Aj k⁎⁎wa! #hejto to jest po⁎⁎⁎⁎na sytuacja z jednej strony #heheszki z drugiej #alkoholizm i #debile. Jak tu można wytrzymać?
A jeszcze mnie zostawił terapeuta @Heheszki
Aj k⁎⁎wa! #hejto to jest po⁎⁎⁎⁎na sytuacja z jednej strony #heheszki z drugiej #alkoholizm i #debile. Jak tu można wytrzymać?
A jeszcze mnie zostawił terapeuta @Heheszki
Zaloguj się aby komentować