Zaloguj się aby komentować
elegancko
#alkoholizm #wiadomoscipolska

Zaloguj się aby komentować
Wystarczy? Czy zapakować jeszcze coś w podręczny, na drogę?
#heheszki #alkohol i wcale nie #alkoholizm bo tylko #remont

Zaloguj się aby komentować
#hejto K⁎⁎wa poddaje się! Macie mnie za żula(bo jestem nim ale nikomu nie szkodzę) Który ma prawo głosu tutaj. Tak wiem każdy mnie już kojarzy z #alkoholizm #alawar. Przed chwilą obadałem jak tutaj skasować konto. Ale dlaczego to piszę.
Niema sensu tutaj cokolwiek wrzucać jak jest wszystko kasowane] #wykop tak nie robi.
Się zdenerwowałem. #hejto w swoje urodziny zapodaje Ci gest że trzeba coś zmienić
Zaloguj się aby komentować
#urodziny #alkoholizm #alawar Łeeeech! Wchodzi jak złe! Najlepiej w kotłowni bo można palić
Koledzy odwiedzili


Zaloguj się aby komentować
#urodziny #alkoholizm #alawar Już mnie łupie w krzyżach pzdr.

Zaloguj się aby komentować
#gownowpis #alkoholizm #piwo #alawar #budujzhejto Kto bogatemu zabroni. Była promka skosztowałem jedno, to kupiłem
A i dostałem za free z roboty fajne lustro to od razu przykleiłem z kolegą na ścianę. Dzisiejsza 4h dniówka mnie zadowoliła





Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Najpiękniejsza piosenka o wódce jaką znam.
#kortez
https://youtu.be/CsUS-jRB6Cc
#trojkat #ona #wodka #tybezniej #uzaleznienie #alkoholizm

Zaloguj się aby komentować
#hejto #alkoholizm #alkohol #alawar #gownowpis #hejtopicie Dzisiaj będzie wybornie


Zaloguj się aby komentować

Podczas porannego otwarcia jednego ze sklepów monopolowych w stanie Virginia w USA, pracownik doznał niemałego szoku. Kiedy wszedł do środka, zastał zdewastowany sklep, rozbite butelki oraz towar zrzucony z półek. Szybko znalazł również winowajcę. W łazience leżał nieprzytomny od alkoholu...
Zaloguj się aby komentować
#gownowpis #alkoholizm #alawar Co do Jóźia z wczoraj. Typa znam od lat. Na dzień dzisiejszy jest emerytowanym bezdomnym. Tak zapracował na emeryturę . Ma on 3 przezwiska "Bobek" bo mały 1,58 wzrostu. "Gołota" kto by do niego nie skakał on zawsze podejmuje wyzwanie. I trzecie "Nieśmiertelny" u siebie w domu pichcił zupę ale między czasie pobiegł po piwko a zupka zalała palnik. Wracając pstryknął światło i jebło. Jóźia wypierdoliło samym podmuchem z domu. Chałupę (drewniana) rozkraczyło bo było nadciśnienie. I doszedł do wniosku jego brat z drugim że dom trzeba sprzedać bo nie nadawał się do zamieszkania. Ma 2 braci jak co żaden nie ustatkowany. Szlajajoą się po sklepach i zbierają pety.
Jóźio obecnie został przygarnięty przez obcą mu osobę i sobie tak razem żyją. Tylko że właściciel tak trochę psychiczny (nie obrażam) i jakoś to ciągną. Ale dach nad głową jest
I żeby nie było jego wizerunek jest udostępniany za jego zgodą.

Zaloguj się aby komentować
#gownowpis #alkoholizm Jestem po⁎⁎⁎⁎ny po pijaku. Macie do wyboru wy⁎⁎⁎ać typa @Alawar z #hejto czyli mnie albo się użerać bo @Alawar będzie pi⁎⁎⁎⁎lił dalej. Prawda @Heheszki bo tobie na tym zależy?
Zaloguj się aby komentować
Aj k⁎⁎wa! #hejto to jest po⁎⁎⁎⁎na sytuacja z jednej strony #heheszki z drugiej #alkoholizm i #debile. Jak tu można wytrzymać?
A jeszcze mnie zostawił terapeuta @Heheszki
Zaloguj się aby komentować
#alkoholizm I co ja mam sobie odpuścić #hejto ???
https://youtu.be/HzP_0jLK5qg?list=RDHzP_0jLK5qg
#gownowpis #alkoholizm #hejto Uważam was za przyjaciela.
Zaloguj się aby komentować
#zabijsie #alkoholizm Chce umrzeć niema sensu. Nikt tutaj mnie nie toleruje. Ale nadal liczę na dobre słowo.

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#alkoholizm Poszedłem po flaszkę. I zaprosiłem i go wyjebałem pod prysznic. A znam chłopa od lat. Dam mu tam jakieś koszulki, majty bo na mnie za małe bo mi bebzol urósł :)
To zdrowia panowie

Juzio lubi i mówił że słyszał to w 70-tych
https://youtu.be/uAnqcJr389M?list=RDuAnqcJr389M
Zaloguj się aby komentować