@jedzczarnekoty mam ten syf, Armor W3. Lipa fhui, też kupowałem z myślą o motocyklu:
awaryjny: kamerka główna padła, żyroskop tańczy i śpiewa, jak parabole w memach. Głośnik charczy, niczym menel po 2 tygodniach denaturatowej libacji, na głośnomówiącym potrafi wyłączyć mikrofon lub robi się niewyraźnie.
cienki zasięg, żona w tej samej sieci na Samsungu ma połowę zasięgu, a u mnie już out.
wszelkie kabelki do niego są z gównolitu, przejściówka do słuchawek złamała się w kieszeni (a podobno taki pancerny).
android 9 i brak oficjalnej możliwości aktualizacji, dlatego m.in. nie łączy mi się z samochodem (potrzebny Andek minimum 10).
ciężki, nieporęczny, lipne kolory na wyświetlaczu.
@MiernyMirek @GSX-R750 dziękuję za szczere opinie. Czyli nie warto.
Jako alternatywę traktuje Samsunga XCover5 - cena akceptowalna, szkoda że bateria mniejsza no ale można ładowarkę ogarnąć. Samsung chyba długo wspiera smartfony a zamulić przy dwóch apkach nie powinien.
Czy znacie jakiś program, który potrafiłby bezstratnie obrócić na stałe plik wideo z rozdzielczości 9:16 na 16:9??? #pytanie #oprogramowanie #android
No i c⁎⁎j, no i cześć. Trzyletni S20FE nadal jest lepszy niż najnowszy A54 więc trzeba ten "błąd" naprawić i do S23FE wsadzić zeszłorocznego Exynosa 2200 którego wszyscy nienawidzą xD
@kobiaszu s20fe jeszcze długo będzie niezłym wyborem dla fanów dobrego aparatu w smartfonie. Oczywiście nie licząc osób które lubią się spuszczać nad aktualizacjami bo telefon niedługo 3 lata złapie.
Nie ogarniam jakim cudem telefony potrafią robić tak szczegółowe zdjęcia, oświetlenie nienajlepsze, a i tak wyłapał wszystkie detale - nawet pojedyńcze listki rozmarynu. Za⁎⁎⁎⁎ste są te nowe Samsungi S23
Jak już Wam tak dobrze idzie z apką, to fajnie by było żeby po wciśnięciu wstecz w powiadomieniach nie zamykało aplikacji, tylko wracało na główną. Taka moja sugestia, bo za każdym razem popełniam ten sam błąd 🙂
W appce źle wyświetla czas dodania wpisu. Na zrzucie pokazuje różnicę pomiędzy appka a stroną. Błąd istnieje i w powiadomieniach jak i bezpośrednio w poście.
Post dodany 27.03 ale o godzinie 13:37 ma już prawidłowy opis „dwa dni temu“.
W aplikacji na android nie wiem jak odpisać konkretnej osobie.
Gdy klikam "odpowiedz" to pojawia się "odpowiadasz w wątku @nick" ale w okienku poniżej nie ma nicku "@nick" tylko puste okno i osoba do której piszę nie dostanie (chyba) powiadomienia.
Jeżeli to czytacie, to appka Hejto działa na telefonie o przekątnej niespełna 3" i mogę spokojnie wrzucić czasem jakiś zaobserwowany absurd. #gownowpis #hejto #android
@REXus Po co mi aplikacja dla telefonu o mniejszej przekątnej obrazu? Co za geniusz to robił? Coraz większe telefony produkują i jakiś łeb stworzył aplikacje dla telefonu 3" gdzie już takich telefonów się nie użytkuje. Hejto jest gorsze od wykopu
Serio, zdjęcie na odpieprz, nie ukrywam (nawet książek nie odsunąłem leżących obok tego lustra) - chodziło mi raczej o to, żeby pokazać, że na tak małym sprzęcie apka chodzi OK (a to wcale nie jest takie oczywiste). Nie rozumiem, za co i na czym miałbym siedzieć...
@REXus i jak to sie sprawuje w codziennym użytkowaniu? Jakiś czas temu to znalazłem i sie zastanawiałem, bo ogólnie nie lubie wielkich ekranów a ciezko coś dorwać małego
@roadie mam Jelly od prawie pięciu lat, więc jestem przyzwyczajony (i na tyle zadowolony, że kupiłem drugą generację). Ten jest wyczuwalnie większy i cięższy (choć dzięki temu lepiej leży w ręce - jak tylko złapałem Jelly, to od razu twierdziłem, że mógłby być grubszy, byle miał lepszą baterię), ale tutaj w zasadzie nie ma jakiegoś kompromisu pomiędzy rozmiarem, a funkcjonalnością (znowu: Jelly wielu rzeczy nie miało, ale było małe). Jak ktoś chce telefonu, w którym ma wszystko, a nie przeglądarki internetowej, którą ewentualnie można zadzwonić, to może brać.
