nie ma to jak smażyć mięso ze STONKI przez 10 minut i się robi zupa a nie smażenie. Ktos to k⁎⁎wa wgl bada czy rzucają taki chłam do marketu bez konsekwencji?!
#gownowpis #zalesie #biedronka
nie ma to jak smażyć mięso ze STONKI przez 10 minut i się robi zupa a nie smażenie. Ktos to k⁎⁎wa wgl bada czy rzucają taki chłam do marketu bez konsekwencji?!
#gownowpis #zalesie #biedronka
Zaloguj się aby komentować

Ruszyła nowa kampania phishingowa. Cyberprzestępcy zdecydowali się wykorzystać wizerunek popularnej sieci sklepów Biedronka. W wiadomościach SMS informują o rzekomo otrzymanej nagrodzie, którą można odebrać na kartę Moja Biedronka. W rzeczywistości jest to scam, który ma na celu wyłudzenie danych...
Czy biedronka wprowadziła jakąś nową wersję sałaty z dodatkową zawartością białka? Słyszałem o wprowadzeniu białka z owadów do żywności, ale nie byłem świadom że to będzie tak szybko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heheszki #humorobrazkowy #jedzenie #biedronka

Zaloguj się aby komentować
Biedroneczka z rana jak śmietana… trzeba się wyżywić się w jakiś sposób. #biedronka #przegryw

Zaloguj się aby komentować
Odnośnie wpisu @potezny_papiesz
https://www.hejto.pl/wpis/w-biedrze-takie-rarytaski-wzialem-3-paczki-pjoter-dostanie-swoja-czesc-jak-zaslu
Niewiele osób wie, że to celowe działanie ze strony Biedronki, która od niedawna współpracuje z HBO. Jest to element kampanii marketingowej The Last of Us.
Wygląd kabanosów jest nawiązaniem do grzyba, który wywołał epidemię i stanowi podłoże fabularne tego serialu.
#biedronka #thelastofus #heheszki

Zaloguj się aby komentować
15zł.. No ludzie kochani..
#biedronka #alkoholizm #hlejto#inflacja

@xeerxees Tylko gdzie takie jeszcze znajdziesz? Po nowym roku Rompery w Żabce już dwa razy drożały, obecnie Romper 9% kosztuje chyba 3,99 zł, wiśniowy 4,99(!!). Imperator 12% jest po 4,99 zł. Nie wiem jak w innych sklepach... Ja jednak wybieram pićko też pod kątem smaku i te mocne browary są dla mnie nie do przyjęcia (oprócz wiśniowego Romperka, który jest ambrozją, no ale on już 5 zł...).
Zaloguj się aby komentować
Dobre piwo z biedronki
#hlejto #piwo #biedronka

Zaloguj się aby komentować
Jeszcze godzina jest ale cały czas jest 25zł za 150tab*2 czyli 300 tabsów kreatyny biedry są do 23:30 chyba więc może się uda ja mam 6 zapas na cały rok
#okazje #okazja #biedronka #mikrokoksy

Zaloguj się aby komentować
10zł za 2 paczki czyli 4 rolki ręczników papierowych może komuś się przyda to info
#okazje #okazja #biedronka

Zaloguj się aby komentować
Op przebudzon, zgłodniał i idzie po #jedzenie do #biedronka bo zaraz będzie otwarta i potem powrót do barłogu i spanko. #przegryw

Zaloguj się aby komentować
Jedliście? Mi smakują. Dorwałem w biedrze za 2.99
#chipsy #chrupki #smieciowejedzenie #biedronka #jedzzhejto

Zaloguj się aby komentować
Najsmutniejsze, że nawet Laysy za dychę schodzą jak ciepłe bułeczki, a nawet lepiej, więc nie ma opcji, że przedsiębiorca obniży cenę kiedykolwiek. Teraz mam w końcu moralne przyzwolenie na Pringelsy, bo są tańsze od Laysow i Wiejskich ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#biedronka #zakupy #inflacja #gospodarka #pieniadze

Zaloguj się aby komentować
Nie no, z takim jogurtem to moje jogurtowe ciasto a'la sernik na pewno wyjdzie
#gotowanie #pieczzhejto #gotujzhejto #jedzenie i oczywiście niezawodna #biedronka
#dziendobry
Edit: tu można wstawiać kilka zdjęć do posta


