrobiony, od teraz będzie tylko lepiej.
Zapisanie tematów na kartce to mega dobry pomysł, ale tak jak mówi @AureliaNova lekarz sam pociągnie rozmowę i zbierze wywiad. Ważne, żebyś zaufał lekarzowi i procesowi leczenia i wkrótce powinieneś poczuć poprawę (chociaż czasem trzeba stestować dwa-trzy leki).
Trzymaj się Cumplu i raportuj jak Ci idzie terapia - kibicuję Ci mocno.
@Mordschlag słusznie, gitara. To z resztą rada od psychologa: przed trudną rozmową spisać co się chce powiedzieć, na następny dzień przeczytać i poprawić i tak się do niej przygotować. Pamiętaj że macie tylko godzinkę, więc na początek będą to bardzo ogólnikowe pytania, głównie o to jak się czujesz teraz, bo jednak psychiatra ma przede wszystkim ustalić przebieg leczenia, dobrać leki, etc. Ale z czasem, na kolejnych sesjach, powinien się zagłębiać coraz bardziej i zadawać bardziej konkretne pytania. Póki co musi sobie przygotować rys twojego typu osobowości, czy coś w tym stylu, pewnie pod koniec ci powie że w jego ocenie jesteś taki i taki. Ogólnie musi cię ocenić żeby spróbować podjąć jakieś leczenie. Ale na pewno ci nie zaszkodzi a może tylko pomóc, polecam.
Z góry uprzedzam, że psychiatra może zadawać Ci pytania, które wydawać Ci się będą niewiązane z Twoimi problemami. Może również "olewać" niektóre kwestie, które zapisałes sobie na kartce jako istotne.
Nie irytuj się tym, nie traktuj tego jako diagnozowanie na odwal się - lekarz lepiej wie które kwestie są istotne, a na które nie trzeba zwracać uwagi.
A i jeśli nie stronisz od używek, to wprost zapytaj go czy i jak mozesz brać z nimi leki. Psychiatra to też człowiek ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Zaloguj się aby komentować
Covidowe lockdowny i histeria związana z covidem zniszczyły mi życie.
Zmieńcie mi zdanie.
Aha i jestem nadal niezaszczepiona.
A tak w ogóle, pewnie miałam (albo mam) covida i nie jest taki groźny, jak media mówią.
#koronawirus #depresja

Zaloguj się aby komentować
31,5 lvl to game over dla chłopa.
#przegryw #depresja #tfwnogf
@smutny_login Ja lvl 30 i zmaxowany perk na zakola. Ale po raz pierwszy od 2 lat chyba troche lepiej, jak chlopu sie chce plakac to placze, a takto silownia czytanko i ostatnio nawet kwiatki posadzil coby patrzec jak rosna. Taki poeta z portugali, Pessoa napisal « Wszystko w zyciu zawalilem, ale ze nie mialem zadnych ambicji moze to wszystko to bylo nic. »
@smutny_login Nie smuć sie bo dla chłopa robisz przykro w majtkach (Swojego)
Konia lepiej zwal do tej cudownej kobiety ktura niom jest i tak byc powinno
https://i.imgur.com/13GYkuo.jpg
https://i.imgur.com/PrpvXGb.jpg
Zaloguj się aby komentować
https://www.youtube.com/watch?v=OVh0bMNSFss
szkoda że nigdy dla kobiet nie będę człowiekiem,
tylko vid rel oznacza dla kobiet człowieka - cała reszta to pospólstwo, zwierzęta, itp.
#przegryw #depresja #logikaniebieskichpaskow
Zaloguj się aby komentować