Cały czas myślę nad jakąś recenzją na Hejto - może ktoś szuka małego telefonu, a nawet nie wie, że jest sobie taka firma Unihertz i produkuje takie urządzenia. Może jutro zrobię jakieś zdjęcia (w końcu to ostatnio jedna z ważniejszych rzeczy, jakie robi telefon), to opiszę co i jak.
Dzisiaj chciałbym zwrócić uwagę na 2 świetne gry logiczne, które zawsze mam na swoim androidowym telefonie, chociaż są dostępne też na innych platformach do grania.
Obie są grami płatnymi, za to są to tytuły absolutnie najwyższej jakości, które zdecydowanie warto posiadać o ile lubisz gry logiczne.
Baba is You
Jedna z gier która w dniu premiery zostaje zauważona w branży dzięki swojemu oryginalnemu pomysłowi na rozgrywkę. Jest to zdecydowanie jeden z najbardziej innowacyjnych tytułów logicznych ostatnich lat.
Zasady gry są z pozoru bardzo proste - trzeba dotrzeć postacią do elementu który jest oznaczony jako ten zapewniający zwycięstwo. I tu zaczyna się cały geniusz rozgrywki bo te warunki zwycięstwa mogą się zmienić, tak samo jak to kim lub czym osiągniemy ten punkt zwycięstwa. Gra wymaga szczątkowej znajomości języka angielskiego - proste słowa jak PUSH, OPEN, MELT, HOT itp bo to z nich będziemy układać proste warunki logiczne.
Ciężko to opisać w prosty sposób na czym to wszystko polega. Dlatego niech pokaże o co w tym chodzi Quaz https://youtu.be/clBukg_ptug
Gra momentami potwornie trudna, zmuszająca do intensywnego wysiłku intelektualnego a przy tym dająca mnóstwo satysfakcji gdy wreszcie uda się nam ukończyć etap.
Mini Metro
Gra za 3 złote w sklepie Google. Bardzo minimalistyczna ze świetnym pomysłem na rozgrywkę. Naszym zadaniem jest zbudowanie sieci metra w jednym z wielu dostępnych w grze miast. Początkowo zaczynamy z jedną prostą linią i kilkoma stacjami dla pasażerów. Szybko jednak sytuacja zmienia się na dużo bardziej skomplikowaną. Stacje z których nasze pociągi muszą odbierać pasażerów są przedstawione prostymi znakami jak kółko, kwadrat, trójkąt itp nad stacjami zawsze widzimy dokąd chcą pojechać nasi pasażerowie, jest to przedstawione małymi ikonami na jaki typ stacji musimy dowieźć pasażera. Naszym zadaniem jest tak ułożyć swoje linie metra aby uzyskać jak największą przepustowość całej sieci. Głównym problemem z jakim trzeba się tutaj zmierzyć jest całkowicie losowe pojawianie się nowych stacji które trzeba natychmiast dołączyć do naszych linii oraz konieczność budowy tuneli lub mostów których mamy ograniczoną ilość. Gra odlicza dni tygodnia i na koniec każdego dostajemy nowy pociąg który możemy dodać do którejkolwiek z linii lub zachować na później oraz dostajemy wybór jednego bonusu z dwóch - nowa linia, dodatkowy wagon do już jeżdżącego pociągu, dodatkowe tunele/mosty, super szybki pociąg, stacja przesiadkowa na której może czekać na swój przejazd większa liczba pasażerów itp
W każdej chwili normalnego trybu rozgrywki możemy grę zatrzymać i całkowicie przebudować swoje linie.
Po za tym gra oferuje też tryb w którym linii nie można przebudować oraz tryb kreatywny w którym można dowolnie budować linie i stawiać stacje wedle własnego uznania.
W trybie normalnym pojedyncza rozgrywka trwa na ogół kilka minut bo gra szybko staje się coraz bardziej skomplikowana, a ciągle pojawiajace się nowe stacje potrafią zepsuć, i to zrobią, świetnie działającą sieć.
Obie gry są oczywiście całkowicie pozbawione reklam, do tego twórcy Baba is You przekazują 10% dochodów ze sprzedaży na cele charytatywne.
@Zielczan tylko szykuj się że ta gra wywróci twoje zwoje do góry nogami, pomiesza je i wypluje, gdy ty będziesz kolejną godzinę szukał rozwiązania problemu który jest na wyciągnięcie ręki ( ͡° ͜ʖ ͡°) to jest brutalna gra
@michal-g-1 teraz to mnie zaskoczyłeś z pytaniem bo nie wiem jaki gatunek pytasz.