Zaloguj się aby komentować
Mój paragon z Lidla na którym jedzenia tyle co nic a hajs wydany vs paragon mojego brata z biedronki. Co robię źle?
PS to co jest na moim paragonie z Lidla we wrześniu 2021 kosztowałoby nie więcej niż 18,60 vs 29,70 zł obecnie bez rabatów. Trzeba jeszcze pamiętać, że obecnie jest VAT 0 na żarcie. Niech Glapa i reszta pajaców z PiS przestanie pi⁎⁎⁎⁎lić o chlebie poniżej 3 złotych bo nie samym chlebem żyje człowiek.
#lidl #biedronka #polska #inflacja


@JaktologinniepoprawnyWTF pociesze cię, że w Czechach mamy jeszcze większą inflację a ceny to naprawdę kosmos. Wątróbka z kurczaka w promocji 80kc/kg (18zl/kg). Normalna cena 100-120kc/kg (20-22zl/kg). Skrzydełka z kurczaka w takiej samej cenie

Zaloguj się aby komentować
#biedronka #botanika
Kupilem pomidora w biedronce, kanapki nie bedzie ale w sumie i tak miałem na balkon robic wysiew.

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Bardzo lubię pepsi max. Coca Cola zero kompletnie mi nie podchodzi. Jeżeli natomiast przeraża Was cena za pepsi tj około 8 ziko za 2 litry to polecam podjębkę z biedronki. Sto razy lepsza od coca coli, delikatnie gorsza od pepsi max. Aktaulnie w promocji 2,5 za butelkę.
Od jakiś 5 lat nie kupowałem Biedroniowej coli i jestem nią zachwycony.

Zaloguj się aby komentować
Ostatnio co pójdę do Lidla to przy liczeniu na kasie samoobsługowej wołam pracownika bo są rozbieżności między ceną nabitą a półką na niekorzyść klienta. Ostatnie 5 wizyt w sklepie i 5 takich akcji. Dzisiaj mając w pamięci poprzednie takie sytuacje chciałem sprawdzić cenę na czytniku i się nie udało na dwóch, próbowałem też inne produkty i też nic. Wkurwia to bo jak ktoś robi duże zakupy to nie zapamięta wszystkich cen. Zdjęć wszystkim cenówkom też się nie chce robić. Tym sposobem j⁎⁎ią klientów. Chyba napiszę zgłoszenie do UOKIK.
Zaloguj się aby komentować
Lazanka w biedronce już 17 żetonów..
ja ebe, studenci z głodu padną
Shakeomat mnie nie zawodzi, na 5 kart "trzepanych" codziennie, dostałem już w tym tygodniu w sumie vouchery na 50 zł (na trzech kontach). Dzięki Pan Biedronka!
Do tego jaki ładny paragon z dzisiaj
inb4 tak, wiem, że to sama chemia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dla porównania, wczoraj była bardzo zbliżona kiełbasa w Lidlu i zastałem jedynie pusty karton...

@regisek Shakeomat jest w aplikacji Biedronki na telefony. Każdy użytkownik może raz dzienne spróbować szczęścia w mini loterii, w której do wygrania jest rabat na konkretny produkt, lub voucher pieniężny. Za regularne zakupy w Biedronce, dostaje się też specjalne, dodatkowe, często bardzo korzystne oferty.
Dość często w shakeomacie dostaje się możliwość zakupu jakiegoś produktu na zasadzie 1+1, czyli 50% rabatu.
Bawię się w to chyba od maja lub czerwca i szacuję zrealizowane rabaty na grube setki złotych. Najlepsze oferty wyskakiwały w lecie. Dla przykładu często trafiały się sery żółte po 15 zł/kg, czy mozarella 125g po 1,25 zł, albo tuńczyk w puszce po 2,5 zł, bardzo dobry jakościowo gulasz angielski i golonka w puszce po 4 zł /300g. Często można było wyłapać 500g makarony z mąki durum w cenach 1,7 zł (Pastani) - 2,5 zł (Barilla).
Jeszcze nigdy nie miałem w domu takich zapasów jak teraz
Zaloguj się aby komentować