Pójdę w stronę city builder i taką grą będzie Theo Town - cierpi na wady tego gatunku jak problem z ogarnięciem ruchu drogowego ale obsługuje mody których jest mnóstwo.
@Tendonin generalnie nie mam w co grać na komórce:
Grałem w Word of Tanks, PUBG, Hill Climb 2, mindusty, into the breach i to fajne tytuły które polecam.
Ale brakuje mi właśnie czegoś na myślenie I główkowanie. Chyba skusze się na baba is you bo zapowiada się świetnie, ale z płatnych gier jest też np. Terraformacja Marsa albo Wngspan, więc jeszcze nie wiem.
Obecnie wieczorami gram w chess.com bo uwielbiam główkować no ale ile można.
Theotown, jak patrzę, wygląda fajnie.
Dzięki za propozycję, zastanowię się jeszcze.
Dużo jest gier fajnych przez 5-10 h a ja to bym chciał coś w co można grać tygodniami
No właśnie: ile czasu zajmuje przejście baba is you?
Mobile Vikings Extra Match (35 zł) a Subskrypcja (35 zł)
Hej! Macie jakieś doświadczenia z Mobile Vikings i przejściem z taryfy Match na model subskrypcyjny? Niby nic nie tracę, a zyskuje +10GB. Wymogiem jest podpięcie karty (którą i tak od zawsze miałem podpiętą). Nie mogę jednak wówczas powrócić na Match.
@Gracz_Komputerowy Mam od 3 miesięcy , problem miałem z przejściem bo się nie aktywowało i dopiero ręcznie mi włączyli z opóźnieniem miesiąca. Ale może to dlatego że chciałem przejść odrazu po wyjściu tej oferty i nie byli przeygotowani.
z plusów
5g
GB w EU
więcej neta niż w Match
Jedyny minus który wiem, ale mi to w sumie nie robi różnicy
ważność konta 183 dni od ostatniego doładowania ofertą (i tak co miesiąc się autodoładuje więc imo to się nie liczy)
Znajomego zrobili na włamanie przez TeamViewera, i na komputer i na telefon. Okazuje się, że telefon nawet po resecie do ustawień fabrycznych jest zainfekowany, bo typki włamały się na testowego maila podpiętego do niego. Spotkał sie ktoś z czymś takim?
Da sie jakos naprawic powiadomienia z messengera? Od paru miesiecy nic nie przychodzi tylko musze wchodzic na fb i w rogu mi ikona ryczy ze cos jest. I na androidzie mam je wlaczone i w aplikacji i probowalem wylaczyc i wlaczyc i wielki c⁎⁎j
@Niggauke może ograniczałeś prawa dostępu tej aplikacji albo ilość powiadomień?
ostatecznie wymusiłbym zatrzymanie, wyczyściłbym pamięć podręczną i wewnętrzną apki, usunął, restartnął i zainstalował ponownie. Zjeboid powinien się wypluć ponownie o udzielenie uprawnień. Wtedy też w opcjach nadasz dodatkowe jakich może brakować oraz wyłączysz optymalizacje dot. baterii
Smartfon mnie nastraszył. Leżał podpięty pod ładowarkę i nagle ekran się rozświetlił z logo marki. Patrzę i sobie myślę "no ok, i tak miałem go zrestartować" Mija 1, 2, 3 minuty a ten nadal w takim samym stanie. Na przycisk power brak reakcji, na power i przyciski od głośności też brak reakcji. Po kablu USB brak wykrycia przez kompa. No sobie myślę "Ameno dla niego, jpde ". Patrzę w neta co tu zrobić i trafiłem na poradnik. Jakieś cudowne programy na windows, odpada bo pewnie syf. Wyjmij baterię (taa, w smartfonie z 2020 XD ). Przytrzymaj power i przycisk od głośności, w sumie to robiłem, ale spróbuję raz jeszcze. Trzymałem 10 sekund i zaskoczyło Ekran wygasł i włączyłem telefon powerem. Uff, co za ulga. Telefon od paru dni zamulał. Czytnik linii papilarnych odblokowywał telefon po sekundzie, normalnie robił to w mgnieniu oka. Wywołanie tego okna z "guziczkami" z wifi, latarką, transmisją danych, trybem samolotowym też muliło. Ogólnie wszystko się jebało, myślałem że telefon zdechł bo w końcu jest prawie 2,5 roku po zakupie
@Cyberchosnek U mnie realme 6S i tak samo może być włączone cały czas @SuperSzturmowiec to może coś jeszcze trzeba zmienić, tryb wydajności albo wziąć kredyt i zmienić telefon xd. Akurat dzisiaj w X-cum promocja na smarfony.